Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
Matemaatika linna olümpiaad
11. April 2017
Aleksei Ganyukov 6. с - I koht
Deniss Pavlov 6. c - V koht

Õpetaja: Valentina Vavilova
Rahvusvaheline ilukirjandusliku tõlke konkurss
11. April 2017
Eva Berzin 9. a - II järgu diploom koht

Õpetaja: Nadežda Leontjeva
Uurimistööde rahvusvaheline konverentsist Peterburis
07. April 2017
Alina Zijazova 9. b - Võit järgu diplom
Kirill Nitsenko 8. b - Laureaat

Õpetaja: Jelena Tsõvareva
Muusikaviktoriin "Muusika ja mina"
06. April 2017
II KOHT

Filipp Nitsenko 5. a
Mihhail Blohhin 5. b
Pavel Vlasjuk 5. a
Milia Khelaia 5. c
Egor Zhuravlev 5. b

Õpetaja: Tatjana Varkki
Etlejate konkurss "Pühaderõõmus"
06. April 2017
Sofja Trubitskaja 3. a - Diplom osalemise eest
Darja Naumova 3. a - Diplom osalemise eest
Jekaterina Gontšarova 5. c - Diplom osalemise eest
Aljona Fedossova 8. d - Diplom osalemise eest
Polina Vorobjova 8. a - Diplom osalemise eest

Õpetajad: Svetlana Jefimova, Jelena Zabarina, Žanna Narõškina, Tatjana Lebedeva
Narva Pranglimise võistlused 3.klass
03. April 2017
Nikita Filyaev 3.a - I koht
Valeria Ignatjeva 3. a - II koht
Polina Lazarenko 3. a - V koht

III A klassi võistkond - I koht!

Õpetaja: Svetlana Jefimova
Eesti Pranglimise võistlused 2017 1.-3. klass
03. April 2017
Nikita Filyaev 3.a - V koht

Õpetaja: Svetlana Jefimova
Matemaatika linnaolümpiaad
03. April 2017
Jegor Efimov 3.a - II koht
Aleksandr Leonov 3.a - III koht

Õpetaja: Svetlana Jefimova
Diplom
03. April 2017
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
BestIT