otsi
Narva Pähklimäe Gümnaasium 75024357 http://www.pahklimae.edu.ee
Pähklimäe 3, 20605 Narva
Telefon: 356 9820, 581 74100, 585 18140 Faks: 356 9821
E-post: mail@pahklimae.edu.ee
EENet
Sündmused
«February March 2017 April »
Sündmuse aeg Sündmus
01.03.2017 9.00 Koostöö lasteaiaga "Vikerkaar". "Minu kodu - Eesti"
01.03.2017 10.00 Rahatarkuse päev
01.03.2017 14.00 "Kasside päev" linnaüritus aulas IV-V kl.
02.03.2017 Veeohutuskoolitus (Päästeamet)
02.03.2017 Eesti keele maakonnaolümpiaad (Sillamäe)
02.03.2017 10.00 Maakonna rahvastepalli võistlus III kl. Jõhvis
03.03.2017 11.00 Üritus I A klassile uurimistööde kirjutamise raames VIII A kl.
06.03.2017 Õppesõit Iisaku looduskeskusse V A kl.
07.03.2017 8.märtsile pühendatud raamatunäitus raamatukogus
07.03.2017 18.00 Vanemate koosolek VIII C kl. kab 458
08.03.2017 11.00 Loeng V C kl. "Turvalisus internetis"
08.03.2017 14.20 8.märtsile pühendatud kontsert õpetajatele aulas
09.03.2017 9.00 Koolinoorte regionaalprojekt "Reid Spordimaailma" V-VI kl. Kohtla-Järve
09.03.2017 12.30 X kl. Riigikaitse tund TÜNK's
09.03.2017 13.00 Jalgratturilubade saamise koolitus kab.108
10.03.2017 Inglise keele maakonnaolümpiaad VIII-XI kl.
10.03.2017 11.00-17.00 Infomess „Orientiir” Rakvere t. Spordihallis VIII-XII kl.
11.03.2017 10.00-13.30 Matemaatika linnaolümpiaad
11.03.2017 10.00 Majandusolümpiaad (Keeltelütseum)
11.03.2017 9.00 "Vastlapäev" koolieelikutele
11.03.2017 10.00-15.00 Infomess „Orientiir” Rakvere t. Spordihallis VIII-XII kl.
13.03.2017 11.00 Teatrietendus "Kakuke" III CD kl. õpilastele
13.03.2017 Õppesõit Iisaku looduskeskusse VII BD kl.
13.03.2017 Vene keele olümpiaadi lõppvoor Tartus
14.03.2017 12.00 Narva Kirjandusklubi tegevuses osalemine XI kl. TÜNK
14.03.2017 13.00 Narva Kolledžis spontaanse kõne konkurss X-XII kl. õpilastele
14.03.2017 Vene keele olümpiaadi lõppvoor Tartus
15.03.2017 10.00 I-IV kl. õpilaste autasustamine kooli olümpiaadidest osavõtu eest - aulas
15.03.2017 Õppesõit Iisaku looduskeskusse VI A kl.
16.03.2017 8.00-10.00 Rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad "Känguru"
16.03.2017 12.00 Loovtöö VII A kl. aulas
16.03.2017 13.00 Jalgratturilubade saamise koolitus kab.108
16.03.2017 9.00 10. klassis sisseastumistest, kab 223, 453, 454
17.03.2017 9.00 Infotund 9. kl. õp. "Tuleme külla" koos Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse esindajatega
17.03.2017 10.00-12.00 Teatri "Melnitsa" külalisetendused algklasside õpilastele
18.03.2017 9.00-12.00 Lõbusad stardid koolieelikutele
28.03.2017 11.00 Teatrietendus "Kakuke" I BD, II A kl. õpilastele
29.03.2017 8.00 Etlejate konkursi eelvoor
29.03.2017 10.00 Teatrietendus "Kakuke" I AC, II C kl. õpilastele
29.03.2017 14.00 Eesti keele linnaolümpiaad IV kl.
29.03.2017 12.00 logopeediline viktoriin I D kl. kab 102
29.03.2017 17.00 Koostöö lasteaiaga "Sädemeke" - vanemate koosolek
29.03.2017 Õppesõit Iisaku looduskeskusse IV A kl.
30.03.2017 Pranglimise finaal Kilingi-Nõmme gümnaasiumis. Osalevad III A kl. õpilased
30.03.2017 Tallinna muusikanädal osalemine
30.03.2017 Õppesõit Iisaku looduskeskusse III A kl.
30.03.2017 18.00 Vanemate koosolek VI A kl. kab 344
31.03.2017 Riiklik keemiaolümpiaad Tartus
«February March 2017 April »
BestIT