Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Matemaatikaolümpiaadi linnavoor
10. April 2010

Kirill Bedjuhhov IV A - I koht - õpetaja Svetlana Jefimova

Igor Makarov IV B - V koht - õpetaja Jelena Kononova

Eesti Pranglimise Karikavõistlused 2010
09. April 2010
I võistkonnakoht 2. klasside arvestuses
Šustov, Kirill II B
Smirnova, Kristina II B
Strelkov, Artjom II B
Vorobjova, Kristina II B
Štšiglitsov, Erki II B
Õpetaja Vavilova, Valentina

I võistkonnakoht 4. klasside arvestuses
Bedjuhhov, Kirill IV A
Karimov, Lev IV A
Savosto, Jegor IV A
Amberg, Anžela IV A
Markelov, Oleg IV A
Õpetaja Jefimova, Svetlana
Koolispordi MV. Saalihoki neiude vahel
06. April 2010
III koht
Pjulsju, Vlada VII A
Pankina, Maria VII A
Burtseva, Angelina VII A
Burunova, Sofia VII B
Polovinkina, Veronika VII B
Anufrijeva, Anna VI C
Poglid, Jelizaveta VI C
Žerebtsova, Darja V C
Õpetaja Lvova, Maria
Prihodskaja gramota
04. April 2010
Žanna Narõškina
esse konkursi võidu eest
"Kas raske õplane on lemmik õpilane?"
Pranglimise maakondliku finaal
01. April 2010

I võitskonnakoht:

Bedjuhhov, Kirill IV A
Karimov, Lev IV A
Savosto, Jegor IV A
Amberg, Anžela IV A
Markelov, Oleg IV A
õpetaja Jefimova, Svetlana V

Isiklikud tulemused:

Suhhotin, Semjon I D - VI koht - õpetaja Solomko, Ljudmila
Leonov, Roman I D - VII koht - õpetaja Solomko, Ljudmila
Lomakn, Mark I D - VIII koht - õpetaja Solomko, Ljudmila
Šustov, Kirill II B - II koht - õpetaja Vavilova, Valentina
Smirnova, Kristina II B - IV koht - õpetaja Vavilova, Valentina
Strelkov, Artjom II B - VI koht - õpetaja Vavilova, Valentina
Mandrikov, Daniil II C - VII koht - õpetaja Zabarina, Jelena
Vorobjova, Kristina II B - VIII koht - õpetaja Vavilova, Valentina
Bedjuhhov, Kirill IV A - I koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Karimov, Lev IV A - II koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Savosto, Jegor IV A - III koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Amberg, Anžela IV A - IV koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Markelov, Oleg IV A - V koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Sotskov, Nikita IV A - VI koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Suškevitš, Julia IV A - VII koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Nikolajev, Vadim IV A - VIII koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Moissejeva, Anastassia IV A - IX koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Filipia, David IV A - X koht - õpetaja Jefimova, Svetlana V
Ovtšinnikov, Dmitri V A - I koht - õpetaja Gracheva, Olga
Mandrikov, Ilja V A - III koht - õpetaja Gracheva, Olga
Hruštšova, Alissia VI B - I koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Petrov, Ilja VI A - V koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Gorjatšova, Vlada VI A - VI koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Pogodina, Darja VI A - VIII koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Kavrus, Avgust VII B - III koht - õpetaja Vikentjeva, Irina

Kiir-peastarvutamise-Pranglimise võistlused 2010 Ida-Virumaal 2. klasside arvestuses
31. March 2010
I koht - II B klassi võistkond
Beljajeva, Jelizaveta II B
Berežonov, Maksim II B
Borissova, Anastassija II B
Gladun, Olesja II B
Grodskaja, Ksenija II B
Ivanova, Sofia II B
Jermolajev, Igor II B
Kalbin, Jaan II B
Kozitski, Jegor II B
Krenberg, Maria II B
Krjukov, Vitali II B
Rõbina, Alisa II B
Sahharov, Andrei II B
Smirnova, Kristina II B
Starosselets, Saveli II B
Strelkov, Artyom II B
Šergin, Aleksei II B
Štšiglitsov, Erki II B
Šustov, Kirill II B
Zhuravleva, Xenia II B
Udaltsov, Jan II B
Vorobjova, Kristina II B
Õpetaja Vavilova, Valentina
Ülemaailmne võistlus World Math Day
22. March 2010
IV A klass - II koht

World Top 100:
Amberg, Anžela IV A
Savosto, Jegor IV A
Markelov, Oleg IV A
Baranov, Vlass IV A

Europa Top 10:
Amberg, Anžela 4.a
Savosto, Jegor 4.a
Baranov, Vlass 4.a

Õpetaja: Jefimova, Svetlana
Kirjanduse Tartu Ülikool Narva Kolledži olümpiaadi linnavoor
22. March 2010
Jekimova, Jana X A - III koht - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Tänukiri
22. March 2010
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi
meeskonnale

aktiivse osalemise ja oma kogemuse jagamise eest
seminaril "JUHTIMISE MEISTRIKLASS"
teemal "Õppeaasta tulemuslikkuse hindamine õpetajate poolt"

Kohtla-Järvel
Järve Vene Gümnaasium
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT