Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Kirjanduslik mäng "Rääbuga mööda Eestimaad"
03. November 2016
IV KOHT

Darja Ušakova 5. c
Milia Khelaia 5. c
Marika Korelina 5. a
Anastassia Maksimova 5. c
Anna Potapova 5. a

Õpetajad: Jelena Zabarina, Jelena Andrejenkova
Võrkpall Rahvaliiga
03. November 2016
I KOHT

Nikita Anissin 12. a
Kirill Gorjušin 12. a
Nikita Viira 12. a
Roman Markilov 11. a
Nikolai Moissejev 12. a
Boriss Drozdov 12. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a

Õpetaja Vladimir Golubev
EKL 6.-9.kl. Jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlus. Noormehed
06. October 2016
V KOHT

Daniil Mardarovskiy 8.a
Jevgeni Kostjukevitš 7.c
Nikolai Babikov 7.d
Jegor Simagin 7.d
Aleksandr Melnik 8.c
Maksim Kruteljov 8.a
Ivan Malovanenko 8.a
Vladislav Šutin 8.a
Ilya Koreshkov 8.c
Stanislav Strogov 8.a

Õpetaja Vladimir Golubev
Ettevõtlusmäng "Simulaator 7". Koolivoor
04. October 2016
I KOHT
Boborenko, Nikita 10.A
Dashuk, Andrey 10.A
Kupavõh, Aleksei 10.A

II KOHT
Surkov, Daniil 11.A

II KOHT
Filipia, David 11.A
Jefimov, Aleksandr 9.C
Nezhdanov, Sergey 11.A
Obdulov, Dmitri 11.A

II KOHT
Alekseeva, Diana 11.A
Katkova, Ksenia 11.A
Ostova, Elina 11.A

V KOHT
Ananjev, Kirill 11.A
Lossev, Zahhar 11.A
Pankova, Anna 11.A

VI KOHT
Grozdova, Marina 11.A
Selivanova, Alesja 11.A

VII KOHT
Berzin, Eva 9.A
Maslova, Ljubov 9.A
Vinogradova, Lina 9.A

VIII KOHT
Andrijaškina, Anastassia 10.A
Lobina, Maria 10.A

VIII KOHT
Drozdik, Anna 12.A
Dubrovskaja, Maria 12.A
Krõlova, Angelina 12.A
Vinogradova, Diana 12.A

X KOHT
Kovalskih, Artjom 8.D
Leonov, Roman 8.D
Lomakin, Mark 8.D
Suhhotin, Semjon 8.D


Õpetaja: Mihhail Sorokin
Vabariiklik intellektuaalne mäng "Mis? Kus? Millal?"
30. September 2016
I KOHT

Angelina Varšavskaja 9.c
Anna Pankevitšjute 9.c
Krystyna Panchenko 9.c
Nika Nazarova 9.c
Marija Talašmanova 9.c
Marija Morozova 9.c

Õnnitleme!
Ühiskonnaalaste uurimistööde konkurss
26. September 2016
Darja Talašmanova 12.a - diplom osalemise eest
Õpetaja Mihhail Sorokin
Vabariiklik matemaatika lahtine võistlus
24. September 2016
Roman Oleinik 11.a - III koht

Õpetaja Irina Stalnuhhina
Euroopa spordinädala jalgpalliturniir
21. September 2016
VIII-IX klassid
III KOHT
Aleksei Stepanov 8.b
Nikita Jagudin 8.b
Kirill Šustov 9.b
Mihhail Podpovedkin 9.c
Eduard Päivil 9.с
Rustam Abrossimov 9.a
Daniil Mandrikov 9.с
Gleb Zaborovski 9.c
Aleksandr Aleksejev 9.d

X-XII klassid
III KOHT
Aleksandr Metelitsa 10
Nikita Gorlov 10
Mihhail Kuštein 10
Ilja Jazev 11
Roman Oleinik 11
Roman Markilov 11
Igor Makarov 11
Jegor Savosto 11
Ilja Mandrikov 12
Kirill Gorjušin 12

Õpetaja Vladimir Golubev
Spordiüritus "Nordic Walking"
21. September 2016
I KOHT

Polina Golubeva
Marija Mihhejeva
Nikita Pavlenko
Sofia Gladkovskaja
Mikhail Boborenko

Õpetaja Jelena Tsõvareva
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT