Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Suured bioloogia-alased mängud 2014
05. November 2014

I koht nominatsioonis "Hüdrosfääri kaitsjad"

 

Lev Karimov 9.a
Kirill Bedjuhhov 9.a
Daniil Surkov 9.a
Jegor Petšorin 9.b
Julia Suškevitš 9.a
Anna Valuyskihh 9.a

Õpetaja Jelena Tsõvareva

Konkurss "Lauluvikerkaar"
05. November 2014

Õnnitlime!

 

Ansambel "Akvarell" - II koht
Diana Minina
Akim Botšarov
Sofia Kustenko
Ivan Petrov
Dmitri Yakubov

 

Ksenia Gundjajeva - III koht

 

Õpetaja Tatjana Varkki

Õnnitleme!
30. October 2014

 

(c) Ajaleht "Narva" 2014

Rahvapall 2014, poisid IV-V klass
30. October 2014

II KOHT

 

Daniil Hamidullin 5.a
Jevgeni Kostjukevitš 5.c
Nikita Zaitsev 5.b
Matvei Terentjev 5.b
Eduard Fjodorov 5.d
Danil Osmolovski 4.c
Akim Botšarov 5.c
Aleksei Šilkin 5.c

 

Õpetaja: Vladimir Golubev

Jeralaška 2014
22. October 2014

Õnnitlime!

Mihhail Boborenko 4.c

 

Õpetaja Olga Uljanova

Tallinn - meie pealinn 2014
21. October 2014
Narva linna "Bumber balls 2014" võistlused
16. October 2014

I KOHT

 

Jan Golõnski 12.a
Ivan Sadakov 12.a
Daniil Redko 11.a
Daniil Kožemjakin 11.a
Vladimir Blinov 11.a
Daniil Golubev 11.a
Juri Makarenkov 11.a

 

Õpetaja: Yury Gordeev

 

6.-9.kl. rahvaliiga jalgpalli finaalvõstlused
07. October 2014

II KOHT

 

Igor Makarov 9.b
Daniil Šerkunov 9.b
Aleksandr Metelitsa 8.a
Roman Oleinik 9.c
Valeri Zaitsev 9.c
Roman Markilov 9.c
Stanislav Strogov 6.a
Igor Miroshkin 9.
Vladislav Šutin 6.a
Vladimir Ivanov 9.b

Õpetaja: Vladimir Golubev

Ökoloogiline orienteerumine "Me elame Läänemere ääres"
30. September 2014

I KOHT

 

Kirill Bedjuhhov 9.a
Daniil Surkov 9.a
Igor Makarov 9.b
Roman Oleinik 9.c


Õpetajad: Anna Matvejeva, Yury Gordeev

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT