Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Arvutijoonistuste võistlus Uudista Universumit
30. November 2009
Parimad tööd:
Tõsjatova, Jelena 4.a
Jerjomina, Jelizaveta 4.a
Markelov, Oleg 4.a
Tšvanova, Kristina 4.a
Filipia, David 4.a
Sidorova, Jekaterina 4.a
Amberg, Anžela 4.a
Dmitrijeva, Ilona 4.a
Stepanov, Aleksandr 4.a
Suškevitš, Julia 4.a
Nartov, Aleksandr 4.a
Kotkas, Maksim 4.a
Arvutijoonistuste võistlus Uudista Universumit
30. November 2009

Svetlana Jefimova, parem juhendaja - 31 pilti lõppvõistlusele

Jelena Tõsjatova, II koht - 2015. aastaks Marsile

Jelena Tõsjatova, äramärkimine - Planeedid kauge tähe ümber

Oleg Markelov, III koht - Esimene eestlane kosmoses

David Filipia, äramärkamine - Planeedid kauge tähe ümber

 

Narva linna С-klassi korvpalli meeskonnavõistlused
30. November 2009

I koht

Kovaltšuk, German 7.b
Kavrus, Avgust 7.b
Panov, Nikita 7.b
Zautin, Kirill 7.a
Jaluzin, Maksim 6.c
Lušin, Aleksandr 6.b
Šerkunov, Daniil 4.b
Bers, Nikita 4.a
Platonov, Ilja 6.c

Diplom
28. November 2009
Õpetaja võrgus
Svetlana Jefimova'le
Õpetaja - klassi juhataja parim blogi eest

Enel Mägi
Sihtasutuse Tiigrihüpe juhataja
Ljudmila Roždestvenskaja
Kogukonna Ulei ekspert
Tallinn 2009
Virumaa XVI Matemaatikavõistlused
28. November 2009
I koht nooremas astmes
Kulašenkov, Roman 9.a
Švarikov, Maksim 9.a
Lavrov, Maksim 8.b
Trifonov, Daniil 8.b

I koht vanemas astmes
Kuzmin, Aleksei 10.a
Kuzmin, Aleksandr 10.a
Žuravljov, Artur 12.b
Nikolajev, Deniss 12.b
Kodanikupäeva viktoriin
27. November 2009
I koht
Lušin, Vladislav 11.a
Bulejeva, Tatjana 12.b
Aleksandrova, Julia 12.b
Latina, Daria 12.b
Narva linna korvpallimeistrivõistlused B-klassis noormeeste vahel
27. November 2009
II koht
Lobanov, Leon 9.a
Simakov, Aleksandr 9.a
Kulašenkov, Roman 9.a
Antipov, Denis 9.b
Filippenkov, Igor 9.a
Perejaslov, Anton 9.b
Škvarov, Ivan 9.b
Košarinski, Stanislav 9.b
Lissovski, Jevgeni 9.b
Kodanikupäeva mälumängu lõppvoor
23. November 2009
Tänukiri
Pähklimäe Gümnaasiumile
osalemise eest
Geograafiaolümpiaadi linnavoor
21. November 2009
Lavrov, Maksim 8.b - II koht
Samsonov, Semjon 8.b - V koht
Jakovlev, Ilja 9.a - I koht
Švarikov, Maksim 9.a - V koht
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT