Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Diplom
05. December 2012

 "Narva Kadri 2012"

 

Sofia Gladkovskaja sai tiitli

"Kõige julgem"

 

Õpetaja: Natalja Yakubova

Narva linna B-klassi korvpalli naiskonnavõistlused
03. December 2012

II koht

 

Anna Anufrijeva 9.c
Viktoria Velitško 9.c
Alina Sahharova 9.c
Yana Shcherbakova 9.c
Tatjana Vlassova 8.c
Jekaterina Harsejeva 8.c
Darja Žerebtsova 8.c
Arina Zozulja 8.b
Jelizaveta Poglid 9.c


Õpetaja: Vladimir Golubev

Diplom
29. November 2012

Kodanikupäeva viktoriin

 

III koht

Kirill Bedjuhhov 7.a

Daniil Surkov 7.a

Anastassia Nikiforova 8.b

Aleksandr Sossenkov 8.a

Igor Makarov 7.b

 

Õpetaja: Svetlana Tsarjova

Esseekonkurss
27. November 2012

III koht

Maria Nikonova 12.a

Essee

 

Õpetaja: Inguna Joandi

XIX Virumaa matemaatikavõistlused
27. November 2012

II koht (vanemas astmes)

Roman Kulašenkov 12.a

Maksim Lavrov 11.a

Timofei Sednev 11.a

Veera Gontšugova 10.a

 

II koht (nooremas astmes)

Ivan Ignatov 9.a

Darja Pogodina 9.a

Dmitri Ovtšinnikov 8.a

Aleksandr Sossenkov 8.a

 

Õpetajad: Irina Vikentjeva, Valentina Boitsova

Tänukiri
26. November 2012

Linna kirjanduslik mäng Astrid Lindgreni raamatu „Röövlitütar Ronja” ainetel

 

III koht

 

Uliana Osijeva 6.c

Dariya Zelenskaya 6.a

Ivan Jermakov 6.a

Aleksei Kupavõh 6.b

Andrei Dašuk 6.c

Diana Chernook 6.a (varumängija)

 

Õpetaja: Žanna Narõškina

Narva linna A-klassi korvpalli võistlused. Noormehed
23. November 2012

III koht

 

Kirill Zautin 10.a
Danil Ševšelev 11.a
Anton Parhomenko 11.a
Ilja Sokolov 11.a
Timofei Sednev 11.a
Denis Antipov 12.a
German Kovaltšuk 10.a

Õpetaja: Vladimir Golubev

Narva linna A-klassi korvpalli naiskonnavõistlused
23. November 2012

III koht

 

Anastassia Pšenitšnaja 12 a
Jevgenia Vjalova 12 a
Riina-Marianna Lužina 12 a
Anastassia Artemjeva 11 a
Daria Prosvirnikova 10 a
Alisa Raužina 10 a
Julia Kurgina 10 a
Angelina Burtseva 10 a

 

Õpetaja: Vladimir Golubev

Euroopa matemaatika võistlused
23. November 2012

I koht

 

Narva Pähklimäe Gümnaasium

3.a klass

 

Õpetaja: Svetlana Jefimova

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT