Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Vene keele olümpiaadi lõppvoor
16. March 2017
Marija Talašmanova 9. c VI koht
Daniil Surkov 11. a IX koht
Dariya Zelenskaya 10. a XI koht
Viktorija Leonova 10. a XII koht

Õpetajad: Žanna Narõškina, Nadežda Leontjeva
Narva linna majandusolümpiaad
13. March 2017
Roman Oleinik 11.a - II-III KOHT

Õpetaja Mihhail Sorokin
Keskkonnaalaste uurimistööde konkurss
13. March 2017
Kirill Nitsenko 8. b - IV koht
Artjom Agijevitš 8. a - VII koht
Ivan Malovanenko 8. a - VII koht

Õpetajad: Jelena Tsõvareva, Jelena Andrejenkova, Žanna Narõškina, Anastassia Ananina, Polina Frantseva, Inguna Joandi, Anna Matvejeva, Mikhail Emeliyanov, Svetlana Tsarjova.
Maakonna 8.-9. klasside inglise keele olümpiaad
10. March 2017
Eva Berzin 9. a - II koht
Marija Talašmanova 9. c - IX koht

Õpetajad: Izabella Katratš, Natalja Žirnova
Eesti keele kooliolümpiaad
03. March 2017
I koht - Jekaterina Vorobjova 4.a
II koht - Polina Volkova 4.c
III koht - Artur Gussev 4.c
IV koht - Evelina Marcinkeviciute 4.c / Jaroslava Razumeeva 4.b
V koht - Kristina Stšepotjeva 4.c / Albert Bers 4.d

Õnnitleme!
Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused
03. March 2017
V KOHT

Konstantin Sokolov 3. d
Maksim Kirsanov 3. d
Maksim Krivitskiy 3. b
Artjom Udaltsov 3. b
Artur Zijazov 3. c
Kirill Mistsenko 3. c
Lev Lužin 3. c
Kristjan Kalamees 3. c

Õpetaja: Vladimir Golubev
Eesti Vabariigi 99. aastapäevaks XV esseekonkurss "MINU KODU ON EESTIMAA"
03. March 2017
Ergutusauhind
Roman Akulov  10.a klass (juhendaja õpetaja Žanna Narõškina)
auhind - Haridus -ja Teadusministeerium

Vene keele ja kirjanduse vabariiklik konkurss (5.-8. klass)
03. March 2017
Kristiina Kutuzova 8.a - II KOHT
Mikhail Boborenko 6.c - III KOHT

Narva linna võrkpalli miniliiga võistlused. Poisid IV-VI kl.
02. March 2017
I KOHT

Nikita Mardarovskiy 5. c
Mark Raskidajev 5. c
Pavel Makarenkov 5. c
Andrei Zaitsev 4. b
Daniil Durnev 5. c
Maksim Korotkov 5. c
Nikita Egorov 5. c

Õpetaja: Vladimir Golubev
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT