Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Linna kirjanduslik konkurss "АБВГДейка"
04. April 2016
II A klassi võistkond saavutas I koha!
Jegor Efimov
Aleksandr Leonov
Aleksandra Zjuzina
Andrei Sahharov
Darja Naumova
Tatjana Komõševa

Isiklikud tulemused
I koht - Jegor Efimov
II koht - Aleksandr Leonov ja Aleksandra Zjuzina
III koht - Andrei Sahharov

Õpetaja Svetlana Jefimova
2015/2016 õppeaasta matemaatikaolümpiaadi lõppvoor
04. April 2016
Roman Oleinik 10.a - II järgu diplom (kõik tulemused)


Õpetajad: Irina Stalnuhhina, Irina Vikentjeva
Koolinoorte väitlusturniir "Anname sõna tulevikule!"
02. April 2016
Parim  võistkond põhikoolide arvestuses
Krystyna Panchenko
Maria Talašmanova
Nika Nazarova

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond sai parim  gümnaasiumide arvestuses (juhataja Jegor Petšorin).

Parimad väitlejad
Jegor Petšorin
Krystyna Panchenko
Oleg Markelov
Anna Pankevitšjute
Anastassia Bobõljova
Jan Udaltsov

Õpetaja Nadežda Leontjeva
Võrkpalli Kooliliiga Eesti turniir tütarlaste arvestuses 2015/2016
01. April 2016
V KOHT

Tatjana Maslova
Ljubov Maslova
Lina Vinogradova
Arina Prokofjeva
Kristina Smirnova
Kristina Kutuzova
Ksenija Okuneva
Darja Lõssenko
Polina Ramenskaja

Õpetaja Vladimir Golubev

Majandusolümpiaadi piirkonnavoor (Narva)
22. March 2016
Darja Antoškina - V koht
Igor Makarov - VII koht
Ksenia Katkova - XI koht

Õpetaja Mihhail Sorokin
Narva linna õpetajate võrkpalliturniir
11. March 2016
I KOHT

Darja Senedjak
Maria Svetlyshenko
Darja Gordejeva
Jelena Bartšukova (Kesklinna G. legoinner)
Vladimir Golubev
Mikhail Emeliyanov
Vasily Zaretskiy
Igor Rasstrõgin



Õnnitleme!
Õpilaste teadustööde riiklik konkurss
11. March 2016
Alina Zijazova 8.b - VI KOHT

Õpetaja Jelena Tsõvareva

Täname abi eest: A.Bazanova, I.Joandi, N.Leontjeva, A.Ananina, A.Matvejeva
Võrkpalli Kooliliiga Ida regiooni turniir tütarlaste arvestuses 2015/2016
11. March 2016
II KOHT

Ljubov Maslova
Tatjana Maslova
Lina Vinogradova
Arina Prokofjeva
Kristina Smirnova
Kristina Kutuzova
Ksenija Okuneva
Darja Lõssenko
Polina Ramenskaja

Õpetaja Vladimir Golubev
Inglise keele linnaolümpiaad
09. March 2016
V klass
Sofiya Gladkovskaya - I koht
Diana Turks - II koht

VI klass
Polina Zassovitskaja - IV koht
Jana Ušakova - V koht

VII klass

Jekaterina Tkachenko - III koht
Ksenia Okuneva - IV koht
Alesja Baranova - V koht

VIII klass
Eva Berzin - II koht
Maria Talašmanova - IV koht
Ilja Toropov - IV koht
Polina Efremova - V koht

IX klass
Andrei Dašuk - IV koht

XII klass
Maria Sossenkova - IV koht
Darja Pogodina - V koht
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT