Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Matemaatikaolümpiaadi II koolivoor
01. February 2011

Semjon Suhhotin II D - I koht - õpetaja Ljudmila Solomko
Nikita Jagudin II B - II koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Anna Makarova II B - II koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Marianna Petrova II B - II koht - õpetaja Larissa Bolšakova

 
Marija Talašmanova III C - I koht - õpetaja Jelena Zabarina
Yana Ilina III A - II koht - õpetaja Jelena Tšernomorskaja
Daniil Mandrikov III C - III koht - õpetaja Jelena Zabarina
Kim Migdalski III D - III koht - õpetaja Natalja Prank

 
Andrei Dashuk IV C - I koht - õpetaja Olga Uljanova
Stanislav Protassov IV D - II koht - õpetaja Natalja Yakubova
Nikita Boborenko IV C - III koht - õpetaja Olga Uljanova

Eesti koolinoorte 58. füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor Narva linna järgi
29. January 2011

August Kavrus VIII B - III koht
Daniil Konovalov VIII A - VI koht
Mihhail Smirnov VIII A - VII koht

Roman Kulašenkov X A - I koht

Sergei Malõšev XI A - I koht
Mihhail Šestakov XI B - IV koht

Oleg Hamov XII B - II koht
Andrei Denissov XII B - III koht

 

Õpetaja Mikhail Emeliyanov

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor
28. January 2011

Vladislav Lušin XII A - V-VIII koht

 

Õpetaja Džuljeta Arzumanova

Narva linna B-klassi võrkpalli naiskonnavõistlused
25. January 2011
I koht
Tatjana Kruglik IX A
Anastassia Artemjeva IX B
Anastassia Lizantšuk IX B
Alisa Raužina VIII A
Angelina Burtseva VIII A
Julia Sorgus VII B
Maria Poglid IX A
Karina Gromozdova VII A
Õpetaja: Vladimir Golubev
Eesti koolinoorte 58. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor Narva linna järgi
22. January 2011

Daniil Konovalov VIII A - II koht
Karina Gussarova VIII A - III koht
August Kavrus VIII B - V koht

Semjon Samsonov IX B - VI koht

Roman Kulašenkov X A - II koht
Sofja Tihhonova-Sivkova X A - III koht
Ilja Jakovlev X A - IV koht
Yaroslav Soldatov X A - V koht
Ivan Vasiliev X A - VII koht

Liilia Gusseinova XI A - VII koht
Artjom Kuzin XI A - IX koht

Veniamin Vassiljev XII B - IV koht
Juliana Abramova XII B - V koht

 

Õpetaja Tatjana Jerošenko

Narva linna A-klassi võrkpalli meeskonnavõistlused
19. January 2011
I koht
Nikolay Gritsenko XI A
Jegor Jefimov XI B
Aleksandr Kuzmin XI A
Aleksei Kuzmin XI A
Dmitri Ptitsõn XI B
Aleksandr Smelov XI B
Nikita Tšokan XI A
Artjom Virolainen XI A
Õpetaja Vladimir Golubev
Narva linna A-klassi võrkpalli naiskonnavõistlused
18. January 2011
III koht
Juliana Abramova XII B
Darja Klim XII B
Olesja Skorobogatova XII B
Tatjana Zaitseva XII A
Inga Varšavskaja XII B
Jevgenia Vjalova X A
Õpetaja Maria Lvova
Ajalehe Narva joonistuste võistlus teemal ''Jõulud''
16. January 2011
Diplom
Anna Orlova I A
Arina Uisk I A
Olga Golubtsova I A
Ksenija Mihhailova I A
Aleksei Fedotov I A
Õpetaja Svetlana Jefimova
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
15. January 2011
Roman Oleinik V C - I koht - õpetaja Olga Gracheva
Kirill Bedjuhhov V A - II koht - õpetaja Irina Vikentjeva
Ekaterina Sidorova V A - V koht - õpetaja Olga Gracheva

Aleksandr Sossenkov VI A - II koht - õpetaja Olga Gracheva
Dmitri Ovtšinnikov VI A - IV koht - õpetaja Olga Gracheva
Nadežda Sassina VI A - IV koht - õpetaja Olga Gracheva

Ivan Ignatov VII A - IV koht - õpetaja Valentina Boitsova

Maksim Lavrov IX B - II koht - õpetaja Valentina Boitsova

Roman Kulašenkov X A - IV koht - õpetaja Olga Gracheva

Aleksandr Kuzmin XI A - I koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
Aleksei Kuzmin XI A - II koht - õpetaja Irina Stalnuhhina

Dmitri Jakovlev XII B - I koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT