Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Inglise keele linnaolümpiaad
09. March 2016
V klass
Sofiya Gladkovskaya - I koht
Diana Turks - II koht

VI klass
Polina Zassovitskaja - IV koht
Jana Ušakova - V koht

VII klass

Jekaterina Tkachenko - III koht
Ksenia Okuneva - IV koht
Alesja Baranova - V koht

VIII klass
Eva Berzin - II koht
Maria Talašmanova - IV koht
Ilja Toropov - IV koht
Polina Efremova - V koht

IX klass
Andrei Dašuk - IV koht

XII klass
Maria Sossenkova - IV koht
Darja Pogodina - V koht
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
29. February 2016
XI klass
Vladimir Sednev - I koht

X klass
Roman Oleinik - II koht
Jegor Petšorin - III koht

IX klass
Andrei Dašuk - I koht

VIII klass
Aleksandr Jefimov - III koht
Vene keele linnaolümpiaad
27. February 2016
Evelina Katri Marcinkeviciute - V koht
Kira Hasjanova - VIII koht
Andrei Zaitsev - IX koht
Jekaterina Vorobjova - XIII koht
Arina Yurysheva - XIII koht
Riiklik muusikaolümpiaad. Maakondlik voor
20. February 2016
Ksenija Gundjajeva 9.kl. - II koht
Julia Suškevitš 10.kl. - IV koht
Oleg Semjonov 10.kl. - VI koht

Õpetajad: Tatjana Varkki, Natalja Sazonova

Maakondlik inglise keele olümpiaad
20. February 2016
Eva Berzin - VI koht

Õpetaja Izabella Katratš
Linna kirjanduslik konkurss
19. February 2016
V klass
Diana Turks – VI koht (õp. Natalja Jakubova)
Mihhail Boborenko – VIII koht (õp. Jelena Zabarina)

VI klass
Polina Zassovitskaja - III koht (õp. Jelena Andrejenkova)
Milana Koloskova – V koht (õp. Zanna Narõškina)

VII klass
Marianna Petrova – VII koht (õp. Jelena Andrejenkova)
Aljona Fedossova – X koht (õp. Zanna Narõškina)

VIII klass
Nika Nazarova – IV koht (õp. Nadežda Leontjeva)
Marija Talašmanova – VII koht (õp. Nadežda Leontjeva)
Võrkpalli Kooliliiga Narva turniir tütarlaste arvestuses 2015/2016
18. February 2016
I KOHT

Tatjana Taranžina
Ljubov Maslova
Lina Vinogradova
Arina Prokofjeva
Kristina Smirnova
Kristina Kutuzova
Ksenija Okuneva
Darja Lõssenko
Polina Ramenskaja

Õpetaja Vladimir Golubev

Eesti Koolispordi liidu 6.-9.kl. laskmisvõistlused õhupüssi harjutuses
18. February 2016
Anastassia Bobõljova saavutas I KOHA kolmes kategoorias.

Õnnitleme!
Tänukiri
18. February 2016
Ajaloopäeva "Narva Linnus" osalejadele

Aleksandr Jefimov
Maria Talašmanova
Jan Udaltsov
Nika Nazarova
Jan Kalbin
Artjom Strelkov
Maria Krenberg
Alisa Rõbina

Õpetaja Jelena Ponomarjova
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT