Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Matemaatika linnaolümpiaad
01. February 2016
VI klass
Milena Tašmetova - IV koht

VII klass
Ksenija Okuneva - II koht
Semjon Suhhotin - III koht
German Lužin - IV koht

VIII klass
Kim Migdalski - IV koht
Maria Talašmanova - IV koht
Daniil Mandrikov - V koht
Aleksandr Jefimov - V koht

IX klass
Andrei Dašuk - III koht
Vjatšeslav Koloskov - V koht

X klass
Roman Oleinik - I koht
Julia Suškevitš - II koht
Jekaterina Sidorova - III koht

XI klass
Aleksandr Sossenkov - III koht
Vladimir Sednev - IV koht

XII klass
Ivan Ignatov - I koht
Narva linna võrkpalliturniir. Tüdrukud VII-IX kl.
28. January 2016
I KOHT

Alesja Baranova
Kristina Rabtsevitš
Tatjana Maslova
Lina Vinogradova
Kristina Smirnova
Arina Prokofjeva
Polina Vorobjova
Kristina Kutuzova
Darja Lõssenko

Õpetaja Vladimir Golubev

Narva linna võrkpalliturniir. Poisid VII-IX kl.
28. January 2016
I KOHT

Martin Pavlenko
Jan Solovjov
Juri Nikolajev
Dmitri Golubev
Artjom Strelkov
Ilja Leonov
Kirill Mistsenko

Õpetaja Vladimir Golubev

Eesti koolinoorte 63. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
28. January 2016
XII klass
Daniil Kožemjakin - II koht

XI klass
Maksim Nessin - IV koht
Ilja Mandrikov - V koht

X klass
Julia Sushkevitš - I koht
Roman Oleinik - II koht

IX klass
Andrei Dašuk - III koht
Vjatšeslav Koloskov - V koht
Juri Agijevitš - VIII koht

VIII klass
Aleksandr Jefimov - V koht
Dmitri Vassiljev - VII koht
Daniil Mandrikov - IX koht
Nika Nazarova - XI koht

Õpetaja Tatjana Jerošenko


Inglise keele kooliolümpiaad
22. January 2016
V klass
I koht - K. Parri
II koht - D. Turks
II koht - S. Gladkovskaja
III koht - E. Filippov
III koht - K. Ivanova

VI klass
I koht - J. Ušakova
II koht - G. Sokolov
II koht - P. Zassovitskaja
III koht - M. Dubrovin

VII klass
I koht - J. Tkatšenko
II koht - P. Vorobjova
II koht - K. Okuneva
III koht - A. Baranova

VIII klass
I koht - M. Talašmanova
II koht - E. Berzin
III koht - P. Efremova

IX klass
I koht - K. Gundjajeva
II koht - A. Dašuk
III koht - R. Akulov

X klass
I koht - P. Molotkov
II koht - D. Aleksejeva
III koht - J. Sidorova
Diplom
21. January 2016
Tähelepanu start 2016
20. January 2016
III KOHT

Jegor Bogdanov
Maksim Kirsanov
Miron Mjatšin
Jekaterina Rumjatseva
Karina Loginova
Elina Jerjomina
Ivan Aleksejev
Artjom Bõtškov
Sofia Dronik
Anastassia Sinitsõna
Ksenia Zujeva
Jevgeni Smirnov
Nikita Jegorov
Anna Blinova
Jekaterina Gontšarova
Mihhail Boborenko
Anastassia Aleksandrova
Darina Randoja
Aleksei Jaruškin

Õpetaja Vladimir Golubev

Narva linna meeskondlik matemaatikavõistlused
16. January 2016
II KOHT
Mark Lomakin
Semjon Suhhotin
Aleksei Kulašenkov
Milena Tašmetova

IV KOHT
Darja Kašleva
Ksenija Okuneva
Vladimir Zaugarov
Vladimir Platonov

Õpetaja Irina Vikentjeva
Diplom
16. January 2016
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT