Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
Kirjanduse olümpiaadi lõppvoor
05. March 2014

Maria Žoga 11.a

  • II koht - eelvoor
  • II koht - eelvoor+lõppvoor

 

Diana Kharlamova 11.a

  • II koht - lõppvoor
  • IV - eelvoor+lõppvoor

 

Õpetaja: Žanna Narõškina

Eesti keele kooliolümpiaad
04. March 2014
6. klassi eesti keele kooliolümpiaadi tulemused:

I koht - Maria Talašmanova 6.c (õpetaja Natalja Zahharova)
II koht - Eva Berzin 6.b (õpetaja Liina Barch)
III koht - Maria Morozova 6.c (õpetaja Natalja Zahharova)
Matemaatika linnaolümpiaad III kl.
01. March 2014

Mikhail Boborenko 3.с - III koht
Aleksei Ganjukov 3.с - IV koht

Anastassjia Bondarenko 3.c - V koht
Jegor Filippov 3.с - VI koht

 

Õpetaja: Olga Uljanova

EKL saalijalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused. Noormehed VI-IX kl.
26. February 2014

I KOHT

 

Artjom Puškin 9.a
Igor Makarov 8.b
Roman Markilov 8.c
Jegor Savosto 8.a
Igor Miroshkin 8.väike
Sergei Dementiev 9.a
Kirill Gorjušin 9.b
Vladimir Ivanov 8.b
David Bojetski 9.b


Õpetaja: Vladimir Golubev

EKSL-I laskmise finaalvõistlused Haapsalu linnas
25. February 2014
I KOHT

Maksim Kolesnikov 6.d
Roman Kuzin 7.b
Anastassia Bobõlуva 6.a
Svetlana Hamidullina 7.d
Dmitri Matrosov 9.c
Ajalooline orienteerumismäng
20. February 2014

I KOHT

 

Kirill Bedjuhhov 8.a
Daniil Surkov 8.a
Artjom Platonov 8.a
Jegor Petšorin 8.b
Julia Suškevitš 8.a
Oleg Markelov 8.a


Õpetaja: Jelena Ponomarjova

Narva linna saalijalgpalli rahvaliiga. Noormehed VII-IX kl.
19. February 2014

I KOHT

 

Artjom Puškin 9.a
Igor Makarov 8.b
Roman Markilov 8.c
Jegor Savosto 8.a
Igor Miroshkin 8.väike
Sergei Dementiev 9.a
Kirill Gorjušin 9.b
Andreas Plyushko 9.b
Vladimir Ivanov 8.b
David Bojetski 9.b


Õpetaja: Vladimir Golubev

 

Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused males
18. February 2014

II KOHT

Aleksei Ganjukov 3.с
Sofja Zamorskaja 5.d
Jekaterina Tkachenko 5.с
Aleksei Šilkin 4.c

 

 

Piirkondlik ajaloo-olümpiaad
15. February 2014

Jan Udaltsov 6.b - IV koht
Krystyna Panchenko 6.c - V koht
Eva Berzin 6.a - VI koht
Nika Nazarova 6.c - VII koht
Marija Talašmanova 6.c - VIII koht
Yana Ilina 6.a - X koht


Jegor Petšorin 8.b - I koht
Daniil Surkov 8.a - II koht
Kirill Bedjuhhov 8.a - V koht


Vladimir Sednev 9.a - III koht
Mihhail Skripnik 9.c - IV koht
Aleksandr Zahharjan 9.b - VII koht
Nadežda Sassina 9.a - VIII koht

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
BestIT