Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Video konkurss "Üks päev Õpilasesinduse elust"
18. November 2016
II KOHT

Erika Konevskihh 10. a
Adriana Tšupova 12. a
Jegor Petšorin 11. a

Õnnitleme!
Diplom
11. November 2016

Suured bioloogia-alased mängud 2016
09. November 2016
I KOHT nominatsioonis "Tervislik toit"

Darja Afanasjeva 8. a
Kirill Nitsenko 8. b
Ivan Malovanenko 8. a
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с
Viktorija Mištšenko 8. с

Õpetaja Jelena Tsõvareva
Rahvusvaheline Puškini konkurss "Jälle olen ma Teie, oo, noored sõbrad!"
06. November 2016
I-IV klassid
Nina Russu 1.c - I järgu diploom
Darja Naumova 3.a - II järgu diploom
Arina Poluektova 3.a - II järgu diploom

V-VIII klassid
Jekaterina Gontšarova 5.c - I järgu diploom
Valerija Tarlõkova 6.c - III järgu diploom
Mikhail Boborenko 6.с - I järgu diploom
Grigori Tšudajev 7.c - III järgu diploom
German Lužin 8.a - I järgu diploom
Aljona Fedossova 8.d - III järgu diploom

IX-XII klassid
Maxim Semenov 9.c - II järgu diploom
Andrei Dašuk 10.a - III järgu diploom
Maksim Kotkas 11.a - II järgu diploom

Õpetajad: J.Zabarina, S.Jefimova, T.Lebedeva, N.Yakubova, N.Leontjeva, Ž.Narõškina
Väitlusturniir "Narva-Start"
05. November 2016
I KOHT

Viktorija Leonova 10. a
Irina Abramova 10. a
Dariya Zelenskaya 10. a

Õpetaja Nadežda Leontjeva
Lütseumi ball
04. November 2016
?resize(350x497)
Rahvastepall 2016.a. Poisid 4.-5. kl.
04. November 2016
II KOHT

Pavel Vlasjuk 5. a
Artjom Fjodorov 4. a
Gleb Nõmmemees 4. a
Daniil Durnev 5. c
Jevgeni Smirnov 5. c
Maksim Korotkov 5. c
Oleg Gonsevich 5. c
Nikita Egorov 5. c

Õpetaja Vladimir Golubev
Kirjanduslik mäng "Rääbuga mööda Eestimaad"
03. November 2016
IV KOHT

Darja Ušakova 5. c
Milia Khelaia 5. c
Marika Korelina 5. a
Anastassia Maksimova 5. c
Anna Potapova 5. a

Õpetajad: Jelena Zabarina, Jelena Andrejenkova
Võrkpall Rahvaliiga
03. November 2016
I KOHT

Nikita Anissin 12. a
Kirill Gorjušin 12. a
Nikita Viira 12. a
Roman Markilov 11. a
Nikolai Moissejev 12. a
Boriss Drozdov 12. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a

Õpetaja Vladimir Golubev
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT