Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Narva linna jalgpalliturniir I-III kl.
08. April 2016
I KOHT

Artur Zijazov
Maksim Kirsanov
Kristian Kalamees
Gleb Nõmmemees
Ilja Jakovlev
Nikita Filjajev
Artjom Fjodorov
Grigori Gorjatšev

Õpetaja Vladimir Golubev
"Noored Euroopa metsades" I ja II voor
05. April 2016
"Noored Euroopa metsades" I ja II voor on lõppenud. I voorust pääses edasi 101 võistkonda, kes koostasid õppematerjalide põhjal Eesti ja Euroopa metsade kohta 10 küsimust.

Meie kooli võiskondade tulemused
II koht - XI kl. võistkond " Rara Avis" (Nadežda Sassina, Darja Talašmanova, Jekaterina Siplivaja).
III koht - X kl. võistkond "3 karu" (Igor Makarov, Darja Antoškina, Roman Oleinik).

Kõik tulemused vaata SIIN.

Juhendaja Yury Gordeev
Linna kirjanduslik konkurss "АБВГДейка"
04. April 2016
II A klassi võistkond saavutas I koha!
Jegor Efimov
Aleksandr Leonov
Aleksandra Zjuzina
Andrei Sahharov
Darja Naumova
Tatjana Komõševa

Isiklikud tulemused
I koht - Jegor Efimov
II koht - Aleksandr Leonov ja Aleksandra Zjuzina
III koht - Andrei Sahharov

Õpetaja Svetlana Jefimova
2015/2016 õppeaasta matemaatikaolümpiaadi lõppvoor
04. April 2016
Roman Oleinik 10.a - II järgu diplom (kõik tulemused)


Õpetajad: Irina Stalnuhhina, Irina Vikentjeva
Koolinoorte väitlusturniir "Anname sõna tulevikule!"
02. April 2016
Parim  võistkond põhikoolide arvestuses
Krystyna Panchenko
Maria Talašmanova
Nika Nazarova

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond sai parim  gümnaasiumide arvestuses (juhataja Jegor Petšorin).

Parimad väitlejad
Jegor Petšorin
Krystyna Panchenko
Oleg Markelov
Anna Pankevitšjute
Anastassia Bobõljova
Jan Udaltsov

Õpetaja Nadežda Leontjeva
Võrkpalli Kooliliiga Eesti turniir tütarlaste arvestuses 2015/2016
01. April 2016
V KOHT

Tatjana Maslova
Ljubov Maslova
Lina Vinogradova
Arina Prokofjeva
Kristina Smirnova
Kristina Kutuzova
Ksenija Okuneva
Darja Lõssenko
Polina Ramenskaja

Õpetaja Vladimir Golubev

Majandusolümpiaadi piirkonnavoor (Narva)
22. March 2016
Darja Antoškina - V koht
Igor Makarov - VII koht
Ksenia Katkova - XI koht

Õpetaja Mihhail Sorokin
Narva linna õpetajate võrkpalliturniir
11. March 2016
I KOHT

Darja Senedjak
Maria Svetlyshenko
Darja Gordejeva
Jelena Bartšukova (Kesklinna G. legoinner)
Vladimir Golubev
Mikhail Emeliyanov
Vasily Zaretskiy
Igor Rasstrõgin



Õnnitleme!
Võrkpalli Kooliliiga Ida regiooni turniir tütarlaste arvestuses 2015/2016
11. March 2016
II KOHT

Ljubov Maslova
Tatjana Maslova
Lina Vinogradova
Arina Prokofjeva
Kristina Smirnova
Kristina Kutuzova
Ksenija Okuneva
Darja Lõssenko
Polina Ramenskaja

Õpetaja Vladimir Golubev
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT