Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-12. kl.
20. February 2017
VII klass
Aleksei Šilkin 7. c IV koht
Vladimir Zaugarov 7. c IX koht
Vladimir Platonov 7. b VI koht
Grigori Tšudajev 7. c VII koht
Gleb Sokolov 7. b VIII koht

VIII klass
Ksenia Okuneva 8. с I koht
Semjon Suhhotin 8. d I koht
Mark Lomakin 8. d III koht
German Lužin 8. a III koht

IX klass
Aleksandr Jefimov 9. c V koht
Aleksandr Ivlev 9. b VIII koht
Artyom Strelkov 9. b X koht

X klass
Andrei Dašuk 10. a II koht
Maria Lobina 10. a VI koht
Vjatšeslav Koloskov 10. a VIII koht

XI klass
Roman Oleinik 11. a I koht
Julia Suškevitš 11. a II koht
Jekaterina Sidorova 11. a V koht


Õpetajad: Irina Stalnuhhina, Ljubov Nikolajeva, Irina VIkentjeva, Olga Gracheva, Svetlana Maltseva
Narva linna võrkpalli naiskonnavõistlused. 7.-9. klass
16. February 2017
II KOHT

Kristiina Kutuzova 8. a
Arina Prokofjeva 9. a
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с
Lina Vinogradova 9. a
Alesja Baranova 8. d
Polina Ramenskaja 8. b
Kristina Rabtsevitš 8. a

Õpetaja: Vladimir Golubev
Eesti koolide malevõistlus
14. February 2017
I KOHT

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond:
Deniss Andrijaškin 5.c
Aleksei Ganyukov 6.c 
Arina Poluektova 3.a
Mark Lazojev 3.b

Õnnitleme!
Kirjanduslik konkurss
14. February 2017
VI klass
III koht Mihhail Boborenko (Pähklimäe Gümnaasium)

VIII klass

II koht Kristina Kutuzova (Pähklimäe Gümnaasium)

Õnnitleme!
Narva linna võrkpalli meeskonnavõistlused. 7.-9. klass
09. February 2017
I KOHT

Andrei Vinogradov 9 a
Aleksei Šilkin 7 c
Vitali Krjukov 9 b
Ilja Leonov 8 a
Aleksei Stepanov 8 b
Artyom Strelkov 9 b
Ilja Mištšenko 9 c
Jan Solovjov 9 c

Õpetaja: Vladimir Golubev
Eesti keele linnaolümpiaad
08. February 2017
Kristiina Parri 6.c - I KOHT

Õpetaja: Mihhail Sorokin
VI ilukirjandusliku tõlke konkurss
07. February 2017
Anna Pankevitšjute 9.C - II KOHT (parim luuletõlge)

Õpetaja: Inguna Joandi
Üleriigilise vene keele emakeelena olümpiaadi I voor
06. February 2017
Olümpiaadi 2. voorust (lõppvoorust) kutsutakse osa võtma 1.-25. koha saanud õpilased. Meie kooli 6 õpilast pääsesid olümpiaadi järgmisse vooru:

Kangas, Jekaterina
Katkova, Ksenia
Leonova, Viktoria
Zelenskaja, Darja
Talašmanova, Maria
Surkov, Daniil

Täname ka õpilasi Anna Pankevitšute ja Angelina Varšavskaja osalemise eest.
Vene keele kooliolümpiaad
06. February 2017
II klass
Milana Fjodorova 2. b - I koht
Snežana Pantelejeva 2. b - II koht
Anna Nikolina 2. a - II koht
Albina Mossejeva 2. c - III koht
Daniil Tukanov 2. a - IV koht
Maria Djatlova 2. a - V koht

III klass
Darja Naumova 3. a - I koht
Aleksandr Leonov 3. a - II koht
Ksenija Romanova 3. d - III koht
Jegor Efimov 3. a - IV koht
Veronika Gladõševa 3. c - V koht

IV klass
Polina Volkova 4. c - I koht
Polina Lall 4. b - II koht
Arina Yurysheva 4. b - III koht
Kira Hasjanova 4. b - IV koht
Dominika Druzhishcheva 4. c - V koht
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
BestIT