Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor
15. April 2012
Maksim Lavrov X B - II koht 
Õpetajad Irina Stalnuhhina, Irina Vikentjeva 
 
Etlejate koolikonkurss ''Minu lemmikluuletus''
13. April 2012
Aleksandra Meliss I A - I koht - õpetaja Svetlana Smelova
Valerija Tarlõkova I C - I koht - õpetaja Olga Uljanova
Jelizaveta Kink I B - II koht - õpetaja Svetlana Rodionova
Ksenija Ivanova I D - II koht - õpetaja Natalja Yakubova
Anastassija Smirnova I A - III koht - õpetaja Svetlana Smelova
Mihhail Boborenko I C - III koht - õpetaja Olga Uljanova
Jelizaveta Matvejeva I C - III koht - õpetaja Olga Uljanova
Alissa Kozõreva I D - III koht - õpetaja Natalja Yakubova

Gleb Sokolov II B - I koht - õpetaja Jelena Kononova
Sergei Karpetski II C - I koht - õpetaja Irina Lavrentjeva
Andrei Žuravljov II A - II koht - õpetaja Svetlana Jefimova
Dana Koval`ova II A - III koht - õpetaja Svetlana Jefimova
Anastassija Demko II B - III koht - õpetaja Jelena Kononova

German Lužin III A - I koht - õpetaja Valentina Roganina
Mark Lomakin III D - I koht - õpetaja Ljudmila Solomko
Marianna Petrova III B - II koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Alesja Baranova III D - II koht - õpetaja Ljudmila Solomko
Uljana Assejeva III A - III koht - õpetaja Valentina Roganina
Vladislav Podlegajev III D - III koht - õpetaja Ljudmila Solomko

Kristina Vorobjova IV B - I koht - õpetaja Valentina Vavilova
Tatjana Gavrilova IV C - I koht - õpetaja Jelena Zabarina
Maria Krenberg IV B - II koht - õpetaja Valentina Vavilova
Nika Nazarova IV C - II koht - õpetaja Jelena Zabarina
Eva Berzin IV A - III koht - õpetaja Jelena Philippova
Anastassija Vassiljeva IV D - III koht - õpetaja Natalja Prank
2012 Pere Võrkpalli Miniliiga Narva turniiril aktiivse osalemise eest
12. April 2012

III koht

Valeri Zaitsev VI C
Ilja Antipov VI C
Daniil Šerkunov VI B
Roman Markilov VI C
Ilja Jazev VI B
Maksim Andrejev VI C
Jegor Šeldjakov VI C

Õpetaja Vladimir Golubev

Tänukiri
03. April 2012

Narva Pähklimäe Gümnaasium

 

Narva LAK - õppe 2010-2012 tegija 

 

Viktoria Lutus

Kultuuriosakonna juhataja

Narva 2012

Ida-Virumaa üldhariduskoolide 10.-11. klasside inglise keele olümpiaad
31. March 2012

Maksim Lavrov X B - I-II koht

Õpetaja Irina Babinets

Ida-Virumaa Pranglimise 2012.a meistrivõistlused
30. March 2012

Artur Lasimer I B - I koht - õpetaja Svetlana Rodionova


Isiklik arvestuses:

Ernest Kolesnikov II A - I koht
Georgi Jakovlev II A - II koht

Anastassija Krivitskaya II A - III koht
Evgeny Kosobutskiy II A - V koht
Ksenija Mihhailova II A - VI koht
Õpetaja Svetlana Jefimova


I koht võistkonna arvestuses

Georgi Jakovlev II A
Ernest Kolesnikov II A
Evgeny Kosobutskiy II A
Anastassija Krivitskaya II A
Ksenija Mihhailova II A

Õpetaja Svetlana Jefimova


Alesja Baranova III D - VII koht isiklik arvestuses
Alesja Baranova III D - IV koht võistkonna arvestuses
Õpetaja Ljudmila Solomko


Isiklik arvestuses
:

Aleksandr Ivlev IV B - I koht 4.klasside arvestuses
Aleksandr Ivlev IV B - II koht 4.-6.klasside arvestuses
Kirill Šustov IV B - II koht
Kristina Smirnova IV B - VI koht
Artyom Strelkov IV B - VII koht
Kristina Vorobjova IV B - VIII koht
Õpetaja Valentina Vavilova
Mikhail Petrov IV C - IX koht - õpetaja Jelena Zabarina


I koht võistkonna arvestuses

Aleksandr Ivlev IV B
Kristina Smirnova IV B
Artyom Strelkov IV B
Kirill Šustov IV B
Kristina Vorobjova IV B
Õpetaja Valentina Vavilova

 

Isiklik arvestuses:
Lev Karimov VI A - I koht 
Kirill Bedjuhhov VI A - II koht 
Anžela Amberg VI A - III koht 
Jegor Savosto VI A - IV koht 
Oleg Markelov VI A - V koht
Anastassia Moissejeva VI A - VI koht 
Nikita Sotskov VI A - VII koht 
Julia Suškevitš VI A - IX koht
Õpetajad Svetlana Jefimova, Valentina Boitsova 

I koht võistkonna arvestuses
Anžela Amberg VI A 
Kirill Bedjuhhov VI A
Lev Karimov VI A
Oleg Markelov VI A
Jegor Savosto VI A
Õpetajad Svetlana Jefimova, Valentina Boitsova 


Isiklik arvestuses
:
Dmitri Ovtšinnikov VII A - I koht 
Ilja Mandrikov VII A - IV koht 
Õpetaja Olga Gracheva

I koht võistkonna arvestuses
Ilja Mandrikov VII A 
Dmitri Ovtšinnikov VII A
Õpetaja Olga Gracheva

Seiklusorienteerumine linna looduskeskkonnas
27. March 2012

I koht

Ernest Zagorski IX A
Jan Golõnski IX B
Diana Sokurova IX B
Ilja Mandrikov VII A
German Neiman IX A
Mihhail Smirnov IX A
Svyatoslav Rogozin IX A
Õpetajad Yury Gordeev, Galina Malõševa 

World Maths Day 2012
23. March 2012

II a klass - III koht rühmas 8-10 aastat - õpetaja Svetlana Jefimova
VI a klass - III koht rühmas 11-13 aastat  - õpetajad Svetlana Jefimova, Valentina Boitsova 


Top 50:

Ernest Kolesnikov II A - XXII koht
Anastassia Moissejeva VI A - XLVIII koht 

Top 100:

Evgeny Kosobutskiy II A - LI koht
Lev Karimov VI A - LXV koht
Kirill Bedjuhhov VI A - XCIV koht  

Vabariikliku uurimistööde konkurssi II tuur
19. March 2012

Oleg Markelov VI A - . Arvutimängude mõju alaealisele - II koht

Ilona Dmitrijeva VI A - Kui palju kaaluvad teadmised? - IV-V koht
Jelena Tõsjatova VI A - Kui palju kaaluvad teadmised? - IV-V koht

Aleksandrina Spirina VI A - Me oleme vahetusjalanõude poolt! - VI-XI koht
Kristina Tšvanova VI A - Me oleme vahetusjalanõude poolt! - VI-XI koht

Lev Karimov VI A - Narva linna radiatsioonifoon - VI-XI koht

Jelizaveta Jerjomina VI A - Narva Pähklimäe Gümnaasiumi VI a klassi õpilaste liikumisaktiivsuse uurimine - VI-XI koht
Darja Šatilova VI A - Narva Pähklimäe Gümnaasiumi VI a klassi õpilaste liikumisaktiivsuse uurimine - VI-XI koht

Regina Sinega VI A - Võluõun: muinasjutt ja tõsilugu - VI-XI koht
Julia Suškevitš VI A - Võluõun: muinasjutt ja tõsilugu - VI-XI koht


Õpetaja Jelena Tsõvareva

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT