Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Narva linna võrkpalli naiskonnavõistlused. 7.-9. klass
16. February 2017
II KOHT

Kristiina Kutuzova 8. a
Arina Prokofjeva 9. a
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с
Lina Vinogradova 9. a
Alesja Baranova 8. d
Polina Ramenskaja 8. b
Kristina Rabtsevitš 8. a

Õpetaja: Vladimir Golubev
Kirjanduslik konkurss
14. February 2017
VI klass
III koht Mihhail Boborenko (Pähklimäe Gümnaasium)

VIII klass

II koht Kristina Kutuzova (Pähklimäe Gümnaasium)

Õnnitleme!
Eesti koolide malevõistlus
14. February 2017
I KOHT

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond:
Deniss Andrijaškin 5.c
Aleksei Ganyukov 6.c 
Arina Poluektova 3.a
Mark Lazojev 3.b

Õnnitleme!
Narva linna võrkpalli meeskonnavõistlused. 7.-9. klass
09. February 2017
I KOHT

Andrei Vinogradov 9 a
Aleksei Šilkin 7 c
Vitali Krjukov 9 b
Ilja Leonov 8 a
Aleksei Stepanov 8 b
Artyom Strelkov 9 b
Ilja Mištšenko 9 c
Jan Solovjov 9 c

Õpetaja: Vladimir Golubev
Eesti keele linnaolümpiaad
08. February 2017
Kristiina Parri 6.c - I KOHT

Õpetaja: Mihhail Sorokin
VI ilukirjandusliku tõlke konkurss
07. February 2017
Anna Pankevitšjute 9.C - II KOHT (parim luuletõlge)

Õpetaja: Inguna Joandi
Üleriigilise vene keele emakeelena olümpiaadi I voor
06. February 2017
Olümpiaadi 2. voorust (lõppvoorust) kutsutakse osa võtma 1.-25. koha saanud õpilased. Meie kooli 6 õpilast pääsesid olümpiaadi järgmisse vooru:

Kangas, Jekaterina
Katkova, Ksenia
Leonova, Viktoria
Zelenskaja, Darja
Talašmanova, Maria
Surkov, Daniil

Täname ka õpilasi Anna Pankevitšute ja Angelina Varšavskaja osalemise eest.
Vene keele kooliolümpiaad
06. February 2017
II klass
Milana Fjodorova 2. b - I koht
Snežana Pantelejeva 2. b - II koht
Anna Nikolina 2. a - II koht
Albina Mossejeva 2. c - III koht
Daniil Tukanov 2. a - IV koht
Maria Djatlova 2. a - V koht

III klass
Darja Naumova 3. a - I koht
Aleksandr Leonov 3. a - II koht
Ksenija Romanova 3. d - III koht
Jegor Efimov 3. a - IV koht
Veronika Gladõševa 3. c - V koht

IV klass
Polina Volkova 4. c - I koht
Polina Lall 4. b - II koht
Arina Yurysheva 4. b - III koht
Kira Hasjanova 4. b - IV koht
Dominika Druzhishcheva 4. c - V koht
Eesti bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
04. February 2017
VI klass
Jegor Filippov 6. с - I koht
Mikhail Boborenko 6. с - II koht
Aleksei Ganyukov 6. с - III koht

VII klass
Aleksandra Simohhina 7. c - IV koht
Stefan Sednev 7. a - VII koht
Alina Goidova 7. b - VIII koht

VIII klass
German Lužin 8. a - I koht
Kirill Nitsenko 8. b - II koht
Ivan Malovanenko 8. a - IV koht

IX klass
Jelizaveta Zagorskaja 9. a - IV koht
Kim Migdalski 9. d - IX koht

X klass
Andrei Dašuk 10. a - I koht
Vjatšeslav Koloskov 10. a - IV koht

XI klass
Daniil Surkov 11. a - I koht
Julia Suškevitš 11. a - III koht
Lev Karimov 11. a - V koht

XII klass
Ilja Mandrikov 12. a - V koht
Tatjana Vlassova 12. a - VII koht


Õpetajad: Jelena Tsõvareva, Anna Matvejeva (7.klassid)
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT