Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Interaktiivne mäng Tolkini raamatu „Hobbit”, või sinna ja tagasi” järgi“
14. November 2013
I KOHT

Alesja Baranova 5.d
Mark Lomakin 5.d
Sofja Zamorskaja 5.d
Dmitri Retšutin 5.b
Kirill Nitsenko 5.b

Tulemusena meie gümnaasiumi võistkond läbis kõik katsumused auga ja sai, kogudes 90 palli (maksimaalne arv), I koha.
Tublid lapsed!

See edu räägib võistkonna õpilaste ja nende õpetajate J.Andrejenkova, J.Lebedeva ja Ž.Narõškina kooskõlastatud tööst.
Rahvastepall 2013.a. Poisid IV-V klassid
11. November 2013
I KOHT

Aleksei Stepanov 5.b
Stanislav Strogov 5.a
Artjom Puzikov 5.d
Vladislav Fetjukov 5.c
Edgar Bogdanov 5.c
Ilya Koreshkov 5.c
Nikolai Sednev 5.d
Daniil Mardarovskiy 5.a

Õpetaja Vladimir Golubev
Kümnes rahvusvaheline Puškini konkurss „Taas olen ma Teie, oh noored sõbrad...”
07. November 2013
7. novembril 2013.aastal avati Laste Loomingumajas kümnes rahvusvaheline Puškini konkurss „Taas olen ma Teie, oh noored sõbrad...”
Nominatsioonis „Kunstnik” olid esitatud õpilaste tööd erinevatest Eesti linnadest. Näitusega tutvusid konkurssist osavõtnud narvalased nominatsioonis „Artist”. Luuletusi Peterburist lugesid ka meie, Narva Pähklimäe Gümnaasiumi, õpilased.
Vanusekategoorias V – IX klassi õpilased luges katkendi poeemist „Vaskratsanik” German Lužin (V A klass).
Vanusekategoorias X – XII klassi õpilased esitasid žüriile kirjanduslik-muusikalise kompositsiooni „Puškin ja Peterburg” X A ja XI A klassi õpilased: Marina Luška, Ivan Ignatov, Grigori Komaško, Svjatoslav Rogozin ja Jelizaveta Dõljova. Seda õpilaste gruppi autasustati Laureaatide diplomiga „Kõige sügavama konkurssi teema avamise eest”.
Omapärase I.Annenski luuletuse lugemise esitas Vladimir Galitski (XII A klass). O.Mandelštami luuletuse siiras lugemine, mida demonstreeris Anton Parhomenko (XII A klass), kaunistas konkurssi.

Õpetajad, kes valmistasid õpilasi konkurssiks ette: T.Lebedeva, Ž.Narõškina, N.Leontjeva.
Rahvastepall 2013.a. Tüdrukud IV-V klassid
06. November 2013
I KOHT

Kristina Rabtsevitš 5.a
Polina Ramenskaja 5.b
Viktorija Mištšenko 5.с
Polina Vorobjova 5.a
Alesja Baranova 5.d
Kristina Izotova 5.b
Sofija Fišer 5.a
Darja Zolkina 5.d

Õpetaja Vladimir Golubev

Ülelinnaline maastikumäng
06. November 2013
I KOHT

IX B
Anastassia Nikiforova
Aleksandr Zahharjan
Valeria Zjuzkova
Leonid Lobin
Maksim Dudin

XI A
Julia Kurgina
Veera Gontšugova
Jan Golõnski
German Neiman
Svjatoslav Rogozin

Õpetaja Juri Gordejev
Õnnitleme ja soovime edu!
01. November 2013
11.A klassi õpilane Polina Tereschenko on sattunud Tulevikutalent 2013 finalistide hulka kultuuri valdkonnas ja on kutsutud 8. novembril Galaõhtule, mis toimub Tallinna Õpetajate Majas ning seda hakkab lindistama TV3.

Soovime edaspidist edu ja hoiame pöialt!
Lütseumi ball
19. October 2013
19. oktoobril 2013.a. toimus Vanalinna Riigikoolis traditsiooniline Lütseumi ball. Sellel õppeaastal toimus see XIX saj.esimese poole Jogeli lasteballide traditsiooni järgi.
Ballil pakuti osavõtjatele mänge, viktoriin, kostitusi. Osavõtjateks olid linna erinevate koolide õpilased – tantsiti valssi, masurkat, poloneesi. Balli kaunistasid suurepärased numbrid: romansside laulmine, ballitantsude esitamine, viiuldajate ja klaverimängijate duettide esinemine, luuletuste lugemine.
Kõik külalised ja noored osavõtjad said ballil suurepärased emotsioonid.
SUDOKU
18. October 2013
Loogiliste ülesannete “SUDOKU” lahendamise seitsmes tuur.

18. oktoobril 2013.a. toimus õpilastele Kreenholmi gümnaasiumis loogiliste ülesannete “SUDOKU” lahendamise seitsmes tuur.
Võistlused toimusid kahes osas: individuaalne ja võistkondlik tuur.

Meie, Pähklimäe gümnaasiumi, au kaitsesid:
II B klassi õpilane Sofia Rojak,
III A klassi õpilane Erika Maununen,
IV A klassi õpilane Milena Tašmetova.

Tütarlapsed said linnas võistkondlikus arvestuses III koha.

Suur tänu õpetajatele, kes aitasid võistluste läbiviimisel, nendele, kes valmistas võistkonnad ette, võistkondadest osavõtjatele endile ja kõigile neile, kes võistlejaid toetasid ja nendele pöialt hoidsid!

Õnnitleme võitjaid ja auhinnasaajaid!
Intellektuaalne mäng
14. October 2013
I KOHT

Ilja Mandrikov 9.a
Vladimir Sednev 9.a
Igor Makarov 8.b
Andrei Dašuk 7.c

Õpetaja Juri Gordejev



Pilt: Narva Noortekeskus (noortek.ee)
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT