Контакты

Список учителей 2016-2017

Классное руководство 2016-2017

 

Olga Elksnin
õppealajuhataja direktori ülesannetes
tel 356 9829
e-post direktor@pahklimae.edu.ee
vastuvõtuaeg K, N 15.00-16.00

Tatjana Sokolova
infosekretär ja IT-spetsialist
tel 356 9820, 581 74100, 585 18140
e-post mail@pahklimae.edu.ee

Jelena Sokovaja
personalispetsialist ja sekretär-asjaajaja
tel 356 9839
e-post jelena.sokovaja@pahklimae.edu.ee

Natalja Aleksejenkova
õppealajuhataja
tel 356 9822
e-post oppeala@pahklimae.edu.ee
vastuvõtuaeg K, N 15.00-16.00

Polina Frantseva
õppealajuhataja
tel 356 9828
e-post polina.frantseva@pahklimae.edu.ee
vastuvõtuaeg K, N 15.00-16.00

Valentina Petšorina

majandusjuhataja
tel 356 9823
e-post valentina.petsorina@pahklimae.edu.ee

Igor Rasstrõgin
psühholoog
tel 356 9831
e-post igor.rasstrogin@pahklimae.edu.ee

Darja Senedjak
sotsiaalpedagoog
tel 356 9831
e-post darja.senedjak@pahklimae.edu.ee

Anna Moltšanova
eripedagoog-logopeed
tel 356 9831
e-post anna.moltsanova@pahklimae.edu.ee

Vasiliy Zaretskiy
IT-spetsialist
tel 356 9832
e-post arvuti@pahklimae.edu.ee

Jelena Aleksejeva
raamatukoguhoidja
tel 356 9826
e-post jelena.aleksejeva@pahklimae.edu.ee

Jelena Štšerbakova
raamatukoguhoidja
tel 356 9826
e-post jelena.stserbakova@pahklimae.edu.ee

Jelena Štšerbakova
tunniplaani koordinaator
tel 356 9828
e-post jelena.stserbakova@pahklimae.edu.ee

Maria Svetlyshenko
huvijuht
tel 356 9827
e-post maria.svetlyshenko@pahklimae.edu.ee

Jelena Philippova
huvijuht
tel 356 9827
e-post jelena.philippova@pahklimae.edu.ee

Galina Moržuhhina
meditsiiniõde
tel 356 9833
e-post tervisekabinet@pahklimae.edu.ee

AS MANN GRUPP
toitlustamise teenused
tel 530 69337
e-post manngrup@gmail.com

Riidehoiu valveruum
tel 356 9835
BestIT