Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
Diplom
12. December 2008

Narva linna B-klassi meeskonnavõistlused "Korvpall"
II koht

Golubev, Arkadi 9.b
Fortkin, Anton 9.c
Karpov, Artjom 9.a
Kuzmin, Aleksei 9.a
Kuzmin, Aleksandr 9.a
Lobanov, Leon 8.a
Simakov, Aleksandr 8.a
Škvarov, Ivan 8.b
Kandin, Eduard 8.b

Diplom
11. December 2008

Narva linna B-klassi meeskonnavõistlused "Korvpall"

II koht
Maksimova, Ljubov 9.c
Filippova, Diana 9.c
Pšenitšnaja, Anastassia 8.a
Volkova, Natalja 8.a
Lužina, Riina-Marianna 8.a
Beljakova, Natalja 8.b
Nikonova, Maria 8.a
Gontšarova, Julia 9.c

Eesti mälumänguliit
23. November 2008

autasustab

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi

võistkonda "OREŠEK",

 

kes saavutas

Esti koolide meistrivõistluste

eelvoorus I koha üldarvestuses

 

EML juhatus

Virumaa matemaatika meeskonnavõistlused
22. November 2008

I koht

VIII-IX kl.

Kuzmin, Aleksei
Kuzmin, Aleksandr
Kulašenkov, Roman
Švarikov, Maksim

Arvutijoonistuste võistlus 2008
17. November 2008

Äramärkimist leidnud pildid (kuni 10 a. joonistajatelt)

Jerjomina, Jelizaveta 3.a
Tõsjatova, Jelena 3.a
Markelov, Oleg 3.a

Geograafiaolümpiaadi linnavoor
24. October 2008
Lavrov, Maksim 7.b - II koht
Samsonov, Semjon 7.b - IV koht
Jakovlev, Ilja 8.a - I koht
Švarikov, Maksim 8.a - IV koht
Šestakov, Mihhail 9.b - I koht
Kaštan, Vladimir 10.b - III koht
Bõstrov, Jevgeni 12.a - IV koht
Narva Koolisport 2008.a.
14. October 2008

III koht
A klass
Arabkin, Kirill 12.c
Bulkin, Anton 12.b
Šestakov, Pavel 12.b
Jemelin, Aleksandr 12.b
Papstel, Jevgeni 12.c
Tarassov, Andrei 12.c
Matvejev, Aleksei 12.c
Burunov, Kirill 11.a
Garbuzov, Vladimir 11.b
Stolfat, Artur 11.a
Žuravljov, Artur 11.b
Zamorski, Dmitri 10.a
Rabtsevitš, Ilja 10.a
Orlov, Grigori 10.a

Tänukiri
09. October 2008
Narva ettevõtlusnädala 2008
parim kooliõpilaste firma
nominatsioonis Parim kaup
Hermes
Anna Beloglazova 12.b
Kristina Ivanova 12.b
Tänukiri
15. August 2008
koostöö eest noorsootöö eriala praktika korraldamisel ja läbiviimisel
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
BestIT