Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Narva linna võrkpalliturniir. Tüdrukud VII-IX kl.
28. January 2016
I KOHT

Alesja Baranova
Kristina Rabtsevitš
Tatjana Maslova
Lina Vinogradova
Kristina Smirnova
Arina Prokofjeva
Polina Vorobjova
Kristina Kutuzova
Darja Lõssenko

Õpetaja Vladimir Golubev

Narva linna võrkpalliturniir. Poisid VII-IX kl.
28. January 2016
I KOHT

Martin Pavlenko
Jan Solovjov
Juri Nikolajev
Dmitri Golubev
Artjom Strelkov
Ilja Leonov
Kirill Mistsenko

Õpetaja Vladimir Golubev

Inglise keele kooliolümpiaad
22. January 2016
V klass
I koht - K. Parri
II koht - D. Turks
II koht - S. Gladkovskaja
III koht - E. Filippov
III koht - K. Ivanova

VI klass
I koht - J. Ušakova
II koht - G. Sokolov
II koht - P. Zassovitskaja
III koht - M. Dubrovin

VII klass
I koht - J. Tkatšenko
II koht - P. Vorobjova
II koht - K. Okuneva
III koht - A. Baranova

VIII klass
I koht - M. Talašmanova
II koht - E. Berzin
III koht - P. Efremova

IX klass
I koht - K. Gundjajeva
II koht - A. Dašuk
III koht - R. Akulov

X klass
I koht - P. Molotkov
II koht - D. Aleksejeva
III koht - J. Sidorova
Diplom
21. January 2016
Tähelepanu start 2016
20. January 2016
III KOHT

Jegor Bogdanov
Maksim Kirsanov
Miron Mjatšin
Jekaterina Rumjatseva
Karina Loginova
Elina Jerjomina
Ivan Aleksejev
Artjom Bõtškov
Sofia Dronik
Anastassia Sinitsõna
Ksenia Zujeva
Jevgeni Smirnov
Nikita Jegorov
Anna Blinova
Jekaterina Gontšarova
Mihhail Boborenko
Anastassia Aleksandrova
Darina Randoja
Aleksei Jaruškin

Õpetaja Vladimir Golubev

Diplom
16. January 2016
Narva linna meeskondlik matemaatikavõistlused
16. January 2016
II KOHT
Mark Lomakin
Semjon Suhhotin
Aleksei Kulašenkov
Milena Tašmetova

IV KOHT
Darja Kašleva
Ksenija Okuneva
Vladimir Zaugarov
Vladimir Platonov

Õpetaja Irina Vikentjeva
Narva linna meeskondlik maleturniir I-VI kl.
15. January 2016
II KOHT

Deniss Andrijaškin 4.c
Aleksei Šilkin 6.c
Aleksei Ganyukov 5.c
Arina Poluektova 2.a

Treener Maris Meelis

Saalijalgpall Rahvaliiga. Noormehed VI-IX kl.
12. January 2016
I KOHT

Aleksandr Metelitsa 9.a
Juri Tšestnov 9.a
Dmitry Golubev 9.d
Martin Pavlenko 9.d
Nikita Gorlov 9.d
Valeri Zinovjev 9.c
Mihhail Kuštein 9.c
Mihhail Podpovedkin 8.c

Õpetaja Vladimir Golubev

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT