Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Tunnistus
25. May 2012

Projekt "Venekeelsete noorte võimalused Eestis"

 

Valeria Petrova

Timofej Sednev

Maksim Lavrov

Anna Kolodkina

Natalja Kupavõh

Jan Golõnskij

Ilja Sokolov

Õpetaja Nadežda Leontjeva

Kergejõustiku võistlused (8.-9. kl. Noormehed)
21. May 2012

III koht

Pavel Sezko IX B
Aleksandr Lavrov IX B
Nikita Panov IX B
German Kovaltšuk IX B
Pavel Izotov VIII A
Maksim Jaluzin VIII C
Sergei Savolainen VIII A

Õpetaja Vladimir Golubev

Tänukiri
15. May 2012

Ida-Virumaa vene kirjanduse olümpiaad, mis oli pühendatud L. Tolstoi romaanile "Sõda ja rahu"

 

Jana Jekimova - I koht

Õpetaja - N. Leontjeva

Joonistuste konkurss "Paasapühade rõõmus"
08. May 2012

Stuart Serednitskiy I D
Juri Lazarev I D
Darina Randoja I D


Õpetaja N. Yakubova

Etlejate linnakonkurss
08. May 2012

Ksenija Ivanova I D - laureaat

 

Õpetaja N. Yakubova

Pranglimine World Championship 2012
28. April 2012
Aleksandr Ivlev IV B - I koht rühmas 4.-6. klass - õpetaja Valentina Vavilova
Georgi Jakovlev II A - II koht rühmas 1.-3. klass - õpetaja Svetlana Jefimova
Ernest Kolesnikov II A - III koht rühmas 1.-3. klass - õpetaja Svetlana Jefimova
Kirill Bedjuhhov VI A - IV koht rühmas 4.-6. klass - õpetaja Valentina Boitsova
Lev Karimov VI A - V koht rühmas 4.-6. klass - õpetaja Valentina Boitsova
Dmitri Ovtšinnikov VII A - VII koht rühmas 7.-12. klass - õpetaja Olga Gracheva
Eesti 2012. aasta Karikavõistlused pranglimises
19. April 2012
I koht võistkonna arvestuses
Georgi Jakovlev II A 
Ernest Kolesnikov II A 
Evgeny Kosobutskiy II A 
Anastassija Krivitskaya II A 
Ksenija Mihhailova II A
Õpetaja Svetlana Jefimova
 
I koht võistkonna arvestuses
Aleksandr Ivlev IV B 
Kristina Smirnova IV B 
Artyom Strelkov IV B 
Kirill Šustov IV B 
Kristina Vorobjova IV B
Õpetaja Valentina Vavilova
 
I koht võistkonna arvestuses
Anžela Amberg VI A  
Kirill Bedjuhhov VI A 
Lev Karimov VI A 
Oleg Markelov VI A 
Jegor Savosto VI A
Õpetajad Svetlana Jefimova, Valentina Boitsova
 
I koht võistkonna arvestuses
Ilja Mandrikov VII A  
Dmitri Ovtšinnikov VII A
Õpetaja Olga Gracheva
Eesti Pranglimise meistrivõistlused 2012
19. April 2012

Sirgujate võistlusklassis:

Ernest Kolesnikov II A - II koht - õpetaja Svetlana Jefimova
Georgi Jakovlev II A - III koht - õpetaja Svetlana Jefimova

Oskajate võistlusklassis:

Kirill Bedjuhhov VI A - III koht - õpetaja Valentina Boitsova

Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor
15. April 2012
Maksim Lavrov X B - II koht 
Õpetajad Irina Stalnuhhina, Irina Vikentjeva 
 
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT