Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
2009.a. üleriigilise INGLISE keele olümpiaadi piirkondlik voor
30. January 2009

III koht

Berežonova, Kristina 12.a
Medvedskaja, Darja 12.a

Narva linna B-klassi meeskonnavõistlused
28. January 2009

I koht

Kuzmin, Aleksei 9.a
Kuzmin, Aleksandr 9.a
Mištšenko, Aleksei 9.a
Simonov, Mark 9.a
Smelov, Aleksandr 9.b
Karpov, Artjom 9.a
Fortkin, Anton 9.c
Tšugrov, Roman 9.a

Narva linna meistrivõistlused maledes tüdrukute vahel kuni 12.a.
23. January 2009
Svištševa, Katarina 3.a - III koht
Narva linna A-klassi meeskonnavõistlused "Võrkpall"
22. January 2009

I koht

Smirnov, Jevgeni 12.a
Kadatski, Maksim 12.a
Beljakov, Sergei 12.a
Magerov, Daniil 11.b
Matvejev, Aleksei 12.c
Martyushev, Nikolai 11.b
Obdulov, Mihhail 11.b
Golt, Dmitri 11.b

Vene keel emakeelena olümpiaad
19. January 2009

Lõppvooru kutsutud õpilased:

Ivanova, Kristina 12.b
Lušin, Vladislav 10.a
Litvinenko, Sofja 9.a
Ivanova, Sofia 9.b
Jekimova, Jana 9.a

Eesti koolinoorte 56. füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor
17. January 2009
Kulašenkov, Roman 8.a - III koht
Švarikov, Maksim 8.a - IV koht
Malõšev, Sergei 9.a - I koht
Ivaškov, Artjom 9.a - II koht
Šestakov, Mihhail 9.b - IV koht
Tsõvarev, Dmitri 12.a - III koht
Narva linna matemaatika meeskonnavõistlused
17. January 2009
III koht (10 võiskonna hulgas)
Võiskonna koosseis:
Lavrov, Maksim 7.b
Trifonov, Daniil 7.b
Gontšugova, Vera 6.a
Gussarova, Karina 6.a
Esseekonkurss
15. January 2009

SA Dr Ruta Kruuda Fondi esseekonkurss
Markelov, Dmitri 9.a  - III koht

vanusekategoorias 7 - 9 klass

Matemaatikaülesannete lahendamise linnaturniir IX-X klassi õpilastele
05. January 2009
Kuzmin, Aleksei 9.a - I koht 
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT