Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Narva linna Korvpall 8-9 kl noormehed
02. December 2016
III KOHT

Vitali Kaleta 8. c
Jegor Gudkov 9. a
Jan Udaltsov 9. b
Vitali Krjukov 9. b
Vladislav Šutin 8. a
Ilya Koreshkov 8. c
Roman Leonov 8. d
Erki Štšiglitsov 9. b
Aleksandr Ivlev 9. b

Õpetaja Vladimir Golubev
VI Noorte rahvusvaheline intelektuaalse mängu võistlus
30. November 2016
II ja III KOHAD

IX C kl. võistkond "Inkognito"
Angelina Varšavskaja
Anna Pankevitšjute
Krystyna Panchenko
Maria Morozova
Nika Nazarova
Marija Talašmanova

Õnnitleme!
10-12 klassi noormeeste võrkpalli rahvaliiga finaalturniir
30. November 2016
V KOHT

Kirill Gorjušin 12. a
Martin Pavlenko 10. a
Roman Markilov 11. a
Nikolai Moissejev 12. a
Boriss Drozdov 12. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a

Õpetaja Vladimir Golubev
Mardi- ja kadripäeva teemaline viktoriin
28. November 2016
III KOHT

Kristina Parri (õpetaja Mihhail Sorokin)

Õnnitleme!
Narva linna Korvpall 8-9 kl tüdrukud
28. November 2016
II KOHT

Marina Kuzmina 8. b
Viktorija Sussi 8. c
Viola Raklanova 8. b
Milana Antipova 8. b
Darja Kašleva 8. c
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с
Viktorija Mištšenko 8. с

Õpetaja Vladimir Golubev
Kodanikupäeva viktoriin 2016
24. November 2016
Antoškina, Darja 11.a
Surkov, Daniil 11.a
Suškevitš, Julia 11.a
Oleinik, Roman 11.a
Bedyukhov, Kirill 11.a

Õpetajad Inguna Joandi, Mihhail Sorokin
Suured bioloogia-alased mängud 2016 "Kindla tuleviku toitvad terad"
23. November 2016
I KOHT

Anna Valuyskihh 11. a
Julia Suškevitš 11. a
Jegor Petšorin 11. a
Roman Oleinik 11. a
Daniil Surkov 11. a
Lev Karimov 11. a

Õpetaja Jelena Tsõvareva
Regionaalne laste tööde konkurss-näitus "Meri, meri..."
23. November 2016
II KOHT

Victoria Neprimerova 8. d
Darja Maltseva 8. d
Darja Tšistjakova 8. d
Aljona Fedossova 8. d

Õpetaja Natalja Sazonova
Mäng "Mis? Kus? Millal?" Narva Noortekeskus
22. November 2016
I KOHT
Angelina Varšavskaja 9. c
Anna Pankevitšjute 9. c
Krystyna Panchenko 9. c
Maria Morozova 9. c
Nika Nazarova 9. c
Marija Talašmanova 9. c

II KOHT

Alisa Postojalkina 8. a
German Lužin 8. a
Jegor Šahin 8. a
Ivan Malovanenko 8. a
Anastassia Rodionova 8. a
Anna Magonova 8. a


1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT