Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Füüsika olümpiaadi lõppvoor
11. March 2012
Sergei Malõšev XII A - III koht 
Õpetaja Mikhail Emeliyanov
Õpilaste teadustööde vabariikliku konkursi ''Tähering 2012'' lõppvoor
09. March 2012

Oleg Markelov VI A - Arvutimängude kahjulikkus ja kasulikkus noorukile - I koht
Deniss Tšassovskihh XI A - . Jahutatud õnn - III koht
Sofja Tihhonova-Sivkova XI A - Jahutatud õnn - III koht
Lev Karimov VI A - Narva linna kiirgusfoon - Ära märgitud nominatsioonis "Teema aktuaalsuse ja tööle teadusliku lähenemise eest" 

Õpetaja Jelena Tsõvareva

Vene keele emakeelena olümpiaadi koolivoor
08. March 2012

Margarita Žukova V D - I koht - õpetaja Jelena Andrejenkova
Anastassia Matrossova V B - II koht - õpetaja Jelena Andrejenkova
Aleksei Kupavõh V B - III koht - õpetaja Jelena Andrejenkova

Kirill Bedjuhhov VI A - I koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Ekaterina Sidorova VI A - II koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Daniil Surkov VI A - III koht - õpetaja Tatjana Lebedeva

Darja Žerebtsova VII C - I koht - õpetaja Nadežda Leontjeva
Georgi Ilikajev VII A - II koht - õpetaja Nadežda Leontjeva
Darja Talašmanova VII A - III koht - õpetaja Nadežda Leontjeva

Vlada Gorjatšova VIII A - I koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Tatjana Naidjonova VIII A - II koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Darja Pogodina VIII A - III koht - õpetaja Tatjana Lebedeva

Diana Kharlamova IX A - I koht - õpetaja Žanna Narõškina
Alisa Raužina IX A - II koht - õpetaja Žanna Narõškina
Lidia Müür IX B - III koht - õpetaja Žanna Narõškina

Narva õpetajate võrkpallivõistlused 2012
07. March 2012

I koht

Smuglina Irina
Rasstrõgin Igor
Zaretskiy Vasily
Saukova Tatiana
Golubev Vladimir
Emeliyanov Mikhail
Anufrijeva Natalja

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor
03. March 2012
German Neiman IX A - IX-X koht - õpetaja Natalja Žirnova
Majandusolümpiaadi Narva piirkonnavoor
03. March 2012

IV-V koht

Aleksandr Kuzmin XII A
Dmitri Ptitsõn XII B
Õpetaja Ljubov Nikolajeva

Uurimistööde konkursi ''Tähering 2012'' eelvoor
01. March 2012

Võitjad:

Deniss Tšassovskihh XI A - Jahutatud õnn
Sofja Tihhonova-Sivkova XI A - Jahutatud õnn
Nikita Klimanov VI A - Muusika mõju Narva Pähklimäe Gümnaasiumi VI a klassi õpilaste meeleolule ja enesetundele
Oleg Markelov VI A - Arvutimängude kahjulikkus jakasulikkus noorukile
Lev Karimov VI A - Narva linna kiirgusfoon
Regina Sinega VI A - Võluõun: muinasjutt ja tõsilugu
Julia Suškevitš VI A - Võluõun: muinasjutt ja tõsilugu

Aleksandr Stepanov VI A - Valge ja kohev, aga väga ohtlik
Õpetaja Jelena Tsõvareva

Vene keele emakeelena olümpiaadi koolivoor III-IV klassides
29. February 2012
Ksenija Okuneva III C - I koht - õpetaja Nadežda Leonova
Marianna Petrova III B - I koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Jekaterina Tkachenko III C - II koht - õpetaja Nadežda Leonova
Nikita Jagudin III B - III koht - õpetaja Larissa Bolšakova

Eva Berzin IV A - I koht - õpetaja Jelena Philippova
Jelizaveta Zagorskaja IV C - II koht - õpetaja Jelena Zabarina
Anastassija Borissova IV B - III koht - õpetaja Valentina Vavilova
Marija Talašmanova IV C - IV koht - õpetaja Jelena Zabarina
Maa, mida armastan. Eesti Vabariigi 94. sünnipäevale ja Eesti filmi 100-aastapäevale pühendatud ülelinnaline üritus
23. February 2012

Nadežda Sassina VII A - I koht
Jevgenia Kuznetsova VII A - II koht
Anastassia Nikiforova VII B - tänukiri osavõtu eest
Õpetaja Svetlana Tsarjova

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT