Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Väitlusvõistlused 2015
14. May 2015
Võitjad:
Kristina Suhhobok 8.a (õpetaja Žanna Narõškina)
Aleksei Kupavõh 8.b (õpetaja Jelena Andrejenkova)
Integreeritud maastikumäng "Meie Narva"
14. May 2015
IV KOHT

Andrei Dašuk 8.c
Roman Lomonossov 8.d
Anstassia Andrijaškina 8.b
Vjatšeslav Koloskov 8.c
Regina Drošnova 8.b

Õpetajad: Yury Gordeev, Jelena Tsõvareva, Anna Matvejeva, Žanna Narõškina, Tatjana Varkki, Jelena Ponomarjova
Jalgpall VI-VII kl. Poisid
07. May 2015
II KOHT

Aleksandr Aleksejev 7.d
Kirill Šustov 7.b
Aleksei Stepanov 6.b
Eduard Päivil 7.с
Rustam Abrossimov 7.a
Stanislav Strogov 6.a
Daniil Mandrikov 7.с
Nikita Jagudin 6.b
Vladislav Šutin 6.a
Gleb Zaborovski 7.c

Õpetaja Vladimir Golubev
Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor
04. May 2015
Aleksandr Sossenkov 10.а - IV koht
Õpetaja Irina Vikentjeva

Lõppvooru tulemused
Tänukiri
04. May 2015
Õpilaste teadustööde riikliku konkursi tulemused
27. April 2015
III preemia
Julija Kidjajeva, Nastja Larikova töö „Õuduste mood“ eest.

Õpetaja Jelena Tsõvareva

2015. a õpilaste teadustööde riikliku konkursi tulemuste kinnitamine

Jalgpall I-III kl. Poisid
17. April 2015
II KOHT

Deniss Andrijaškin 3.с
Nikita Egorov 3.c
Egor Zhuravlev 3.b
Oleg Gonsevich 3.c
Artur Sharapov 3.a
Grigori Gorjašev 2.b
Maksim Korotkov 3.c
Jevgeni Smirnov 3.c
Jegor Malõšev 3.b
Daniil Durnev 3.c

Õpetaja Vladimir Golubev

Miksike online võistlus "Весенний спринт 2015"
14. April 2015
Arina Poluektova 1.a I koht
Arina Škinjova 1.a IX koht
Tatjana Komysheva 1.a VI koht
Aleksandr Leonov 1.a X koht

1.a klassi võistkond - I koht Eestis

Õpetaja Svetlana Jefimova
Vabariiklik füüsikaolümpiaad
14. April 2015
Roman Oleinik 9.c - II KOHT

Õpetaja Mikhail Emeliyanov
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT