Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
IV vabariikilik kooliminiatuuride teatrifestival ''Jerlaška'
29. October 2010
Tänukiri
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi teatrikollektiiv
eduka esinemise eest

Diplom
autasustatakse Narva Pähklimäe Gümnaasiumi teatrikollektiiv
lavastuses "Õpime sinuga veidi"
aktuaalse teema valiku eest

Varšavskaja, Inga XII B
Silina, Kristina XII B
Abramova, Juliana XII B
Metelitsa, Anna XII B
Tuuder, Ilona XII A
Narõškin, Pavel XII A
Polštšikova Kristina XII A
Požarnikov, Mihhail XII A
Antipov, Denis X A
Izmailova, Diana XII A
Rabtsevits, Ilja XII A
Kalašnikova, Julia XII B
Gagen, Greeta XII A
Sadakov, Konstantin XII B
Ranneva, Marina XII A

Maltseva, Svetlana - huvijuht
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võitskond võittis I koha seiklusorienteerumisel
26. October 2010
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võitskond koosseisus (Svjatoslav Rogozin, Kirill Zautin, Mihhail Smirnov, Ernest Zagorski, Sokurova Jana ning Daniil Konovalov) võittis I koha seiklusorienteerumisel linna looduskeskkonnas, mis toimus 25.10.2010 Narva linnas. Olete tublid!
IV krenholmi turniir ''Sudoku''
22. October 2010
Bedjuhhov, Kirill VA -
kõige kiirem ja õigem osaleja XI klasside vahel
XII rahvusvaheline konverents
20. October 2010

Jana Jekimova XI A - Diplom
Vladislav Lušin XII A - Osaleja

Õpetaja Nadežda Leontjeva

Diplom
05. October 2010
Svetlana Jefimova
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi
algklasside õpetaja
on tunnistatud Narva linna
Parimaks e-õpetajaks 2010

Viktoria Lutus
Narva LV Kultuuriosakonna juhataja
Konkursi Aasta Õpetaja 2010
komisjoni esimees

5. oktoober 2010.a.
Narva
Tänukiri
29. September 2010
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi
4. klassi võistkond


Täname eduka
esinemise eest
rahvusvahelisel võistlusel

Soovime edu edaspidiseks!

Tõnis Lukas
minister
29.september 2010
Tartu
Koolinoorte sügiskross
23. September 2010

I koht - VII kl. poisid

Maksim Mahnanov VII A
Sergei Savolainen VII A
Ilja Platonov VII C
Daniil Kožemjakin VII C
Sergei Lehmus VII C
Aleksandr Lušin VII B
Sergei Gromõko VII C
Daniil Redko VII A
Artur Golõšev VII B

 

Ilja Platonov VII C  - I koht isiklikus arvestuses

 

II koht - X-XII kl. poisid

Aleksandr Kuzmin XI A
Denis Antipov X A
Roman Tšugrov XI A
Andrei Denissov XII B
Nikolai Pjatnitski X A
Ivan Safronov XII B
Aleksandr Markov XII B

 

Ivan Safronov XII B  - II koht isiklikus arvestuses

 

II koht - VIII-IX kl. poisid

Pavel Sezko VIII B
Ilja Tetjujev IX A
Maxim Bezgachev IX B
Daniil Kozinets IX A
Daniil Trifonov IX B
Dmitri Baženov IX A
German Kovaltšuk VIII B
Kirill Zautin VIII A

 

Daniil Trifonov IX B - III koht isiklikus arvestuses

 

Õpetaja: Vladimir Golubev





Koolinoorte sügiskross
21. September 2010
II koht - 10.-12. kl. tüdrukud:

Kalasnikova Julia XII b
Rodionova Jelena XII a
Ranneva Marina XII a
Dubinko Jekaterina XII a
Psenitsnaja Anasatassia X a
Luzina Riina-Marianna X a
Vjalova Jevgenia X a

Kalasnikova Julia XII b - I koht isiklikus arvestuses
Psenitsnaja Anasatassia X a - III koht isiklikus arvestuses

III koht - 8.-9. kl. tüdrukud:

Polovinkina Veronika VIII b
Semenova Marina VIII b
Kurgina Julia VIII a
Petrova Elizaveta IX a
Poglid Maria IX a
Hrustaljova Viktoria VIII a
Saksina Alina VIII a
Gontsugova Veera VIII a
Podleskova Alina VIII a
Moisejenko Jelizaveta VIII b

Lvova, Maria - kehalise kasvatuse õpetaja
Tantsu võistlus ''Startin''
16. September 2010
Diplom
Narva Pähklimäe Gümnaasium võistkonnaale
nominatsioonis 220V

Piterskihh, Polina X A
Karassjova, Margarita X A
Nikonova, Maria X A
Lužina, Riina-Marianna X A
Andrejeva, Ksenia X A
Vjalova, Jevgenia X A
Tihhonova-Sivkova, Sofja X A

Maltseva, Svetlana - huvijuht
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT