Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Eesti koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
28. January 2015
VIII klass
Andrei Dašuk 8.c V koht
Vjatšeslav Koloskov 8.c VI koht
Aleksei Zubehhin 8.d VII koht
Roman Lomonossov 8.d XI koht
Kristina Suhhobok 8.a - XII koht
Anastassia Raževa 8.d - XIII koht
Tatjana Maslova 8.a - XIV koht

IX klass
Roman Oleinik 9.c - I koht
Julia Suškevitš 9.a - II koht
Daniil Surkov 9.a - III koht
Aleksandr Stepanov 9.a - V koht
Jegor Petšorin 9.b - VIII koht
Kirill Bedjuhhov 9.a - X koht
Jekaterina Sidorova 9.a - XI koht
Lev Karimov 9.a - XII koht

X klass
Maksim Nessin 10.a - III koht
Aleksandr Sossenkov 10.a - V koht
Ilja Mandrikov 10.a - IX koht
Valeria Zjuzkova 10.a - X koht
Adriana Tšupova 10.a - XI koht

XI klass
Daniil Kožemjakin 11.a - IV koht
Pavel Mogutov 11.a - X koht
Ivan Ignatov 11.a - XI koht

XII klass
Julia Žoga 12.a - I koht
Mihhail Smirnov 12.a - V koht
Polina Tereshchenko 12.a - VI koht

Õpetaja Tatjana Jerošenko
Inglise keele kooliolümpiaad
28. January 2015
V klass
Mark Dubrovin 5.b - I koht
Gleb Sokolov 5.b - II koht
Aleksei Šilkin 5.c - II koht
Jana Ušakova 5.a - III koht
Erika Kütt 5.d - IV koht
Sofja Mosjakina 5.b - IV koht

VI klass
Alesja Baranova 6.d - I koht
Ksenia Okuneva 6.с - II koht
Jekaterina Tkachenko 6.с - III koht
Artjom Kovalskih 6.d - III koht
German Lužin 6.a - III koht

VII klass
Eva Berzin 7.a - I koht
Marija Talašmanova 7.c - II koht
Ilja Toropov 7.a - III koht
Polina Jefremova 7.a - III koht
Ljubov Maslova 7.a - IV koht

VIII klass
Ksenia Gundjajeva 8.d - I koht
Nikita Boborenko 8.с - II koht
Andrei Dašuk 8.c - III koht
Valeria Kurkova 8.a - IV koht
Aleksei Kupavõh 8.b - V koht
Maria Lobina 8.b - V koht

IX klass
Anžela Amberg 9.a - I koht
Jekaterina Sidorova 9.a - II koht
Kirill Bedjuhhov 9.a - III koht
Roman Oleinik 9.c - IV koht
Julia Suškevitš 9.a - IV koht
Narva linna võrkpalli võistlused. Noormehed VII-IX kl.
28. January 2015
II KOHT

Kirill Bedjuhhov 9.a
Daniil Šerkunov 9.b
Roman Oleinik 9.c
Jan Solovjov 7.c
Martin Pavlenko 8.d
Artyom Strelkov 7.b
Juri Nikolajev 8.d
Jegor Savosto 9.a

Õpetaja Vladimir Golubev
Regionaalne mäng "Loodusetundjad"
20. January 2015

II KOHT

 

German Lužin 6.a
Kristiina Kutuzova 6.a
Darja Lõsenko 6.с
Ksenia Okuneva 6.с
Viktorija Mištšenko 6.с
Darja Kašleva 6.c


Õpetaja Galina Malõševa

VIII Narva matemaatikavõistlused (VI-VII kl.)
19. January 2015
II KOHT

Mark Lomakin
Semjon Suhhotin
Jegor Šahin
German Lužin
Marija Talašmanova
Marija Morozova
Kim Migdalski
Daniil Mandrikov

Õpetajad: Irina Vikentjeva, Olga Gracheva
Jalgpall 2015. Poisid VI-IX klkass
15. January 2015
II KOHT

Igor Makarov 9.b
Aleksandr Metelitsa 8.a
Roman Oleinik 9.c
Nikita Gorlov 8.d
Mihhail Kuštein 8.с
Roman Markilov 9.c
Jegor Savosto 9.a
Igor Miroshkin 9.väike

Õpetaja: Vladimir Golubev
XXI Narva linna matemaatikavõistlused
17. December 2014
Aleksandr Sossenkov 10.a - II koht
Ivan Ignatov 11.a - III koht

Roman Oleinik 9.c - I koht
Jekaterina Sidorova 9.a - III koht

Marija Talašmanova 7.c - VII koht

Semjon Suhhotin 6.d - I koht
Mark Lomakin 6.d - II koht
German Lužin 6.a - III koht

Õpetajad: Irina Vikentjeva, Olga Gracheva
Piirkondlik geograafiaolümpiaad
16. December 2014
Igor Makarov 9.b - II koht
Nadežda Sassina 10.a - IV koht
Mark Varšavski 7.d - V koht

Õpetaja Yury Gordeev
Miksike online võistlus "Осенний спринт 2014"
10. December 2014
Arina Poluektova 1.a - I koht
Tatjana Komysheva 1.a - II koht
Milena Fjodorova 1.a - IX koht
Aleksandr Leonov 1.a - V koht

1.a klassi võistkond - II koht Eestis

Õpetaja Svetlana Jefimova
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT