Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
Võrkpalli Kooliliiga Narva turniir tütarlaste arvestuses
13. February 2013

II KOHT

 

Jekaterina Siplivaja 8.a
Darja Talašmanova 8.a
Karina Superova 7.b
Karina Gromozdova 9.a
Kristina Tšvanova 7.a
Diana Vinogradova 8.a
Anastassia Moissejeva 7.a
Elina Ostova 7.c

 

Õpetaja: Vladimir Golubev 

Narva linna võrkpalli naiskonnavõistlused VII-IX kl.
11. February 2013

III KOHT

 

Jekaterina Siplivaja 8.a
Darja Talašmanova 8.a
Karina Superova 7.b
Julia Sorgus 9.b
Karina Gromozdova 9.a
Kristina Tšvanova 7.a
Diana Vinogradova 8.a
Anastassia Moissejeva 7.a
Elina Ostova 7.c

 

Õpetaja: Vladimir Golubev

Narva linna võrkpalli meeskonnavõistlused VII-IX kl.
11. February 2013

I KOHT

 

Dmitri Ovtšinnikov 8.a
Dmitriy Korotkov 8.b
Maksim Jaluzin 9.c
Boriss Drozdov 8.c
Jegor Šeldjakov 7.c
Nikolai Moissejev 8.c
Maksim Andrejev 7.c
Valeri Zaitsev 7.c


Õpetaja: Vladimir Golubev

Eesti keele 10.klassi kooliolümpiaad
08. February 2013
Julia Žoga - I koht (õpetaja Natalja Zahharova)
Maria Žoga - II koht (õpetaja Natalja Zahharova)
Erika Anton - II koht (õpetaja Inguna Joandi)
Veera Gontšugova - III koht (õpetaja Inguna Joandi)
Linnaviktoriin "Keskaegne linn"
07. February 2013

II KOHT

Kirill Bedjuhhov 7.a

Igor Makarov 7.b

Jegor Petšorin 7.b

Artjom Platonov 7.a

Daniil Surkov 7.a

 

Eesti keele kooliolümpiaad
06. February 2013

Julia Suškevitš 7.a - I koht
Daniil Surkov 7.a - II koht
Polina Reinol 7.b - III koht

 

Õpetajad: Inguna Joandi, Natalja Zahharova

Ajaloo kooliolümpiaad
06. February 2013

Anastassia Matrossova 6.b - I koht
Svetlana Ivanova 6.b - II koht
Andrei Dašuk 6.c - III koht

 

Õpetaja: Jelena Ponomarjova

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
05. February 2013

VII kl.

Daniil Surkov - I koht (7.A) 
Kirill Bedjuhhov - II koht (7.A) 
Lev Karimov - III koht (7.A) 

 

VIII kl.
Andriana Tšupova - II koht (8.A)
Nadežda Sassina - III koht (8.A) 

  

IX kl. 
Maria Sitjajeva – V koht (9.B)

X kl.

Karina Gussarova - IV koht 
Mihhail Smirnov - IV koht 

XII kl.

Anastassia Pšenitšnaja - VI koht


Õpitaja: Jelena Tsõvareva

Tänukiri
01. February 2013

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
BestIT