Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Narva linna kergejõustiku võistlused 2014
22. May 2014

I KOHT

5. kl. võistkond  (poisid)
Stanislav Strogov

Vladislav Šutin

Vladislav Fetjukov

Daniil Mardarovskiy

Semjon Suhhotin

Nikolai Sednev

 

4.-5. kl. võistkond (tüdrukud)

Polina Vorobjova

Kristina Rabtsevitš

Alesja Baranova

Darja Zolkina

Regina Kodeykina

Sofia Zamorskaja

 

6.-7. kl. võistkond (tüdrukud)

Uljana Lvova

Jelizaveta Baranova

Anastassia Andrijaškina

Darja Morozova

Arina Prokofjeva

Lina Vinogradova

 

Õpetajad: Maria Lvova, Vladimir Golubev

XXII rahvusvaheline keskkonnaalaste uurimistööde olümpiaad
15. May 2014

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi 12. klassi õpilane Tatjana Punger võttis Türgis toimunud 22. rahvusvahelisel keskkonnaalaste uurimistööde olümpiaadil (INEPO) kuldmedali.

Kuldmedali saavutanud töös uurib autor Tatjana Punger, kuidas oleks võimalik viiruslaadsete partiklite alusel valmistada gripivastast vaktsiini, töö kannab pealkirja „Gripiviiruste antigeenidega pseudotüpeeritud viiruslaadsete partiklite iseloomustus“.


Tulemused

Allikas: www.tartu.ee

Orienteerumismäng
15. May 2014

II KOHT

 

Igor Makarov 8.b

Roman Oleinik 8.c

Kirill Bedjuhhov 8.a

Daniil Surkov 8.a

Artjom Platonov 8.a

 

Õpetajad: Anna Matvejeva, Jelena Ponomarjova, Žanna Narõškina, Tatjana Varkki, Yury Gordeev

Tänukiri
14. May 2014

8. mail 2014.a. osales VIII B kl. õpilane Anna Valuiskihh konkurssil „Meie inimesed – meie maakonna kõige suurem rikkus”. Konkurss toimus Jõhvis.
Anna sõnul – oli see suur võimalus teada saada meie maakonna huvitavatest inimestest ja tutvuda kellegagi, samuti oli võimalik näidata kõiki oma loomingulisi võimalusi.

Õpetaja Jelena Ponomarjova

Diplom
03. May 2014
World MentalMath Championships 2014

Dmitri Ovtšinnikov 9.a - V koht
Aleksandr Ivlev 6.b - VI koht
Jegor Jakovlev 4.a - VIII koht

Õpetaja: Svetlana Jefimova
Metsaviktoriin RMK poolt korraldatud
30. April 2014

RMK poolt korraldatud metsaviktoriinis meie kooli õpilased (Jaan Kalbin ja Anastassia Bobõleva) saavutasid I koha Ida-Virumaa koolide seast. Õnnitleme!

 

Õpetajad Yuri Gordeev ja Galina Malõševa 

Õpilaste teadustööde riikliku konkurss
28. April 2014

Õnnitleme! Tatjana Punger saavutas õpilaste teadustööde riikliku konkursil esimese preemia.

Tatjana Punger (Narva Pähklimäe Gümnaasium) koostas gripiviiruste antigeenidega pseudotüpeeritud viiruslaadsete partiklite iseloomustuse. Tatjana töö on osake täiesti uut tüüpi gripiviiruse vastase vaktsiini otsingutest. Tema poolt uuritud viiruslaadsete osakeste alusel valmistatud vaktsiin oleks inimese organismile oluliselt ohutum kui praegu kasutusel olevad.

Euroopa Liidu noorte teadlaste konkursil Varssavis (september 2014) esindavad Eestit:
Anna Katt (Jõgevamaa Gümnaasium) tööga „Arvutil genereeritud ülesannete
kasutamine keemiaarvutuste õpetamisel põhikoolis“;
Tatjana Punger (Narva Pähklimäe Gümnaasium) tööga „Gripiviiruste antigeenidega
pseudotüpeeritud viiruslaadsete partiklite iseloomustus“;
Sander Varbla (Tallinna Reaalkool) tööga „Aegna saare rannajoon ja selle muutused
1900-2012“.

Ministri käskkiri
www.etag.ee


 





 

Eesti Pranglimise võistlused 2014
25. April 2014

4.a klassi võistkond  - I koht
6.b klassi võistkond - I koht

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond - I koht


Dmitri Ovtšinnikov 9.a - II koht
Aleksandr Ivlev 6.b - III koht
Jegor Jakovlev 4.a - IV koht
Ernest Kolesnikov 4.a - VII koht

 

Õpetaja: Svetlana Jefimova

Tänukiri
25. April 2014
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT