Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Eesti Pranglimise Karikavõistlused 2011
15. April 2011

I koht
Jegor Savosto V A
Dmitri Ovtšinnikov VI A
Anžela Amberg V A
Aleksandr Ivlev III B
Lev Karimov V A
Õpetaja Svetlana Jefimova

Pranglimise Eesti meistrivõistlused 2011 5. klasside õpilaste arvestuses
15. April 2011
Lev Karimov V A - I koht
Anžela Amberg V A - II koht
Jegor Savosto V A - V koht
Õpetaja Svetlana Jefimova
Pranglimise Eesti meistrivõistlused 2011 6. klasside võistkondade arvestuses
15. April 2011

III koht

Maksim Fedin VI A
Ilja Mandrikov VI A
Jevgenia Kuznetsova VI A
Dmitri Ovtšinnikov VI A
Nadežda Sassina VI A
Õpetaja Olga Gracheva

Pranglimise Eesti meistrivõistlused 2011 6. klasside õpilaste arvestuses
15. April 2011
Dmitri Ovtšinnikov VI A - I koht
Õpetaja Olga Gracheva
Pranglimise Eesti meistrivõistlused 2011 9. klasside võistkondade arvestuses
15. April 2011

III koht

Viktoriya Kovaleva IX A
Anastassia Romanovskaja IX A
Dmitri Tšugrov IX A
Ilja Tetjujev IX A
Violetta Lanman IX A

Õpetaja Svetlana Jefimova

Pranglimise Eesti meistrivõistlused 2011 Oskajate võistlusklassis
15. April 2011
Dmitri Ovtšinnikov VI A - I koht
Lev Karimov V A - II koht
Anžela Amberg V A - III koht
Jegor Savosto V A - IV koht
Kirill Bedjuhhov V A - VI koht
Õpetaja Svetlana Jefimova
Pranglimise Eesti meistrivõistlused 2011 Sirgujate võistlusklassis
15. April 2011
Aleksandr Ivlev III B - IV koht
Kirill Šustov III B - V koht
Õpetaja Valentina Vavilova
Matemaatikaolümpiaadi linnavoor
09. April 2011

Andrei Dashuk IV C - III koht

Õpetaja Olga Uljanova

Ida-Virumaa üldhariduskoolide 8.-9. klasside inglise keele olümpiaad 09.04.2011 Jõhvi Gümnaasiumis
09. April 2011

Maksim Lavrov IX B - II koht - õpetaha Izabella Katrats

German Neiman VIII A - VII koht - õpetaja Natalja Žirnova

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT