Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Linnaorienteerumine-maastikumäng ''Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel''
01. November 2011
I koht
Anton Žogal VII A
Jegor Savosto VI A
Ilja Mandrikov VII A
Ivan Sadakov IX A
Jan Golõnski IX B
Ernest Zagorski IX A
Nikita Klimanov VI A
Õpetajad Galina Malõševa, Yuri Gordeev, Jelena Tsõvareva
Puškini ball Paju Koolis
19. October 2011

Tänukiri

Narva Pähklimäe Gümnaasiumile

Puškini balli osalemise eest

 

Tatjana Punger X A - VõluvMiss

Mäng ''Tsarskoje Selo Lütseum - 200''
18. October 2011

IV koht

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi

5.klassi võistkonnale:

Andrei Dashuk V C - õpetaja Žanna Narõškina

Maria Lobina V B - õpetaja Jelena Andrejenkova

Anasatassia Andrijaškina V B - õpetaja Jelena Andrejenkova

Aleksei Kupavõh V B - õpetaja Jelena Andrejenkova

Diana Chernook V A - õpetaja Jelena Zabarina

'Narva linna A-klassi jalgpalli meeskonnavõistlused'
04. October 2011

II koht

Jegor Jefimov XII B
Dmitri Ptitsõn XII B
Anton Adinets XII B
Roman Tšugrov XII A
Artjom Ivaškov XII A
Arkadi Golubev XII B
Nikita Tšokan XII A
Timofei Sednev X B
Nikolay Gritsenko XII A
Ilja Sokolov X B
Õpetaja Vladimir Golubev
Haridus ja teadusministri pidulik vastuvõtt 2010./2011. õ.a rahvusvahelistel võistlustel Eestit edukalt esindanud õppuritele
30. September 2011

Vasuvõtule olid kutsutud:


Jana Jekimova,
õpetaja Nadežda Leontjeva


Lev Karimov,
1a võistkonna esindaja,
5a võistkonna esindaja,
õpetaja Svetlana Jefimova

III Narva avatud debattide turniir
30. September 2011

I koht

XII A klassi võistkond:

Polina Railjan

Anastassija Jadrihhinskaja

Jana Jekimova

 

Õpetaja Nadežda Leontjeva

Üleriigiline Globe keskkonnaalaste uurimistööde konkurss-konverents
29. September 2011

V koht

Ilona Dmitrijeva VI A klass

Kristina Tšvanova VI A klass

 

Õpetaja Jelena Tsõvareva

Narva linna B-klassi jalgpalli meeskonnavõistlused
28. September 2011

II koht

German Kovaltšuk IX B

Pavel Sezko IX B

Ivan Sadakov IX A

Jan Golõnski IX B

Aleksandr Lavrov IX B

Nikita Yurchenko VIII A

Juri Makarenkov VIII A

Vladimir Blinov VIII A

Aleksandr Lušin VIII B

Ilja Platonov VIII C

Daniil Kožemjakin VIII C

Platon Graždankin VIII C

Õpetaja Vladimir Golubev

Tantsumaraton. Noortefestival Noored Euroopa kultuuris Algklasside spordivõistlused
23. September 2011

Täname
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi õpilasi

tantsumaratoni osalemise eest

 

Narva Noorte Keskus

 

Noortefestival Noored Euroopa kultuuris Algklasside spordivõistlused:

II koht

Kim Migdalski IV D
Dmitri Sergejev IV D
Artjom Menšagin IV D
Igor Toompere IV D
Polina Šapotšnikova IV D
Pavel Rakov IV C
Kristina Vorobjova IV B
Kirill Šustov IV B
Kristina Smirnova IV B
Maksim Berežonov IV B

Õpetajad:

Natalja Prank
Jelena Zabarina
Valentina Vavilova

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT