Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Eesti Koolispordi liidu 6.-9.kl. laskmisvõistlused õhupüssi harjutuses
18. February 2016
Anastassia Bobõljova saavutas I KOHA kolmes kategoorias.

Õnnitleme!
Tänukiri
18. February 2016
Võrkpalli Kooliliiga Narva turniir poeglaste arvestuses 2015/2016
17. February 2016
II KOHT

Martin Pavlenko
Dmitri Golubev
Ilja Koreškov
Jan Udaltsov
Andrei Vinogradov
Vitali Krjukov

Õpetaja Vladimir Golubev

Eesti kiirmaale meistrivõistlused
13. February 2016
II KOHT

Arina Poluektova 2.a
Deniss Andrijaškin 4.c
Aleksei Ganyukov 5.c
Aleksei Šilkin 6.c

Õnnitleme!

Võrkpalli Miniliiga Narva turniir poeglaste arvestuses 2015/2016
11. February 2016
III KOHT

Dmitri Zareckii
Jegor Simagin
Aleksei Šilkin
Maksim Ovtšinnikov
Andrei Filatov
Pavel Makarenkov
Daniil Hamidullin

Õpetaja - Vladimir Golubev

Võrkpalli Miniliiga Narva turniir tütarlaste arvestuses 2015/2016
10. February 2016
III KOHT

Darja Taranzhina
Darja Udaltsova
Milana Brevnova
Aleksandra Simohhina
Darja Mihhejenkova
Zarina Pavlenko
Ksenija Petrova

Õpetaja – Vladimir Golubev

Bioloogia linnaolümpiaad
09. February 2016
XII klass
Daniil Redko - II koht
Liana Jakovleva - VI koht

XI klass
Nadežda Sassina - III koht
Ilja Mandrikov - V koht

X klass
Jegor Petšorin - II koht
Daniil Surkov - III koht
Lev Karimov - VI koht

IX klass
Andrei Dašuk - II koht
Vjatšeslav Koloskov - III koht

VIII klass
Nika Nazarova - IV koht

VII klass
Kirill NItsenko - II koht
German Lužin - VI koht
Ivan Malovanenko - VI koht

Õpetaja Jelena Tsõvareva
Narva linna võrkpalliturniir. Noormehed X-XII kl.
01. February 2016
I KOHT

Jegor Šeldjakov
Roman Oleinik
Jegor Savosto
Kirill Bedjuhhov
Boris Drozdov
Dmitri Ovtšinnikov
Nikolai Moissejev
Kirill Gorjušin

Õpetaja Vladimir Golubev

Eesti lasketurniir 2016
01. February 2016
I koht - Anastassia Bobõljova 8.a

Loe lähemalt gazeta.ee
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT