Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Tänukiri
02. May 2016
Vabariigi presidendi väitlusturniir
02. May 2016
I koht - VIII C kl. võistkond
Krystyna Panchenko
Maria Talašmanova
Anna Pankevitšjute

Gümnaasiumi võistkond sai II koha gümnaasiumide arvestuses (juhataja Jegor Petšorin)

Õpetaja Nadežda Leotjeva
Eesti keele 5.klassi linnaolümpiaad
02. May 2016
Kristina Parri - II koht (M. Sorokin)
Erika Vallimets - III koht (M. Sorokin)
Aleksei Ganyukov - VI koht (D. Vesselova)

Õnnitleme!
EKSL 1.-5.kl. jalgpalli meistrivõistlused
28. April 2016
IV KOHT

Jevgeni Smirnov (võistkonna parim mängija)
Oleg Gonsevitš
Jegor Žuravljov
Denis Andrijaškin
Daniil Durnev
Artur Zijazov
Kristjan Kalamees
Nikita Mardarovskiy
Nikita Jegorov
Artur Šarapov

Õpetaja Vladimir Golubev
HITSA konkurss "Maailma riik Eesti"
28. April 2016
XI klassi õpilased:
Aleksandr Zahharjan
Anastassia Nikiforova
Maksim Nessin

Juhendajad: Yury Gordeev, Vasily Zaretskiy

Etlejate konkurss "Paasapüha rõõmus"
14. April 2016
Andrei Dašuk IX kl.
Aljona Fedossova VII kl.
Anastassia Bolotova V kl.
Sofia Bassova V kl.
Mihhail Bobrenko V kl.
Aleksei Ganjukov V kl.
Darja Naumova II kl.
Eesti koolinoorte 63. füüsikaolümpiaadi lõppvooru tulemused
11. April 2016
Autasustatud järguta diplomiga

Roman Oleinik (10. klass) - nimetati rahvusvahelise füüsikaolümpiaadi Eesti võistkonna kandidaadiks.
Andrei Dašuk (9. klass) - diplom


Õpetaja Mikhail Emeliyanov
Narva linna jalgpalliturniir I-III kl.
08. April 2016
I KOHT

Artur Zijazov
Maksim Kirsanov
Kristian Kalamees
Gleb Nõmmemees
Ilja Jakovlev
Nikita Filjajev
Artjom Fjodorov
Grigori Gorjatšev

Õpetaja Vladimir Golubev
"Noored Euroopa metsades" I ja II voor
05. April 2016
"Noored Euroopa metsades" I ja II voor on lõppenud. I voorust pääses edasi 101 võistkonda, kes koostasid õppematerjalide põhjal Eesti ja Euroopa metsade kohta 10 küsimust.

Meie kooli võiskondade tulemused
II koht - XI kl. võistkond " Rara Avis" (Nadežda Sassina, Darja Talašmanova, Jekaterina Siplivaja).
III koht - X kl. võistkond "3 karu" (Igor Makarov, Darja Antoškina, Roman Oleinik).

Kõik tulemused vaata SIIN.

Juhendaja Yury Gordeev
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT