Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
Maa, mida armastan. Eesti Vabariigi 94. sünnipäevale ja Eesti filmi 100-aastapäevale pühendatud ülelinnaline üritus
23. February 2012

Nadežda Sassina VII A - I koht
Jevgenia Kuznetsova VII A - II koht
Anastassia Nikiforova VII B - tänukiri osavõtu eest
Õpetaja Svetlana Tsarjova

Inglise keele olümpiaadi linnavoor
18. February 2012

Nadežda Sassina VII A - III-IV koht - õpetaja Izabella Katratš
Darja Talašmanova VII A - III-IV koht - õpetaja Olga Aleksejeva

Darja Pogodina VIII A - V koht - õpetaja Olga Aleksejeva

German Neiman IX A - II koht - õpetaja Natalja Žirnova

Maksim Lavrov X B - I-II koht - õpetaja Irina Babinets
Tatjana Punger X A - I-II koht - õpetaja Natalja Žirnova

Sofja Litvinenko XII A - IV-VI koht - õpetaja Natalja Žirnova

2012 Pere Võrkpalli Miniliiga Narva turniiril poeglaste arvestuses
15. February 2012

I koht

Valeri Zaitsev VI C
Ilja Antipov VI C
Daniil Šerkunov VI B
Roman Markilov VI C
Ilja Jazev VI B
Jegor Savosto VI A
Maksim Andrejev VI C
Jegor Šeldjakov VI C
Õpetaja Vladimir Golubev

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor Narva linna järgi
11. February 2012
Daniil Surkov VI A - I koht - õpetaja Jelena Ponomarjova
Kirill Bedjuhhov VI A - II koht - õpetaja Jelena Ponomarjova
Jegor Petšorin VI B - II koht - õpetaja Jelena Ponomarjova

Aleksandr Zahharjan VII B - III koht - õpetaja Juri Pissarenko

Tatjana Naidjonova VIII A - I koht - õpetaja Juri Pissarenko
Darja Pogodina VIII A - V koht - õpetaja Juri Pissarenko

Regina Strelkova XI A - I koht - õpetaja Juri Pissarenko
Ilya Yakovlev XI A - I koht - õpetaja Juri Pissarenko
Tatjana Mogutova XI A - III koht - õpetaja Juri Pissarenko
Narva linna B-klassi võrkpalli meeskonnavõistlused
08. February 2012

II koht

Juri Makarenkov VIII A
Jan Golõnski IX B
Aleksandr Lavrov IX B
Nikita Panov IX B
German Kovaltšuk IX B
Vladimir Blinov VIII A
Aleksandr Lušin VIII B
Õpetaja Vladimir Golubev

Eesti koolinoorte 59. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor Narva linna järgi
04. February 2012
Karina Gussarova IX A - I koht
Roman Kulašenkov XI A - II koht
Mikhail Shestakov XII B - II koht
Liilia Gusseinova XII A - IV koht
Yaroslav Soldatov XI A - V koht
Õpetaja Tatjana Jerošenko
Narva linna B-klassi võrkpalli meeskonnavõistlused
01. February 2012

I koht

Maksim Jaluzin VIII C
Pavel Sezko IX B
Aleksandr Lavrov IX B
Nikita Panov IX B
German Kovaltšuk IX B
Nikolai Moissejev VII C
Boriss Drozdov VII C
Dmitri Korotkov VII B
Õpetaja Vladimir Golubev

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Narva linna järgi
28. January 2012
Nikita Boborenko V C - III koht - õpetaja Valentina Boitsova
Juri Agijevits V C - V koht - õpetaja Valentina Boitsova

Kirill Bedjuhhov VI A - I koht - õpetaja Valentina Boitsova
Roman Oleinik VI C - II koht - õpetaja Olga Gracheva
Oleg Markelov VI A - IV koht - õpetaja Valentina Boitsova
Ekaterina Sidorova VI A - IV koht - õpetaja Valentina Boitsova

Nadežda Sassina VII A - II koht - õpetaja Olga Gracheva
Dmitri Ovtšinnikov VII A - IV koht - õpetaja Olga Gracheva

Ivan Ignatov VIII A - V koht - õpetaja Valentina Boitsova

Diana Sokurova IX B - III koht - õpetaja Irina Vikentjeva

Maksim Lavrov X B - I koht - õpetaja Irina Vikentjeva

Roman Kulašenkov XI A - I koht - õpetaja Olga Gracheva

Aleksei Kuzmin XII A - I koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
Aleksandr Kuzmin XII A - III koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
Narva linna B-klassi võrkpalli naiskonnavõistlused
26. January 2012

III koht

Jekaterina Siplivaja VII A
Tatjana Naidjonova VIII A
Julia Kurgina IX A
Darja Talašmanova VII A
Angelina Burtseva IX A
Alisa Raužina IX A
Karina Gromozdova VIII A
Julia Sorgus VIII B
Õpetaja Maria Lvova

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
BestIT