Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Ajalooolümpiaadi linnavoor
20. February 2010
Rogozin, Svjatoslav VII A - III koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Kavrus, Avgust VII B - I koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Volkov, Aleksandr VIII B - III koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Kuznetsov, Nikita VIII A - II koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Kulašenkov, Roman IX A - III koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Žukov, Igor XI A - II koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Kalev Miniliiga Narva võrkpalliturniir poeglaste arvestuses
15. February 2010
I koht
Jaluzin, Maksim VI C
Blinov, Vladimir VI A
Makarenkov, Juri VI A
Lušin, Aleksandr VI B
Korotkov, Dmitri V B
Gontšarov, Nikita V B
Drozdov, Boriss V C
Õpetaja Golubev, Vladimir
Eesti 2009/10 bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Narva linnas
13. February 2010
Redko, Daniil VI A - I koht - õpetaja Gvianidze, Maria
Gorjatšova, Vlada VI A - II koht - õpetaja Gvianidze, Maria
Sitjajeva, Maria VI B - V koht - õpetaja Gvianidze, Maria
Zagorski, Ernest VII A - III koht - õpetaja Trofer, Nadežda
Samsonov, Semjon VIII B - III koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Strelkova, Regina IX A - II koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Boiko, Marina XI A - II koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Abramenkov, Nikita XI A - IV koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Lodeikina, Anna XII B - IV koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Maksimenko, Jekaterina XII A - V koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Narva linnas
06. February 2010
Kuzmin, Aleksei X A - I koht
Kuzmin, Aleksandr X A - II koht
Malõšev, Sergei X A - III koht
Šestakov, Mihhail X B - V koht
Jakovlev, Dmitri XI B - II koht
Ossijev, Deniss XI B - II koht
Abramenkov, Nikita XI A - V koht
Nikolajev, Deniss XII B - I koht
Žuravljov, Artur XII B - III koht
Ovtšinnikov, Dmitri V A - II koht
Talašmanova, Darja V A - III koht
Sassina, Nadežda V A - IV koht
Ignatov, Ivan VI A - I koht
Hruštšova, Alissia VI B - V koht
Gontšugova, Veera VII A - V koht
Lavrov, Maksim VIII B - II koht
Kulašenkov, Roman IX A - II koht
Švarikov, Maksim IX A - IV koht
Narva linna noormeeste (kuni 12 a.) maleturniir
31. January 2010
Nikolajev, Vadim IV a - I koht
Petšalnov, Aleksandr IV a - III koht
Eesti koolinoorte 57. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
30. January 2010
Samsonov, Semjon 8.b - III koht
Jakovlev, Ilja 9.a - III koht
Vassiljev, Ivan 9.a - III koht
Kulašenkov, Roman 9.a - III koht
Malõšev, Sergei 10.a - IV koht
Ilkevitš, Grigiri 11.a - III koht
Hamov, Oleg 11.b - V koht
Nikolaev, Deniss 12.b - I koht
Lodeikina, Anna 12.b - IV koht
Narva linna B-klassi võrkpalli meeskonnavõistlused
25. January 2010
III koht
Antipov, Denis 9.b
Košarinski, Stanislav 9.b
Lissovski, Jevgeni 9.b
Perejaslov, Anton 9.b
Škvarov, Ivan 9.b
Burunov, Ilja 9.a
Kulašenkov, Roman 9.a
Filippenkov, Igor 9.a
Lobanov, Leon 9.a
Narva linna A-klassi võrkpalli meeskonnavõistlused
25. January 2010
I koht
Kuzmin, Aleksandr 10.a
Kuzmin, Aleksei 10.a
Smelov, Aleksandr 10.b
Simonov, Mark 10.a
Golt, Dmitri 12.b
Obdulov, Mihhail 12.b
Burunov, Kirill 12.a
Valuiskihh, Roman 12.a
Tänukiri
25. January 2010
Tänan Teid, et aitasite “Tagasi kooli” ideel kasvada.

Toomas Hendrik Ilves
Eesti Vabariigi president
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT