Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Orienteerumine 2015
21. September 2015
I koht
Daniil Mikhaylov
Jegor Petšorin
Roman Oleinik
Nikita Klimanov
Dmitri Obdulov
Matvei Noskov

III koht
Oleg Markelov
Artjom Platonov
Nikita Sotskov
Kirill Bedyukhov

Õpetajad: Yury Gordeev, Mihhail Sorokin
Diplom
03. September 2015


Tänukiri
27. August 2015
Sertifikaat
02. July 2015
Tänukiri
18. June 2015


KEAT laager "Kaitse end ja aita teist"
28. May 2015
III KOHT

Viola Raklanova 6.b
Gleb Bystrov 6.b
Milana Antipova 6.b
Ilya Koreshkov 6.c
Darja Zolkina 6.d
Sofja Zamorskaja 6.d
Darja Lõsenko 6.с
Marianna Petrova 6.b
Alesja Baranova 6.d
Polina Ramenskaja 6.b

Õpetaja Vladimir Golubev
Narva X avatud debattide turniir
23. May 2015
II KOHT

Ivan Ignatov 11.a
Aleksandr Sossenkov 10.a
Vladimir Sednev 10.a

Õpetaja Nadežda Leontjeva

Ida-Virumaa 1.-3.kl. jalgpallivõistlused
20. May 2015
II KOHT

Daniil Durnev 3.c
Jevgeni Smirnov 3.c
Grigori Gorjašev 2.b
Artur Sharapov 3.a
Oleg Gonsevich 3.c
Egor Zhuravlev 3.b
Nikita Egorov 3.c

Õpetaja Vladimir Golubev

Ebatraditsioonilised kergejõustikualad
18. May 2015
I KOHT (V-VI kl.)
Polina Vorobjova 6.a
Alesja Baranova 6.d
Ksenia Okuneva 6.с
Darja Lõsenko 6.с
Sofja Zamorskaja 6.d
Darja Zolkina 6.d

I KOHT (V-VI kl.)
Gleb Sokolov 5b
Aleksei Stepanov 6b
Stanislav Strogov 6a
Vladislav Fetjukov 6c
Nikolai Sednev 6d
Vladislav Šutin 6a
Daniil Mardarovskiy 6a

III KOHT (VII-VIII kl.)
Kristina Vorobjova 7.b
Lina Vinogradova 7.a
Darja Morozova 8.b
Anstassia Andrijaškina 8.b
Polina Olehhovitš 8.c
Tatjana Ivanova 8.a
Jekaterina Ude 8.c

III KOHT (VII-VIII kl.)
Aleksandr Ivlev 7.b
Jegor Gudkov 7.a
Nikita Gorlov 8.d
Mihhail Kuštein 8 с
Juri Ude 8.d
Valeri Zinovjev 8.c
Georgi Chivil 8.b

Õpetajad: Vladimir Golubev, Maria Lvova
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT