Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
Geograafiaolümpiaadi linnavoor
10. December 2011
Ilya Yakovlev XI A - I koht
Mikhail Shestakov XII B - I koht
Õpetaja Yury Gordeev
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor
09. December 2011
Andrei Dashuk V C - I koht - õpetaja Valentina Boitsova
Juri Agijevits V C - II koht - õpetaja Valentina Boitsova
Anton Berjozkin V C - III koht - õpetaja Valentina Boitsova

Roman Oleinik VI C - I koht - õpetaja Olga Gracheva
Ekaterina Sidorova VI A - II koht - õpetaja Valentina Boitsova
Oleg Markelov VI A - III koht - õpetaja Valentina Boitsova

Dmitri Ovtšinnikov VII A - I koht - õpetaja Olga Gracheva
Aleksandr Sossenkov VII A - I koht - õpetaja Olga Gracheva
Andriana Tšupova VII A - II koht - õpetaja Olga Gracheva
Nadežda Sassina VII A - III koht - õpetaja Olga Gracheva

Ivan Ignatov VIII A - I koht - õpetaja Valentina Boitsova
Darja Pogodina VIII A - II koht - õpetaja Valentina Boitsova

Veera Gontšugova IX A - I koht - õpetaja Irina Vikentjeva
Diana Sokurova IX B - II koht - õpetaja Irina Vikentjeva
Mihhail Smirnov IX A - III koht - õpetaja Irina Vikentjeva

Timofei Sednev X B - I koht - õpetaja Irina Vikentjeva
Maksim Lavrov X B - II koht - õpetaja Irina Vikentjeva
Valeriya Petrova X B - III koht - õpetaja Irina Vikentjeva
Narva koolide meistrivõistlused korvpallis
06. December 2011

VIII-IX kl. neiude võistkond - II koht

Alina Sahharova VIII C
Angelina Burtseva IX A
Aleksandra Martšenkova VIII B
Victoria Velichko VIII C
Julia Kurgina IX A
Alisa Raužina IX A
Jelizaveta Poglid VIII C
Yana Shcherbakova VIII C
Anna Anufrijeva VIII C

Õpetaja Maria Lvova

 

VIII-IX kl. noormeeste võistkond - II koht

Aleksandr Lušin VIII B
Vladimir Blinov VIII A
Kirill Zautin IX A
German Kovaltšuk IX B
Nikita Panov IX B
Aleksandr Lavrov IX B
Jan Golõnski IX B
Juri Makarenkov VIII A

Õpetaja Vladimir Golubev


 

Virumaa matemaatika võistlused
03. December 2011

II koht vanemas rühmas

Aleksei Kuzmin XII A - õpetaja Irina Stalnuhhina
Aleksandr Kuzmin XII A - õpetaja Irina Stalnuhhina
Maksim Lavrov X B - õpetaja Irina Vikentjeva
Roman Kulašenkov XI A - õpetaja Olga Gracheva

VI koht nooremas rühmas

Veera Gontšugova IX A - õpetaja Irina Vikentjeva
Diana Sokurova IX B - õpetaja Irina Vikentjeva
Darja Pogodina VIII A - õpetaja Valentina Boitsova
Ivan Ignatov VIII A - õpetaja Valentina Boitsova

Rahvusvahelisele metsa-aastale pühendatud arvutijoonistuste võistlus
01. December 2011

Anastasia Udodenko II A - äramärkimine kuni 10-aastaste joonistajate seas

Õpetaja Svetlana Jefimova - tänukiri Anastassia Udodenko juhendamise eest; IV koht juhendajate seas


Heategev tantsumaraton Startin
30. November 2011

Parim võistkond nominatsioonis "Stiil ja plastika"

Aljona Teležkina VII B
Ellen Gosman VII A
Polina Magdina XI A
Jevgenia Vjalova XI A
Riina-Marianna Lužina XI A
Maria Nikonova XI A
Polina Piterskihh XI A
Sergey Dementiev VII A
Andriana Tšupova VII A
Julia Sorgus VIII B
Õpetaja Svetlana Maltseva

Eesti koolinoorte 22. füüsika lahtine võistlus
26. November 2011

Sergei Malõšev XII A - III koht -12. klassi tulemused
Sergei Malõšev XII A - VI koht - vanema rühma tulemused

Õpetaja Mikhail Emeliyanov

 

 

Narva koolide meistrivõistlused korvpallis. X-XII kl. neiud
24. November 2011

II koht

Tatjana Klimenko XI A
Anastassia Pšenitšnaja XI A
Jevgenia Vjalova XI A
Riina-Marianna Lužina XI A
Maria Nikonova XI A
Ljubov Maksimova XII B
Õpetaja Maria Lvova

Viktoriin ''Mäletades E. Hemingwayd''
24. November 2011

II koht

Viktor Uskov XII A
Deniss Tšassovskihh XI A
Regina Strelkova XI A
Ilja Jakovlev XI A
Monika Erdman XI A
Õpetajad Tatjana Lebedeva, Nadežda Leontjeva

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
BestIT