Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Diplom
12. November 2015
 Intellektuaalne mäng (V Eesti lahtised meistrivõistlused)

Võistkond "Inkognito" - I KOHT (Õpetaja Natalja Žirnova)

Diplom
07. November 2015
World Maths Day 2015
06. November 2015
Diplom
06. November 2015
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi X klassi õpilased (Anna Valuiskihh, Darja Antoškona, Julia Suškevitš) osalesid 6. novembril Narva Kesklinna Gümnaasiumis toimuval isadepäevale pühendatud üritusel ja said 1.koha!

Õpetaja Liina Barch
Diplom
05. November 2015
Koduloo loominguliste tööde seminar projekti "Tunne ja armasta oma linna ajalugu" raames.
Aukiri
05. November 2015
I KOHT

Jan Udaltsov
Artyom Strelkov
Alisa Rõbina
Alina Zijazova
Maria Krenberg
Sofia Ivanova

Õpetaja Jelena Tsõvareva


Puškini konkurss „Taas olen ma Teie, oh noored sõbrad!”
04. November 2015
28.-31. okt. 2015.a. Narva Linnaraamatukogu LLM baasil toimus XII Rahvusvaheline Puškini Konkurss „Jälle olen ma Teie oma, oh noored sõbrad!“ 

Narva Pähklimäe Gümnaasium võtab traditsiooniliselt aktiivselt osa sellest etlejate ja loominguliste kirjalike tööde konkurssist. 

Sellel aastal nominatsioonis „Artist“ väljendusliku peastlugemise luuletuste teemaks oli teema „Sajandeid siduv niit. A.S.Puškin ja S.A.Jessenin ajast ja endast“, (osalejad lugesid luuletusi, proosat, mängisid stseene teostest).   

Nominatsioonis “Polüglott” oli vaja esitada Puškini ja Jessenini teoseid Euroopa rahvaste keeltes.   Osavõtuks nominatsioonis “Poeet” oli vaja esitada isiklikud luuletused, esseed teemal „Ajast ja endast“.  Kõik antud konkurssist osavõtjad näitasid end suurepäraselt.

Nad võtsid erutusega osa oma nominatsioonist ning  kärsitusega said teada tulemused: 

Nominatsioonis „Artist“ 
Noorem grupp (II-IV kl.)

1. Klimanova, Nadežda IV C kl. A.Puškin. „Muinasjutt tsaar Saltanist“ (katkend), (õpetaja J.Zabarina) – sai II järgu diplomi.
2. Petrova, Violetta IV B kl. A.Puškin „Jevgeni Onegin“ (katkend), (õpetaja N.Prank) – sai I järgu diplomi. 
3. Naumova, Darja II A kl. S.Jessenin „Öö“, (õpetaja S.Jefimova) – sai I järgu diplomi.
4. Poluektova, Arina (õpetaja S.Jefimova) - sai III järgu diplomi.

Keskmine grupp (V-VIII kl.)
1. Gavrilova, Jelizaveta VI B kl. A.Puškin “Moraalsed nelikvärsid”, (õpetaja Ž.Narõškina) - sai III järgu diplomi.
2. Fedossova, Aljona VII D kl. A.Puškin “Vaskratsanik” (katkend), (õpetaja Ž.Narõškina - sai III järgu diplomi. 
3. Semjonov, Maksimi VIII C kl. S.Jessenini luuletus „Kiri emale“, (õpetaja N.Leontjeva) - sai II järgu diplomi.
4. Boborenko, Mihhail V C kl. „Antšar“, (õpetaja J.Zabarina) - sai II järgu diplomi.

Vanem grupp (IX-XII kl.)
1. Timakova, Kristina X kl. A.Puškin “Minu suguvõsapuu”, (õpetaja Ž.Narõškina) - sai II järgu diplomi.
2. Kotkas, Maksim X kl. S.Jessenin “Must inimene”, (õpetaja Ž.Narõškina) - sai I järgu diplomi.  

Nominatsioonis „Poeet“
1. Burtseva, Darja V A kl. „Lendas taevas sügisleht“. Enda luuletatud luuletus, (õpetaja N.Jakubova) – Konkurssi laureaat. 
2. Suškevitš, Julia X kl. Essee „Ajast ja endast“, (õpetaja Ž.Narõškina) – Konkurssi laureaat. 
3. Pavlenko, Samira X kl. Essee „Ajast ja endast“, (õpetaja Ž.Narõškina) – Konkurssi laureaat. 
4. Jerjomina, Jelizaveta X kl. Essee „Ajast ja endast“, (õpetaja Ž.Narõškina) – Konkurssi laureaat. 
5. Karimov, Lev X kl. Essee „Ajast ja endast“, (õpetaja Ž.Narõškina) – Konkurssi laureaat.  

Nominatsioonis „Polüglott“ 
1. Gundjajeva, Ksenia IX D kl. A.Puškini luuletus itaalia keeles – I järgu diplom.  

Õnnitleme kõiki osavõtjaid konkurssi lõppemisel ning soovime uusi avastusi kirjanduse valdkonnas ja emakeeles. Tublid!

Täname kõiki õpetajaid õpilaste ettevalmistamise eest. Jõudu Teile ja tervist!
Diplom
30. October 2015
Tunnistus
30. October 2015
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT