Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Võrkpalli Kooliliiga Narva turniir tütarlaste arvestuses
12. February 2014

I KOHT

 

Jekaterina Siplivaja 9.a
Darja Talašmanova 9.a
Kristina Tšvanova 8.a
Diana Vinogradova 9.a
Anastassia Moissejeva 8.a
Alesja Metkovskaja 9.с
Angelina Krõlova 9.a
Ilona Dmitrijeva 8.a

Õpetaja: Vladimir Golubev

 

Võrkpalli Kooliliiga Narva turniir poeglaste arvestuses
12. February 2014

III KOHT

 

Kirill Bedjuhhov 8.a
Daniil Šerkunov 8.b
Boriss Drozdov 9.c
Roman Markilov 8.c
Martin Pavlenko 7.d
Nikita Gontsarov 9.b
Nikita Viira 9.c
Kirill Gorjušin 9.b


Õpetaja: Vladimir Golubev

 

Narva linna võrkpalli võistlused. Noormehed 5-6 kl.
11. February 2014

I KOHT

 

Jan Solovjov 6.c
Ilja Mištšenko 6.c
Artyom Strelkov 6.b
Aleksandr Ivlev 6.b
Aleksei Stepanov 5.b
Daniil Mandrikov 6.с
Ilja Leonov 5.a


Õpetaja: Vladimir Golubev

 

Narva linna võrkpalli võistlused. Neiud 5-6 kl.
11. February 2014

I KOHT

 

Kristina Rabtsevitš 5.a
Polina Vorobjova 5.a
Alesja Baranova 5.d
Kristina Smirnova 6.b
Lina Vinogradova 6.a
Darja Lõsenko 5.с
Arina Prokofjeva 6.a

 

Õpetaja: Maria Lvova

 

Narva linna keemia olümpiaad
08. February 2014

Jegor Petšorin 8.b - I koht
Julia Suškevitš 8.a - III koht


Maksim Nessin 9.b - I koht
Darja Talašmanova 9.a - IV koht

 

Daniil Kožemjakin 10.a - III koht


Julia Žoga 11.a - I koht
Karina Gussarova 11.a - III koht
Polina Tereshchenko 11.a - V koht


Maksim Lavrov 12.a - I koht

 

Õpetaja: Tatjana Jerošenko

Lõbusad stardid
07. February 2014

III KOHT

 

II-V klasside võiskond

 

Õpetaja: Vladimir Golubev

Narva linna male turniir
07. February 2014

II KOHT

Anstassia Andrijaškina 7.b
Aleksei Zubehhin 7.d
Jekaterina Tkachenko 5.с
Deniss Andrijaškin 2.с
Aleksei Šilkin 4.c

Piirkondlik bioloogiaolümpiaad
04. February 2014
VI klass
Nika Nazarova 6.c - III koht

VII klass
Aleksei Zubehhin 7.d - IV koht

VIII klass
Jegor Petšorin 8.b - I koht
Lev Karimov 8.a - IV koht
Daniil Surkov 8.a - V koht
Kirill Bedjuhhov 8.a - VI koht

IX klass
Nadežda Sassina 9.a - I koht

X klass
Daniil Redko 10.a - III koht

XI klass
Karina Gussarova 11.a - I koht
Julia Žoga 11.a - II koht
Jelizaveta Dõljova 11.a - V koht

Õpetaja Jelena Tsõvareva
Piirkondlik geograafiaolümpiaad
03. February 2014
VIII A
Kirill Bedjuhhov - II koht
Daniil Surkov - III koht

XI A
Svyatoslav Rogozin - III koht
Ernest Zagorski - III koht

XII A
Maksim Lavrov - II koht


Õpetaja Yury Gordeev
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT