Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Diplom
03. May 2013
Linnamäng "Muistne Hellas"
22. April 2013

I KOHT

 

Andrei Dašuk 6.c
Ivan Jermakov 6.a
Valeria Kurkova 6.a
Artur-Aleksander Pärnoja 6.a
Dariya Zelenskaya 6.a

Diplom
16. April 2013

 

Võrkpalli Miniliiga Ida regiooni turniir poeglaste arvestuses IV-VI kl.
15. April 2013

II KOHT

 

Aleksei Stepanov 4.b
Jan Solovjov 5.c
Ilja Mištšenko 5.c
Artyom Strelkov 5.b
Aleksei Kupavõh 6.b
Martin Pavlenko 6.d
Juri Nikolajev 6.d

 

Õpetaja: Vladimir Golubev

Tänukiri
09. April 2013
Pranglimise võistlus 2013
09. April 2013

Reedel, 5.aprillil toimus Ida-Virumaa regiooni võistluse, suuline arvutus interaktiivses keskkonnas MIKSIKE, finaal. 

 

III A klass

Jegor Jakovlev I koht

Ernest Kolesnikov II koht
Artur Lasimer V koht

Anastassia Krivitskaja VI koht
Ksenia Mihhailova VII koht
Jevgeni Kosobutski X koht

 

I koht III klasside arvestuses.

Õpetaja: Svetlana Jefimova


IV D klass
Alesja Baranova - V koht

Roman Leonov - 6 koht

Semjon Bakharev - VII koht

Semjon Suhhotin - IX koht

Sofja Zamorskaja - XII koht

 

Õpetaja: Ljudmila Solomko


V B klass

Aleksandr Ivlev I koht
Kirill Šustov II koht
Kristina Smirnova IV koht
Artyom Strelkov VI koht

Kristina Vorobjova VII koht
Erki Štšiglitsov IX koht


I koht IV-VI klasside arvestuses.

Õpetaja: Valentina Vavilova

 

VII A klass

Jegor Savosto II koht

Lev Karimov  III koht

Anžela Amberg IV koht

Anastassia Moissejeva V koht

Oleg Markelov VI koht

 

I koht VII klasside arvestuses.

 

Õpetaja: Valentina Boitsova

Õnnitleme!
26. March 2013

Õnnitleme ümbritseva keskkonnateemalise uurimistöö Tartus toimunud vabariikliku konkursi võitjaid.

 

III koht
Kirill Bedjuhhov – VII A klass
Nikita Sotskov – VII A klass

IV koht
Jelena Tõsjatova – VII A klass


V koht
Anžela Amberg – VII A klass
Jekaterina Sidorova – VII A klass

Õpetaja: Jelena Tsõvareva

Diplom
15. March 2013

 

Diplom
12. March 2013

Eesti keele linnaolümpiaad

 

Polina Vorobjova 4.a - I koht

Alesja Baranova 4.d - II koht

 

Õpetaja: Irina Smuglina

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT