Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Narva linna võrkpallimeistrivõistlused õpetajate vahel
17. March 2010
I koht
Golubev; Vladimir
Emeliyanov, Mikhail
Rasstrõgin, Igor
Anufrijeva, Natalja
Aleksejeva, Olga
Jefimova, Svetlana
Saukova, Tatiana
Inglise keele olümpiaadi linnavoor
13. March 2010
Siplivaja, Jekaterina V A - I koht
Hruštšova, Alissia VI B - III koht
Õpetaja Aleksejeva, Olga
Vene õppekeelega koolide IV klassi õpilaste loodusõpetuse interaktiivne viktoriin Eesti loodus
11. March 2010
Bedjuhhov, Kirill IV A - edukas esinemine
Tõsjatova, Jelena IV A - edukas esinemine
Stepanov, Aleksandr IV A - edukas esinemine
Dmitrijeva, Ilona IV A - edukas esinemine
Õpetajad: Jefimova, Svetlana; Zahharova, Natalja
Vene keele emakeelena (vene kirjandus) koolinoorte vabariikliku olümpiaadi lõppvoor
09. March 2010
Lušin, Vladislav XI A - VI koht - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Õpilaste uurimistööde konkursi ''Jarmarka idei na Jugo-Zapade. Moskva 2010'' eelvoor
03. March 2010
Tänukiri
Eduka esinemise eest

Lušin, Vladislav XI A - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Folomejeva, Darja IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Vjalova, Jevgenia IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Škljarova, Anna XI A - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Boiko, Marina XI A - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Nikonova, Marina IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Magdina, Polina IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Rodionova, Jelena XI A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Kuznetsova, Tatjana XI A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Pšenitšnaja, Anastassia IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Kalev Miniliiga Narva võrkpalliturniir tütarlaste arvestuses
26. February 2010
II koht
Siplivaja, Jekaterina V A
Talašmanova, Darja V A
Gromozdova, Karina VI A
Protassova, Alina VI A
Sorgus, Julia VI B
Poglid, Jelizaveta VI C
Mihhailova, Ksenia VI A
Krõlova, Angelina V A
Õpetajad: Lvova, Maria; Golubev, Vladimir
Vabariigi konverents ''Tähering''
25. February 2010
Lušin, Vladislav XI A - II koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Eesti kaasaegne kirjandus ja Eesti kirjanduse side Venemaa kultuuriruum" - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Lodeikina, Anna XII B - II koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Mustikas - müüdid ja reaalsus" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Vjalova, Jevgenia IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Folomejeva, Darja IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Magdina, Polina IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Unimudila populatsiooni uurimine narva linna tehisveekogus" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Nikonova, Marina IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Unimudila populatsiooni uurimine narva linna tehisveekogus" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Linnamäng ''Eesti on mu kodumaa''
22. February 2010
I koht
Pšenitšnaja, Anastassia IX A
Lužina, Riina-Marianna IX A
Vassiljev, Ivan IX A
Mogutova, Tatjana IX A
Piterskihh, Polina IX A
Strelkova, Regina IX A
Õpetajad Aleksandrova, Ljudmila; Jefimova, Svetlana A.
Ajalooolümpiaadi linnavoor
20. February 2010
Rogozin, Svjatoslav VII A - III koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Kavrus, Avgust VII B - I koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Volkov, Aleksandr VIII B - III koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Kuznetsov, Nikita VIII A - II koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Kulašenkov, Roman IX A - III koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Žukov, Igor XI A - II koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT