Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Esseekonkurss
07. February 2015
Narva linna võrkpalli võistlused. Tüdrukud VII-IX kl.
03. February 2015
III KOHT

Kristina Smirnova 7.b
Lina Vinogradova 7.a
Anastassia Moissejeva 9.a
Arina Prokofjeva 7.a
Ilona Dmitrijeva 9.a
Kristina Timakova 9.a
Kristina Frants 9.b

Õpetaja Vladimir Golubev
Narva linna võrlpalli võistlused. Noormehed X-XII kl.
02. February 2015
II KOHT

Dmitri Ovtšinnikov
Dmitriy Korotkov
Boriss Drozdov
Nikolai Moissejev
Nikita Viira
Kirill Gorjušin

Õpetaja Vladimir Golubev
Piirkondlik bioloogiaolümpiaad
31. January 2015
XII KLASS
Karina Gussarova 12.a - II koht
Mihhail Smirnov 12.a - V koht

XI KLASS
Daniil Redko 11.a - II koht
Pavel Mogutov 11.a - III koht
Liana Jakovleva 11.a - V koht

X KLASS
Nadežda Sassina 10.a - II koht
Adriana Tšupova 10.a - IV koht
Ilja Mandrikov 10.a - V koht

IX KLASS
Lev Karimov 9.a - I koht
Daniil Surkov 9.a - II koht
Jegor Petšorin 9.b - III koht
Julia Suškevitš 9.a - VI koht

VIII KLASS
Andrei Dašuk 8.c - VI koht

VII KLASS
Nika Nazarova 7.c - I koht

VI KLASS
Darja Afanasjeva 6.a - II koht
Ivan Malovanenko 6.a - III koht

Õpetajad: Jelena Tsõvareva, Galina Malõševa
Rahvastepalli linnavõistlused. Poisid I-III klassid
29. January 2015
II KOHT
Saalijalgpall Meistriliiga.Noormehed VI-IX kl.
29. January 2015
III KOHT

Igor Makarov 9.b
Aleksandr Metelitsa 8.a
Roman Oleinik 9.c
Roman Markilov 9.c
Eduard Päivil 7.с
Igor Miroshkin 9.vk
Juri Ude 8.d

Õpetaja Vladimir Golubev
Narva linna male turniir
29. January 2015
III KOHT
Sofja Zamorskaja 6.d
Jekaterina Tkachenko 6.с
Deniss Andrijaškin 3.с
Aleksei Šilkin 5.c

V-VI KOHT
Aleksei Ganjukov 4.с
Arina Poluektova 1.a
Artjom Antipin 2.c
Nikita Egorov 3.c
Narva linna võrkpalli võistlused. Noormehed VII-IX kl.
28. January 2015
II KOHT

Kirill Bedjuhhov 9.a
Daniil Šerkunov 9.b
Roman Oleinik 9.c
Jan Solovjov 7.c
Martin Pavlenko 8.d
Artyom Strelkov 7.b
Juri Nikolajev 8.d
Jegor Savosto 9.a

Õpetaja Vladimir Golubev
Inglise keele kooliolümpiaad
28. January 2015
V klass
Mark Dubrovin 5.b - I koht
Gleb Sokolov 5.b - II koht
Aleksei Šilkin 5.c - II koht
Jana Ušakova 5.a - III koht
Erika Kütt 5.d - IV koht
Sofja Mosjakina 5.b - IV koht

VI klass
Alesja Baranova 6.d - I koht
Ksenia Okuneva 6.с - II koht
Jekaterina Tkachenko 6.с - III koht
Artjom Kovalskih 6.d - III koht
German Lužin 6.a - III koht

VII klass
Eva Berzin 7.a - I koht
Marija Talašmanova 7.c - II koht
Ilja Toropov 7.a - III koht
Polina Jefremova 7.a - III koht
Ljubov Maslova 7.a - IV koht

VIII klass
Ksenia Gundjajeva 8.d - I koht
Nikita Boborenko 8.с - II koht
Andrei Dašuk 8.c - III koht
Valeria Kurkova 8.a - IV koht
Aleksei Kupavõh 8.b - V koht
Maria Lobina 8.b - V koht

IX klass
Anžela Amberg 9.a - I koht
Jekaterina Sidorova 9.a - II koht
Kirill Bedjuhhov 9.a - III koht
Roman Oleinik 9.c - IV koht
Julia Suškevitš 9.a - IV koht
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT