Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
VI Noorte rahvusvaheline intelektuaalse mängu võistlus
30. November 2016
II ja III KOHAD

IX C kl. võistkond "Inkognito"
Angelina Varšavskaja
Anna Pankevitšjute
Krystyna Panchenko
Maria Morozova
Nika Nazarova
Marija Talašmanova

Õnnitleme!
Mardi- ja kadripäeva teemaline viktoriin
28. November 2016
III KOHT

Kristina Parri (õpetaja Mihhail Sorokin)

Õnnitleme!
Narva linna Korvpall 8-9 kl tüdrukud
28. November 2016
II KOHT

Marina Kuzmina 8. b
Viktorija Sussi 8. c
Viola Raklanova 8. b
Milana Antipova 8. b
Darja Kašleva 8. c
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с
Viktorija Mištšenko 8. с

Õpetaja Vladimir Golubev
Kodanikupäeva viktoriin 2016
24. November 2016
Antoškina, Darja 11.a
Surkov, Daniil 11.a
Suškevitš, Julia 11.a
Oleinik, Roman 11.a
Bedyukhov, Kirill 11.a

Õpetajad Inguna Joandi, Mihhail Sorokin
Suured bioloogia-alased mängud 2016 "Kindla tuleviku toitvad terad"
23. November 2016
I KOHT

Anna Valuyskihh 11. a
Julia Suškevitš 11. a
Jegor Petšorin 11. a
Roman Oleinik 11. a
Daniil Surkov 11. a
Lev Karimov 11. a

Õpetaja Jelena Tsõvareva
Regionaalne laste tööde konkurss-näitus "Meri, meri..."
23. November 2016
II KOHT

Victoria Neprimerova 8. d
Darja Maltseva 8. d
Darja Tšistjakova 8. d
Aljona Fedossova 8. d

Õpetaja Natalja Sazonova
Mäng "Mis? Kus? Millal?" Narva Noortekeskus
22. November 2016
I KOHT
Angelina Varšavskaja 9. c
Anna Pankevitšjute 9. c
Krystyna Panchenko 9. c
Maria Morozova 9. c
Nika Nazarova 9. c
Marija Talašmanova 9. c

II KOHT

Alisa Postojalkina 8. a
German Lužin 8. a
Jegor Šahin 8. a
Ivan Malovanenko 8. a
Anastassia Rodionova 8. a
Anna Magonova 8. a


Narva linna Korvpall 10-12 kl neiud
21. November 2016
III KOHT

Irina Abramova 10. a
Alesja Metkovskaja 12. a
Anstassia Andrijaškina 10. a
Jevgenia Kuznetsova 12. a
Adriana Tšupova 12. a
Jekaterina Kangas 10. a
Jekaterina Harsejeva 12. a
Tatjana Vlassova 12. a
Dariya Zelenskaya 10. a

Õpetaja Vladimir Golubev
Narva linna Korvpall 10-12 kl noormehed
21. November 2016
II KOHT

Jegor Savosto 11. a
Oleg Markelov 11. a
Mihhail Kuštein 10. a
Artjom Platonov 11. a
Aleksandr Metelitsa 10. a
Maksim Kotkas 11. a
Aleksandr Nartov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a

Õpetaja Vladimir Golubev
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT