Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Tänukiri
08. March 2013

28. veebruaril toimus Narva Keskraamatukogus linnamäng, mis oli pühendatud Jack Londoni 140. sünniaastapäevale.
XI ja XII klasside õpilaste võistkond saavutas I koha.


Võistkonna koosseis:
1. Tatjana Mogutova (XII A)
2. Regina Strelkova (XII А)
3. Maksim Lavrov (XI A)
4. Ilja Sokolov (XI A)
5. Elizaveta Starkova (XI A)


Õpilased lugesid läbi romaanid „Kolme südamed” ja „Valgekihv”, samuti selle suurepärase kirjaniku jutustused. Mängu protsessis oli vaja demonstreerida tekstide tundmist, leidlikkust, oskust kiiresti orienteeruda ja tähelepanelikult lugeda ülesandeid.
Õpilased näitasid suurepäraselt kõiki neid omadusi ja tulid võitjateks!

Täname võistkonna ette valmistanud õpetajaid T.Lebedevat ja N.Leontjevat.

Vene keele vabariikliku olümpiaadi lõppvoor
08. March 2013

4.-5. märtsil toimus Tartu Ülikoolis vene keele vabariikliku olümpiaadi lõppvoor.


Meie gümnaasiumi esindasid teises voorus järgmised õpilased:
1. Adriana Tšupova (VIII A)
2. Darja Žerebtsova (VIII A)
3. Diana Harlamova (X A)
4. Maria Žoga (X A)
5. Violetta Lanman (XI A)
6. Elizaveta Starkova (XI A)
7. Viktoriya Kovaleva (XI A)


Et saada lõppvooru, selleks pidid õpilased kirjutama ühele kolmest antud teemast uurimistöö. Õpilased said selle ülesandega hakkama ja nad kutsuti teise vooru.
Teises voorus oli vaja täita komplekstöö, aga nimelt, lahendada test, kirjutada loominguline töö ja analüüsida teksti lõik.
Maria Žoga sai teise vooru tulemuste põhjal III koha. Õnnitleme!
Samuti õnnitleme Violetta Lanmani, kes sai VI koha!
Kõik olümpiaadist osavõtjad esindasid gümnaasiumi väärikalt ja näitasid oma häid teadmisi ning oskusi.
Soovime edaspidist edu oma emakeele omandamisel!

Inglise keele olümpiaadi linnavoor
06. March 2013

Roman Oleinik 7.c - II koht
Darja Talašmanova 8.a - IV koht
Darja Pogodina 9.a II - koht

German Neiman 10.a II - koht

Diplom
06. March 2013

Ülelinnaline Doris Karevale pühendatud konkurss „Luuletaja töö on loominguline“ 
 

Konkurss "Luuletaja töö on loominguline" toimus Narva Vanalinna Riigikoolis 1.märtsil. Meie õpilased ja eesti keele õpetaja said diplomid aktiivse osalemise eest. Diplomitel on ka tema autogramm.

 

Vlada Gorjatšova 9.a

Jana Štšerbakova 9.c 

 

Pildil on kujutatud meie 9. klassi õpilased koos kuulsa Eesti luuletaja Doris Karevaga.

 

 

Õpetaja: Natalja Zahharova

Diplom
28. February 2013

aktiivse osalemise ja teadmiste eest viktoriinis "Eesti vabariigi 95.aastspäev"

 

Maksim Lavrov 11.a
Polina Tereshchenko 10.a
Mihhail Smirnov 10.a
Svjatoslav Rogozin 10.a
Ernest Zagorski 10.a

 

Õpetajad: Jelena Ponomarjova, Juri Pissarenko

Etlejate konkurss, pühendatud Eesti Iseseisvuspäevale IV–VII kl.
27. February 2013

Tulemused:

Marija Tšistjakova 4.d - I koht
Anastassia Rodionova 4.a - II koht
Alesja Baranova 4.d - III koht

Marija Talašmanova 5.c - I koht
Nika Nazarova 5.c - II koht
Aleksandr Jefimov 5.c - III koht

Victoria Lykova 7.c - I koht
Aleksandr Julpatov 7.b - II koht
Diana Aleksejeva 7.c - III koht

Võrkpalli Miniliiga Narva turniir poeglaste arvestuses
21. February 2013

II KOHT

 

Aleksei Kupavõh 6.b
Aleksandr Metelitsa 6.a
Jan Solovjov 5.c
Ilja Mištšenko 5.c
Martin Pavlenko 6.d
Artyom Strelkov 5.b
Maksim Frolov 6.b
Aleksandr Aleksejev 5.d

Linnamuuseumis võistkondlik mäng "Orienteerumine ajaloos"
21. February 2013

Mihhail Smirnov 10.A
Svjatoslav Rogozin 10.A
Ernest Zagorski 10.A
Veera Gontshugova 10.A
Polina Tereschenko 10.A
Aleksandr Sossenkov 8.A
Vladimir Sednev 8.A
Jevgenia Kuznetsova 8.A
Kirill Bedjuhhov 7.A
Igor Makarov 7.B
Veronika Shkalova 8.A

Võrkpalli Kooliliiga Narva turniir poeglaste arvestuses
13. February 2013

III KOHT

 

Igor Makarov 7.b
Daniil Šerkunov 7.b
Ilja Jazev 7.b
Roman Oleinik 7.c
Maksim Jaluzin 9.c
Boriss Drozdov 8.c
Ilja Antipov 7.c
Roman Markilov 7.c

 

Õpetaja: Vladimir Golubev 

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT