Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Pranglimise Eesti MV 2015 finaal (I kl.)
09. April 2015
Eesti
Arina Poluektova 1.a - III koht
Ksenija Buiko 1.a - VIII koht
Nikita Filyaev 1.a - X koht

Ida-Virumaa
Arina Poluektova 1.a - I koht
Nikita Filyaev 1.a - II koht
Ksenija Buiko 1.a - III koht
Aleksandr Leonov - IV koht
Kristi Vink - V koht
Polina Lazarenko - VI koht
Milena Fjodorova - VII koht
Nikita Rudnitski - VIII koht
Darja Tolstykh - IX koht
Valeria Ignatjeva - X koht

1.a klassi võistkond - I koht Eestis ja Ida-Virumaal

Õpetaja Svetlana Jefimova
Eesti MV poksis U-17
08. April 2015
Regina Sinega 9.a - I KOHT

Võrkpalli Miniliiga Ida regiooni turniir poeglaste arvestuses
08. April 2015
II KOHT

Aleksei Stepanov 6.b
Stanislav Strogov 6.a
Nikita Jagudin 6.b
Vladislav Šutin 6.a
Ilja Leonov 6.a
Andrei Filatov 4.b
Daniil Mardarovskiy 6.a

Õpetaja Vladimir Golubev
Võrkpalli Miniliiga Ida regiooni turniir tütarlaste arvestuses
08. April 2015
III KOHT

Kristina Rabtsevitš 6.a
Polina Ramenskaja 6.b
Polina Vorobjova 6.a
Alesja Baranova 6.d
Ksenia Okuneva 6.с
Darja Lõsenko 6.с
Kristiina Kutuzova 6.a

Õpetaja Vladimir Golubev
Diplom
06. April 2015
Eesti noorte MV õhkrevaldest - laskmine
31. March 2015
Anastassia Bobõleva 7.a - I KOHT
Tänukiri
31. March 2015
Võrkpalli kooliliiga. Tüdrukud 6.-9. klass
27. March 2015
III KOHT

Kristina Rabtsevitš 6.a
Polina Vorobjova 6.a
Kristina Smirnova 7.b
Lina Vinogradova 7.a
Anastassia Moissejeva 9.a
Arina Prokofjeva 7.a
Ilona Dmitrijeva 9.a
Tatjana Maslova 8.a
Kristina Timakova 9.a

Õpetaja Vladimir Golubev
Etlejate konkurss "Pühaderõõmus"
24. March 2015
4.a klass
Katarina Gusseva
Nikita Pavlenko
Erika Vallimets - laureaat
Jegor Uhlinov
Aleksei Olenin
Ksenija Ivanova
Stuart Serednitskiy - laureaat
Polina Luchezarnaya
Anton Olkhovskiy
Daria Burtseva - laureaat
Darja Bobõleva
Alisa Kozyreva - laureaat

4.c klass

Mikhail Boborenko - laureaat
Valerija Tarlõkova - laureaat
Jegor Filippov
Aleksei Ganjukov
Sofija Bassova
Taissija Sõtšova

Õpetaja Olga Uljanova, Natalja Yakubova
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT