Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Tunnustuskiri
12. May 2009
Eduka esinemise eest keskkonnaalaste uurimustööde konverentsil
Magdina, Polina 8.a
Nikonova, Maria 8.a
Pšenitšnaja, Anastassia 8.a
Aukiri
04. May 2009

Jevgenia Vjalova

Darja Folomeeva

Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?"


Anna Lodeikina
Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Mustikas - müüdid ja reaalsus"


Anastassia Psenitsnaja
Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Joogivesi - inimese tervise tähtsaim faktor"


Polina Magdina
Maria Nikonova
Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Unimudila populatsiooni uurimine Narva linna tehisveekogus"

Rait Toompere
Konkursikomisjoni esimees
Tallinnas, 4. mai 2009

Tänukiri
04. May 2009

Galina Malõševa

Eesti õpilaste teadustööde riikliku konkursi komisjon tänab Teid 2009. aastal konkursil oaslenud õpilaste uurimistöö (Polina Magdina ja Maria Nikonova - "Unimudila populatsiooni uurimine Narva linna tehisvvekogus") juhendamisel tehtud tänuväärse töö eest.

Jelena Tsõvareva
Eesti õpilaste teadustööde riikliku konkursi komisjon tänab Teid 2009. aastal konkursil oaslenud õpilaste uurimistöö (Anna Lodeikina - "Mustikas - müüdid ja reaalsus", Polina Magdina ja Maria Nikonova - "Unimudila populatsiooni uurimine Narva linna tehisvvekogus", Anastassia Psenitsnaja - "Joogivesi - inimese tervise tähtsaim faktor" ning jevgenia Vjalova ja Darja Folomeeva - "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?") juhendamisel tehtud tänuväärse töö eest.

Rait Toompere
Konkursikomisjoni esimees
Tallinnas, 4. mai 2009

Mäng
29. April 2009
III koht
Erdman, Monika 8.a
Jakovlev, Ilja 8.a
Ivaškov, Artjom 9.a
Jekimova, Jana 9.a  - võistkonna parim esindaja
Terebilin, Viktor 9.a

Ida-Virumaa koolinoorte võrkpallimeistrivõistlused 10.-12. klasside arvestuses
28. April 2009

I koht

Smirnov, Jevgeni 12.a
Beljakov, Sergei 12.a
Kadatski, Maksim 12.a
Obdulov, Mihhail 11.b
Magerov, Daniil 11.b
Golt, Dmitri 11.b

Narva linna konkurss „Tuleviku kool”
27. April 2009

Esitluse konkurss

Fedossenko, Konstantin 10.a - I koht
Tuuder, Ilona 10.a - I koht
Ranneva, Marina 10.a - I koht
Bernhardt, Elvira 10.a - I koht
Smirnova, Darja 11.b - I koht
Bulejeva, Tatjana 11.b - I koht


Jooniste konkurss

Harlamova, Diana 6.a - II koht
Tuuder, Ilona 10.a - I koht
Polovinkina, Marika 12.b - II koht
Salnikova, Aleksandra 10.a - III koht
Bõstrov, Jevgeni 12.a - I koht

Esse konkurss
Adlers, Artjom 9.a - IV koht
Aleksejeva, Veronika 9.a - V koht


Narva linna jalgpallimeistrivõistlused
24. April 2009

II koht

Abramova, Juliana 10.b
Tuuder, Ilona 10.a
Tjuleneva, Veronika 10.a
Maksimova, Ljubov 9.c
Filippova, Diana 9.c
Lužina, Riina-Marianna 8.a
Ladošina, Vitalia 10.a
Izmailova, Diana 10.a
Kupavõhh, Natalja 7.b

Matemaatikaolümpiaadi linnavoor
18. April 2009
Oleinik, Roman 3.c - I koht
Bedjuhhov, Kirill 3.a - I koht
Sidorova, Jekaterina 3.a - IV koht
Makarov, Igor 3.b - V koht
Markelov, Oleg 3.a - V koht
Sossenkov, Aleksandr 4.b - III koht
Talašmanova, Darja 4.a - IV koht
Lobin, Leonid 4.b - V koht
Pranglimise Eesti võistkondlikud Karikavõistlused 2009 koolide arvestuses
17. April 2009

I koht - koolide arvestuses:
Karimov, Lev 3.a
Savosto, Jegor 3.a
Amberg, Anžela 3.a
Bedjuhhov, Kirill 3.a
Ovtšinnikov, Dmitri 4.a

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT