Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Narva 2017.a. saalijalgpall 1.-3. klass
15. May 2017
II KOHT

Maksim Kirsanov 3. d
Kristjan Kalamees 3. c
Artur Zijazov 3. c
Artur Kaurson 3. c
Konstantin Sokolov 3. d
Dmitri Solonenko 3. c
Marat Melin 3. d
Lev Luzin 3. c
Maksim Pavlenko 1. c
Kirill Mistsenko 3. c

Õpetaja: Vladimir Golubev
Narva 2017.a. jalgpall 6.-7. klass
15. May 2017
III KOHT

Daniil Hamidullin 7. a
Jevgeni Kostjukevitš 7. c
Matvei Terentjev 7. b
Jegor Simagin 7. d
Nikolai Babikov 7. d
Aleksei Šilkin 7. c
Nikita Pavlenko 6. a
Artur Arlamov 7. d
Ivan Toompere 7. d
Daniil Kukanov 7. d

Õpetaja: Vladimir Golubev

Diplom
10. May 2017
Aleksei Ganyukov 6.c

Eesti noorte malevõistlused U12
08. May 2017
Arina Poluektova 3.b - I KOHT
Deniss Andrijaškin 5.c - II KOHT

Õnnitleme!
36. Rahvusvaheline informaatika konverents
04. May 2017
Alina Zijazova 9.b - II KOHT

Õpetaja: Jelena Tsõvareva
Rahvusvaheline Mendelejevi-nimeline 51.a. keemiaolümpiaad
04. May 2017
Julia Suškevitš 11.a - diplom osalemise eest

Õpetaja: Tatjana Jerošenko
EKSL 1.-5.kl. jalgpalli meistriliiga finaalvõistlused poistele
28. April 2017
IV KOHT

Mark Raskidajev 5. c
Nikita Mardarovskiy 5. c
Kristjan Kalamees 3. c
Daniil Durnev 5. c
Jevgeni Smirnov 5. c
Artur Sharapov 5. a
Oleg Gonsevich 5. c
Egor Zhuravlev 5. b
Nikita Egorov 5. c
Deniss Andrijaškin 5. с

Õpetaja: Vladimir Golubev
Riikliku väitlusturniiri III etapp
25. April 2017

I KOHT

 

IX kl. võistkond "Inkognito":
Krystyna Panchenko
Jan Udaltsov

Anna Pankevitšjute (parim spiiker)

 

Õpetaja: Nadežda Leontjeva

Eesti keele linnaolümpiaad
20. April 2017
Alesja Baranova 8.d - III koht

Õpetaja: Svetlana Tsarjova
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT