Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Vabariiklik füüsikaolümpiaad Tartus
12. April 2014

Timofei Sednev 12.a - III järgu diplom

Roman Oleinik 8.c - diplom osalemise eest

Õpetaja: Mikhail Emeliyanov

Tänukiri
07. April 2014
Vene keele linnaolümpiaad
05. April 2014
Diplom
05. April 2014
5.aprillil 2014.a. toimus Sankt-Peterburis Kirovi rajooni õpilaste XV teaduslik-praktiline konverents. Sellele konverentsile olid kutsutud ka meie gümnaasiumi õpilased: Diana Harlamova (XI A kl.) ja Jelizaveta Starkova (XII A kl.).
Humanitaarsuunaga töid kaitsti Haridusasutuses № 506, loodusteaduslikke - Haridusasutuses № 392. Kokku oli esindatud 206 tööd 29-st rajooni haridusasutusest.
Ametlikus infoportaalis oli väljendatud, et „Konverentsi töös osalesid ka kooliõpilased Narva Pähklimäe Gümnaasiumist (Eesti Vabariik, Narva linn)”. Oma uurimused „Sõna jõud (keel kui mõjutusvahend Interneti tekstides)” ja „Narva linna toponüümid” esitasid nad „Filoloogia” sektsioonis. .
Konverentsi töö põhjal autasustati 107 tööd (136 õpilast). Diana Harlamova ja Liza Starkova tööd olid samuti autasustatud tööde hulgas.

Inglise keele linnaolümpiaad
18. March 2014

Mark Lomakin 5.d - IV koht


Marija Talašmanova 6.c - II koht
Polina Jefremova 6.a - II koht
Eva Berzin 6.a - IV koht
Ilja Toropov 6.a - IV koht


Darja Pogodina 10.a - V koht
German Neiman 11.a - I koht
Maksim Lavrov 12.a - III koht

Vabariikliku uurimistöö konkurss
14. March 2014

Tatjana Punger 12.a - I koht (õpetaja Tatjana Jerošenko)

Andreas Plyushko 9.b - V koht (õpetaja Jelena Tsõvareva)

 

Traditsiooniline regionaalne spontaanse kõne võistlus
14. March 2014

14. märtsil 2014 toimus Tartu Ülikoooli Narva Kolledžis traditsiooniline emakeelepäevale pühendatud spontaanse kõne võistlus. Meie 11.a klassi õpilased näitasid oma suurepäraseid oskusi võõrkeeltes!

German Neiman (11.a) – II koht (kategoorias kõne inglise keeles)
Jelizaveta Dõljova (11.a) – III koht (kategoorias kõne eesti keeles (vene õppekeelega kooli õpilastele)

 

Jana Štšerbakova - diplom osalemise eest

Veera Gontšugova - diplom osalemise eest

Õpetaja: Natalja Zahharova

Õnnitleme!

Konkursist lähemalt: http://www.narva.ut.ee/et/uudised/tu-narva-kolledzi-emakeelepaeva-spontaanse-kone-voistluse-kokkuvote

Kooli etlejate konkurss ja viktoriin „Eesti keel ja eesti meel“
12. March 2014

12. märtsil toimus meie kooli aulas emakeelepäevale pühendatud etlejate konkurss ja viktoriin „Eesti keel ja eesti meel“ 5. ja 6. klasside õpilastele. Ürituse korraldasid kooli eesti keele õpetajad: Natalja Zahharova, Liina Barch, Darja Gordejeva, Natalja Kodotšigova, Diana Vesselova ja Heidi Orav.

Etlejate konkursi võitjad kategoorias 5.klass:
I koht – German Lužin – 5.a
II koht – Kristiina Kutuzova – 5.a
III koht – Darja Kašleva – 5.c

Etlejate konkursi võitjad kategoorias 6.klass:
I koht – Tatjana Gavrilova – 6.c
II koht – Maria Talašmanova – 6.c
III koht – Mark Varšavski – 6.d

Viktoriinis „Eesti keel ja eesti meel“ sai esimese koha 6. klassi võistkond «Päike», kes sai lõppkokkuvõttes 14 punkti 15st, teise koht oli 5.klassi võitkonnal «Nimeta» ja III koha sai samuti 6. klassi võistkond «Pingviinid». Kõik võitjad said kätte diplomid.

Intellektuaalne mäng
12. March 2014

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT