Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Olimp nimetus Eesti Vabariigi aastapäeva puhul digimäng
27. February 2017
I KOHT

German Lužin
Kirill Nitsenko

Õpetaja: Jelena Ponomarjova
Inglise keele linnaolümpiaad
27. February 2017
5.klass
Vlada Tihhonova 5. b - II koht
Adel Borissova 5. b - V koht

6.klass
Kristina Parri 6. с - III koht
Diana Turks 6. b - IV koht

7.klass
Milena Tašmetova 7. a - V koht
Jana Ušakova 7. a - V koht

8.klass
Darja Tšistjakova 8. d - IV koht

9.klass
Polina Efremova 9. a - III koht
Marija Talašmanova 9. c - III koht
Eva Berzin 9. a - IV koht

12.klass
Nikita Viira 12. a - II koht

Õnnitleme!
Narva linna etlemiskonkurss "Lastele lastest"
22. February 2017
Darja Naumova 3.a - I KOHT

Õpetaja: Svetlana Jefimova
Narva linna võrkpalli meeskonnavõistlused. Kooliliiga 6.-9.kl.
22. February 2017
II KOHT

Maksim Kruteljov 8. a
Daniil Mardarovskiy 8. a
Ilya Koreshkov 8. c
Maksim Škalov 8. a
Aleksei Stepanov 8. b
Ilja Mištšenko 9. c
Andrei Vinogradov 9. a
Vladislav Šutin 8. a

Õpetaja: Vladimir Golubev
Narva linna võrkpalli naiskonnavõistlused. Kooliliiga 6.-9.kl.
22. February 2017
II KOHT

Ljubov Maslova 9. a
Ksenia Okuneva 8. с
Darja Lõssenko 8. с
Polina Ramenskaja 8. b
Arina Prokofjeva 9. a
Zarina Pavlenko 7. c
Darja Taranzhina 7. c
Darja Udaltsova 7. c

Õpetaja: Vladimir Golubev
Vene keele linnaolümpiaad
22. February 2017
I koht - Jegor Efimov 3.a
II koht - Darja Naumova 3.a

Õpetaja Svetlana Jefimova
Venemaa hariduse päevad
21. February 2017
Meie kooli VI C klassi osaleja - Valeria Tarlõkova
Ajalooline orienteerumismäng "Kreenholm Narva linna elus"
20. February 2017
I KOHT

German Lužin 8. a
Ivan Malovanenko 8. a
Kristiina Kutuzova 8. a
Sofija Fišer 8. a
Ksenia Okuneva 8. с
Anna Magonova 8. a
Polina Vorobjova 8. a

Õpetaja Jelena Ponomarjova
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-12. kl.
20. February 2017
VII klass
Aleksei Šilkin 7. c IV koht
Vladimir Zaugarov 7. c IX koht
Vladimir Platonov 7. b VI koht
Grigori Tšudajev 7. c VII koht
Gleb Sokolov 7. b VIII koht

VIII klass
Ksenia Okuneva 8. с I koht
Semjon Suhhotin 8. d I koht
Mark Lomakin 8. d III koht
German Lužin 8. a III koht

IX klass
Aleksandr Jefimov 9. c V koht
Aleksandr Ivlev 9. b VIII koht
Artyom Strelkov 9. b X koht

X klass
Andrei Dašuk 10. a II koht
Maria Lobina 10. a VI koht
Vjatšeslav Koloskov 10. a VIII koht

XI klass
Roman Oleinik 11. a I koht
Julia Suškevitš 11. a II koht
Jekaterina Sidorova 11. a V koht


Õpetajad: Irina Stalnuhhina, Ljubov Nikolajeva, Irina VIkentjeva, Olga Gracheva, Svetlana Maltseva
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT