Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Vabariiklik keemiaolümpiaad. Linnavoor
12. January 2013

Jaroslav Soldadov 12.a - I koht
Roman Kulašenkov 12.a - II koht
Julia Žoga 10.a - II koht
Semjon Samsonov 11.a - V koht

 

Õpetaja: Tatjana Jerošenko


Sõudmise võistlused jõusaalis
11. January 2013

Marat Karganov 4.a II koht
Lina Vinogradova 5.a II koht
Jelizaveta Zagorskaja 5.a I koht
Mihhail Kuštein 6.с II koht
Nikita Gorlov 6.d I koht
Arina Zozulja 8.b III koht
Aljona Teležkina 8.b II koht

Õpetaja: Vladimir Golubev

Inglise keele olümpiaadi koolivoor
08. January 2013

Marija Talašmanova 5.c I koht
Ilja Toropov 5.a II koht
Kirill Šapiro 5.c III koht


Maria Lobina 6.b I koht
Anton Berjozkin 6.c II koht
Jekaterina Kangas 6.c III koht


Roman Oleinik 7.c I koht
Anžela Amberg 7.a II koht

Ilja Jazev 7.b III koht

Nadežda Sassina 8.a I koht
Maksim Nessin 8.b II koht
Jekaterina Siplivaja 8.a III koht

 

German Neiman 10.a I koht 

Jan Golõnski 10.a II koht 
Jelizaveta Dõljova 10.a III koht

Diplom
07. January 2013

Õpetajate Võrkpall segavõistkondadele 3M + 3N Viimsi Koolis.

 

Vladimir Golubev

Mihhail Emeliyanov

Vasily Zaretskiy

Diplom
27. December 2012

Arvutijoonistuste võistlus "Eesti - mereriik"

 

Svetlana Jefimova

 

 

Ameerika päevad Narva Pähklimäe Gümnaasiumis
20. December 2012
"Jälle on käes detsember!"
17. December 2012

13.12.2012 Narva Pähklimäe Gümnaasiumi 6.A, 7.B ja 7.C klassi õpilased saavutasid Narva ülelinnalisel eestikeelsel draamakonkursil „Jälle on käes detsember!“ 2. koha. Õpilased said kingitused ja allkirja oma suurepärane jäelumuinasjutu „Notsu-Põssa jõuluseiklus“ esitamise eest.

 

Elina Ostova 7.c

Polina Šeljahhovska 7.b

Sergei Guljaev 7.b

Irina Volkova 7.b

Igor Makarov 7.b

Ilona Dmitrijeva 7.a

Ivan Ermakov 6.a

Irina Abramova 6.a

Darya Zelenskaja 6.a

Diana Chernook 6.a
Artur-Aleksander Pärnoja 6.a

Anna Potaševa 6.a

Maria Babikova 6.a

Tatjana Maslova 6.a

 

Õpetajad: Inguna Joandi, Natalja Zahharova

 

VI Narva matemaatilised võistlused. VI-VII klassid
17. December 2012

III KOHT

 

Kirill Bedjuhhov 7.a

Ekaterina Sidorova 7.a

Roman Akulov 6.a

Maria Lobina 6.b

Narva linna korvpalli võistlused. Noormehed (6-7 kl.)
11. December 2012

I KOHT

 

Igor Makarov 7.b
Aleksandr Julpatov 7.b
Daniil Šerkunov 7.b
Ilja Jazev 7.b
Aleksandr Nartov 7.a
Maksim Kotkas 7.a
Aleksandr Metelitsa 6.a
Roman Oleinik 7.c
Artjom Platonov 7.a

Õpetaja: Vladimir Golubev

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT