Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Diplom
16. April 2013

 

Võrkpalli Miniliiga Ida regiooni turniir poeglaste arvestuses IV-VI kl.
15. April 2013

II KOHT

 

Aleksei Stepanov 4.b
Jan Solovjov 5.c
Ilja Mištšenko 5.c
Artyom Strelkov 5.b
Aleksei Kupavõh 6.b
Martin Pavlenko 6.d
Juri Nikolajev 6.d

 

Õpetaja: Vladimir Golubev

Tänukiri
09. April 2013
Pranglimise võistlus 2013
09. April 2013

Reedel, 5.aprillil toimus Ida-Virumaa regiooni võistluse, suuline arvutus interaktiivses keskkonnas MIKSIKE, finaal. 

 

III A klass

Jegor Jakovlev I koht

Ernest Kolesnikov II koht
Artur Lasimer V koht

Anastassia Krivitskaja VI koht
Ksenia Mihhailova VII koht
Jevgeni Kosobutski X koht

 

I koht III klasside arvestuses.

Õpetaja: Svetlana Jefimova


IV D klass
Alesja Baranova - V koht

Roman Leonov - 6 koht

Semjon Bakharev - VII koht

Semjon Suhhotin - IX koht

Sofja Zamorskaja - XII koht

 

Õpetaja: Ljudmila Solomko


V B klass

Aleksandr Ivlev I koht
Kirill Šustov II koht
Kristina Smirnova IV koht
Artyom Strelkov VI koht

Kristina Vorobjova VII koht
Erki Štšiglitsov IX koht


I koht IV-VI klasside arvestuses.

Õpetaja: Valentina Vavilova

 

VII A klass

Jegor Savosto II koht

Lev Karimov  III koht

Anžela Amberg IV koht

Anastassia Moissejeva V koht

Oleg Markelov VI koht

 

I koht VII klasside arvestuses.

 

Õpetaja: Valentina Boitsova

Õnnitleme!
26. March 2013

Õnnitleme ümbritseva keskkonnateemalise uurimistöö Tartus toimunud vabariikliku konkursi võitjaid.

 

III koht
Kirill Bedjuhhov – VII A klass
Nikita Sotskov – VII A klass

IV koht
Jelena Tõsjatova – VII A klass


V koht
Anžela Amberg – VII A klass
Jekaterina Sidorova – VII A klass

Õpetaja: Jelena Tsõvareva

Diplom
15. March 2013

 

Diplom
12. March 2013

Eesti keele linnaolümpiaad

 

Polina Vorobjova 4.a - I koht

Alesja Baranova 4.d - II koht

 

Õpetaja: Irina Smuglina

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor
09. March 2013

German Neiman 10.a - I koht

Maksim Lavrov 11.a - IV koht

 

Õpetaja: Irina Babinets

Tänukiri
08. March 2013

28. veebruaril toimus Narva Keskraamatukogus linnamäng, mis oli pühendatud Jack Londoni 140. sünniaastapäevale.
XI ja XII klasside õpilaste võistkond saavutas I koha.


Võistkonna koosseis:
1. Tatjana Mogutova (XII A)
2. Regina Strelkova (XII А)
3. Maksim Lavrov (XI A)
4. Ilja Sokolov (XI A)
5. Elizaveta Starkova (XI A)


Õpilased lugesid läbi romaanid „Kolme südamed” ja „Valgekihv”, samuti selle suurepärase kirjaniku jutustused. Mängu protsessis oli vaja demonstreerida tekstide tundmist, leidlikkust, oskust kiiresti orienteeruda ja tähelepanelikult lugeda ülesandeid.
Õpilased näitasid suurepäraselt kõiki neid omadusi ja tulid võitjateks!

Täname võistkonna ette valmistanud õpetajaid T.Lebedevat ja N.Leontjevat.

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT