Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Eesti karikavõistlused pranglimises 2011. Parimad klassid
06. April 2011

I koht
Georgi Jakovlev I A
Ernest Kolesnikov I A
Anastassija Krivitskaya I A
Mark Dumchenko I A
Olga Golubtsova I A
Õpetaja Svetlana Jefimova

VI koht
Mark Lomakin II D
Semjon Suhhotin II D
Roman Leonov II D
Jevgeni Pogodin II D
Alesja Baranova II D
Õpetaja Ljudmila Solomko

I koht
Kirill Šustov III B
Kristina Smirnova III B
Artyom Strelkov III B
Kristina Vorobjova III B
Aleksandr Ivlev III B
Õpetaja Valentina Vavilova

I koht
Lev Karimov V A
Anžela Amberg V A
Nikita Sotskov V A
Kirill Bedjuhhov V A
Jegor Savosto V A
Õpetaja Svetlana Jefimova

III koht
Ilja Mandrikov VI A
Sergey Dementiev VI A
Artjom Puskin VI A
Maksim Fedin VI A
Dmitri Ovtsinnikov VI A


III koht
Violetta Lanman IX A
Dmitri Tšugrov IX A
Viktoriya Kovaleva IX A
Anastassia Romanovskaja IX A
Ilja Tetjujev IX A
Õpetaja Svetlana Jefimova 


Saalihoki VI-VII klassi neiude vahel
06. April 2011

I koht
Tatjana Maslova IV A
Anna Kulieva V C
Jekaterina Harsejeva VI C
Darja Žerebtsova VI C
Aleksandra Martšenkova VII B
Victoria Velichko VII C
Jelizaveta Poglid VII C
Alina Sahharova VII C


Õpetaja Vladimir Golubev

Orienteerumismäng Tallinn - meie pealinn VIII
06. April 2011

I koht

kuulub võistkonnale nr 3

X A klass

Tänuavaldus
05. April 2011

Hea teekaslane!

Oleme nelja aasta jooksul mitmeid kordi kohtunud, et ühiselt haidusasjade üle arutleda.

Tänan väga hea sisuka töö ning koostöö eest, mis on aidanud meie hariduselu ja selle kaudu ka tulevikku paremaks muuta.

Soovin kõike head edasiseks.

 

Lugupidamisega,

Tõnis Lukas

minister

Naljapäeva üritus Narva Vanalinna Riigikoolis
01. April 2011
Tänukiri
on antud
Narva Pähklimäe Gümnaasiumile,

kes osales

"Nalapäeva" ürituses.

Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivõistlused 4.klasside arvestuses
01. April 2011

Anton Berjozkin IV C - VI koht - õpetaja Olga Uljanova
Vjatšeslav Koloskov IV C - X koht - õpetaja Olga Uljanova
Juri Ude IV D - VIII koht - õpetaja Natalja Yakubova

III võistkondlik koht:
Nikita Boborenko IV C
Anton Berjozkin IV C
Vjatšeslav Koloskov IV C
Mikhail Kushteyn IV C
Alexander Sakhonenko IV C
Õpetaja Olga Uljanova

Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivoistlused 3.klasside arvestuses
01. April 2011

Aleksandr Ivlev III B - I koht
Kirill Šustov III B - II koht
Mikhail Petrov III C - III koht
Kristina Smirnova III B - IV koht
Artyom Strelkov III B - V koht
Kristina Vorobjova III B - X koht

Õpetajad: Valentina Vavilova III B,
Jelena Zabarina III C

I võistkondlik koht:
Aleksandr Ivlev
Kirill Šustov
Kristina Smirnova
Artyom Strelkov
Kristina Vorobjova

Õpetaja Valentina Vavilova

Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivõistlused 1.klasside arvestuses
01. April 2011

I võistkondlik koht:
Anastassija Krivitskaya I A
Ernest Kolesnikov I A
Mark Dumchenko I A
Olga Golubtsova I A
Georgi Jakovlev I A

isiklikud kohad:

Ernest Kolesnikov I A - I koht
Anastassija Krivitskaya I A - II koht
Mark Dumchenko I A - V koht
Olga Golubtsova I A - VI koht
Georgi Jakovlev I A - VII koht 
Ksenija Mihhailova I A - X koht

Õpetaja Svetlana Jefimova

Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivõistlused 5.klasside arvestuses
01. April 2011

I võistkondlik koht:
Kirill Bedjuhhov V A
Anžela Amberg V A
Lev Karimov V A
Jegor Savosto V A
Nikita Sotskov V A

 

Isiklikud kohad:
Lev Karimov V A  - I koht
Anžela Amberg V A - III koht
Nikita Sotskov V A - V koht

 

Õpetaja Svetlana Jefimova

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT