Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Kiir-peastarvutamise - Pranglimise võistkondlik võistlus 3.klasside arvestuses
28. March 2009

I koht - Kiir-peastarvutamise - Pranglimise Narva liina võistkondlik võistlus 3.klasside arvestuses


I koht -  Kiir-peastarvutamise - Pranglimise Ida-Virumaa võistkondlik võistlus 3.klasside arvestuses

Karimov, Lev 3.a
Savosto, Jegor 3.a
Amberg, Anžela 3.a
Bedjuhhov, Kirill 3.a
Sotskov, Nikita 3.a

Vene keel emakeelena olümpiaadi lõppvoor
10. March 2009
Lušin, Vladislav 10.a - III koht
Tänutäht
06. March 2009
Tänu ja tunnustus tubli osaluse eest ÜRO Lastefondi UNICEF heategevuslikus noorteprojektis "VÄIKE HEATEGU".
Vene keel emakeelena olümpiaadi koolivoor
06. March 2009
Lobina, Maria 2.b - I koht
Kupavõhh, Aleksei 2.b - II koht
Lomonossov, Roman 2.d - III koht
Oleinik, Roman 3.c - I koht
Bedjuhhov, Kirill 3.a - II koht
Sidorova, Jekaterina 3.a - II koht
Sassina, Nadežda 4.a - I koht
Zjuzkova, Valeria 4.b - I koht
Talašmanova, Darja 4.a - III koht
Lobin, Leonid 4.b - III koht
2009 Kalev võrkpalli miniliiga Narva turniir tüdrukute arvestuses
05. March 2009

III koht

Pjulsju, Vlada 6.a
Raužina, Alissa 6.a
Gussarova, Karina 6.a
Mihhailova, Julia 6.a
Pankina, Maria 6.a
Sorgus, Julia 5.b
Gromozdova, Karina 5.a
Mihhailova, Ksenia 5.a

Inglise keele olümpiaadi linnavoor
28. February 2009
Neiman, German 6.a - III koht
Samsonov, Semjon 7.b - V koht
Jakovlev, Ilja 8.a - V koht
Samoilov, Dmitri 11.a - III koht
Medvedskaja, Darja 12.a - II koht
2009. aasta majandusolümpiaadi piirkonnavoor
28. February 2009

IV koht

Nizov, Nikita 12.b
Ivanova, Kristina 12.b

Ida-Virumaa võistkonna mäng "Let's explore British Isles"
21. February 2009

VII koht

Berežonova, Kristina 12.a
Andriješ, Regina 12.a
Lušin, Vladislav 10.a

Tagasi vaadates. Oraatorite linnakonkurss
16. February 2009
Ivanova, Kristina 12.b  - III koht
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT