Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Eesti koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
28. January 2015
VIII klass
Andrei Dašuk 8.c V koht
Vjatšeslav Koloskov 8.c VI koht
Aleksei Zubehhin 8.d VII koht
Roman Lomonossov 8.d XI koht
Kristina Suhhobok 8.a - XII koht
Anastassia Raževa 8.d - XIII koht
Tatjana Maslova 8.a - XIV koht

IX klass
Roman Oleinik 9.c - I koht
Julia Suškevitš 9.a - II koht
Daniil Surkov 9.a - III koht
Aleksandr Stepanov 9.a - V koht
Jegor Petšorin 9.b - VIII koht
Kirill Bedjuhhov 9.a - X koht
Jekaterina Sidorova 9.a - XI koht
Lev Karimov 9.a - XII koht

X klass
Maksim Nessin 10.a - III koht
Aleksandr Sossenkov 10.a - V koht
Ilja Mandrikov 10.a - IX koht
Valeria Zjuzkova 10.a - X koht
Adriana Tšupova 10.a - XI koht

XI klass
Daniil Kožemjakin 11.a - IV koht
Pavel Mogutov 11.a - X koht
Ivan Ignatov 11.a - XI koht

XII klass
Julia Žoga 12.a - I koht
Mihhail Smirnov 12.a - V koht
Polina Tereshchenko 12.a - VI koht

Õpetaja Tatjana Jerošenko
Regionaalne mäng "Loodusetundjad"
20. January 2015

II KOHT

 

German Lužin 6.a
Kristiina Kutuzova 6.a
Darja Lõsenko 6.с
Ksenia Okuneva 6.с
Viktorija Mištšenko 6.с
Darja Kašleva 6.c


Õpetaja Galina Malõševa

VIII Narva matemaatikavõistlused (VI-VII kl.)
19. January 2015
II KOHT

Mark Lomakin
Semjon Suhhotin
Jegor Šahin
German Lužin
Marija Talašmanova
Marija Morozova
Kim Migdalski
Daniil Mandrikov

Õpetajad: Irina Vikentjeva, Olga Gracheva
Jalgpall 2015. Poisid VI-IX klkass
15. January 2015
II KOHT

Igor Makarov 9.b
Aleksandr Metelitsa 8.a
Roman Oleinik 9.c
Nikita Gorlov 8.d
Mihhail Kuštein 8.с
Roman Markilov 9.c
Jegor Savosto 9.a
Igor Miroshkin 9.väike

Õpetaja: Vladimir Golubev
XXI Narva linna matemaatikavõistlused
17. December 2014
Aleksandr Sossenkov 10.a - II koht
Ivan Ignatov 11.a - III koht

Roman Oleinik 9.c - I koht
Jekaterina Sidorova 9.a - III koht

Marija Talašmanova 7.c - VII koht

Semjon Suhhotin 6.d - I koht
Mark Lomakin 6.d - II koht
German Lužin 6.a - III koht

Õpetajad: Irina Vikentjeva, Olga Gracheva
Piirkondlik geograafiaolümpiaad
16. December 2014
Igor Makarov 9.b - II koht
Nadežda Sassina 10.a - IV koht
Mark Varšavski 7.d - V koht

Õpetaja Yury Gordeev
Miksike online võistlus "Осенний спринт 2014"
10. December 2014
Arina Poluektova 1.a - I koht
Tatjana Komysheva 1.a - II koht
Milena Fjodorova 1.a - IX koht
Aleksandr Leonov 1.a - V koht

1.a klassi võistkond - II koht Eestis

Õpetaja Svetlana Jefimova
Vabariiklik füüsika lahtine võistlus
09. December 2014
Roman Oleinik 9.c - III koht

Õpetaja Mikhail Emeliyanov
Narva linna korvpalli võistlused. Tüdrukud
08. December 2014
III KOHT

Viktorija Mištšenko 6.с
Alesja Baranova 6.d
Lina Vinogradova 7.a
Ksenia Okuneva 6.с
Darja Lõsenko 6.с
Sofja Zamorskaja 6.d
Darja Zolkina 6.d
Darja Kašleva 6.c

Õpetaja Maria Lvova
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT