Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
World Maths Day 2011
01. March 2011

Kool - I koht

I A klass - I koht

V A klass - VI koht


Gold award

Ernest Kolesnikov I A - XXXV koht
Evgeny Kosobutskiy I A - XLVI koht
Lev Karimov V A - XXVII koht
Oleg Markelov V A - XXXII koht
Dmitri Ovtšinnikov VI A - XLVII koht


Platinum award

Olga Golubtsova I A
Mark Dumchenko I A
Ernest Kolesnikov I A
Anastassija Krivitskaya I A
Evgeny Kosobutskiy I A
Nikita Sotskov V A
Jegor Savosto V A
Oleg Markelov V A
Lev Karimov V A
Anžela Amberg V A
Dmitri Ovtšinnikov VI A
Õpetaja Svetlana Jefimova

Inglise keele olümpiaadi linnavoor
26. February 2011

Anžela Amberg V A - V koht - õpetaja Olga Aleksejeva
 
Nadežda Sassina VI A - I koht - õpetaja Izabella Katratš
Darja Talašmanova VI A - IV koht - õpetaja Olga Aleksejeva

Alissia Hruštšova VII B - III koht - õpetaja Natalja Anufrijeva

German Neiman VIII A - II koht - õpetaja Natalja Žirnova

Maksim Lavrov IX B - III koht - õpetaja Izabella Katratš

Ilja Jakovlev X A - IV koht - õpetaja Irina Babinets

Vladislav Lušin XII A - III koht - õpetaja Džuljetta Arzumanova

Matemaatikaolümpiaadi linnavoor
25. February 2011

Marija Talašmanva III A - V koht - õpetaja Jelena Zabarina

Uurimistööde konkursi "Tähering 2011" eelvoor
20. February 2011

Võitjad:


Aleksandr Stepanov V A -  Жизнь замечательного джунгарика Кузи

Jelizaveta Jerjomina V A - Сквернословие в подростковой среде
Jelena Tõsjatova V A -  Сквернословие в подростковой среде

Regina Sinega V A -  Сон пятиклассника
Julia Suškevitš V A -  Сон пятиклассника

Ilona Dmitrijeva V A -  Чистые руки - залог здоровья
Kristina Tšvanova V A -  Чистые руки - залог здоровья

Maria Nikonova X A -  Ковер - друг или враг

Ksenia Dmitrijenko X A -  Шоколад - пища богов?
Margarita Karasjova X A - Шоколад - пища богов?


Õpetaja Jelena Tsõvareva

Eesti keel teise keelena olümpiaadi linnavoor
19. February 2011
Nadežda Sassina VI A - III koht - õpetaja Svetlana Jefimova
Eesti keel teise keelena olümpiaadi koolivoor
17. February 2011

Kristina Vorobjova III B - I koht - õpetaja Lina Barch
Jaan Kalbin III B - I koht - õpetaja Inna Heinonen
Marija Talašmanova III C - II koht - õpetaja Julia Tamm
Marija Morozova III C - II koht - õpetaja Julia Tamm
Eva Berzin III A - III koht - õpetaja Viktoria Tukanova


Roman Oleinik V C - I koht - õpetaja Natalja Zahharova
Polina Šeljahhovska V B - II koht - õpetaja Galina Kutšerova
Polina Reinol V B - III koht - õpetaja Galina Kutšerova


Nadežda Sassina VI A - I koht - õpetaja Svetlana A. Jefimova


Jelizaveta Poglid VII C - I koht - õpetaja Natalja Zahharova
Darja Pogodina VII A - II koht - õpetaja Ljudmila Aleksandrova
Julia Sorgus VII B - III koht - õpetaja Ljudmila Aleksandrova


Veera Gontšugova VIII A - I koht - õpetaja Inguna Joandi
Diana Sokurova VIII B - II koht - õpetaja Ljudmila Aleksandrova
Karina Gussarova VIII A - III koht - õpetaja Inguna Joandi

Vene keele olümpiaadi II koolivoor
15. February 2011
Mark Lomakin II D - I koht - õpetaja Ljudmila Solomko
Viktorija Mištšenko II C - II koht - õpetaja Nadežda Leonova
Marianna Petrova II B - III koht - õpetaja Larissa Bolšakova

Marija Morozova III C - I koht - õpetaja Jelena Zabarina
Marija Talašmanova III C - II koht - õpetaja Jelena Zabarina
Anastassija Borissova III B - III koht - õpetaja Valentina Vavilova

Maria Lobina IV B - I koht - õpetaja Jelena Andrejenkova
Nikita Boborenko IV C - II koht - õpetaja Olga Uljanova
Anton Berjozkin IV C - III koht - õpetaja Olga Uljanova
Narva linna C-klassi võrkpalli meeskonnavõistlused Miniliiga 2011
09. February 2011

I koht

Maksim Andrejev V C
Jegor Šeldjakov V C
Boriss Drozdov VI C
Nikita Gontšarov VI B
Dmitri Kolesnikov VI B
Dmitri Korotkov VI B
Nikolai Moissejev VI C
Õpetaja Vladimir Golubev

Eesti 2010/11 bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Narva linna järgi
05. February 2011
Nadežda Sassina VI A - I koht - õpetaja Galina Malõševa
Andriana Tšupova VI A - VI koht - õpetaja Galina Malõševa

Daniil Redko VII A - II koht - õpetaja Jelena Tsõvareva
Alissia Hruštšova VII B - V koht - õpetaja Jelena Tsõvareva

Diana Sokurova VIII B - II koht - õpetaja Jelena Tsõvareva

Anna Vinogradova XI A - IX koht - õpetaja Jelena Tsõvareva

Marina Boyko XII A - III koht - õpetaja Jelena Tsõvareva
Anna Metelitsa XII B - VI koht - õpetaja Jelena Tsõvareva
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT