Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Tänukiri
08. June 2017
Õnnitleme!
Tänukiri
26. May 2017
Õnnitleme!
Tunnistus
26. May 2017
#Klassiväljakutse2017
Kergejõustik 7.-8. kl. Neiud
25. May 2017
I KOHT

Darja Kašleva 8. c
Darja Zolkina 8. d
Sofja Zamorskaja 8. d
Darja Lõssenko 8. с
Alesja Baranova 8. d
Viktorija Mištšenko 8. с

Õpetaja: Vladimir Golubev
Kõnelejate konkurss
24. May 2017
Kristiina Kutuzova 8. a - I koht
Aleksei Šilkin 7. c - II koht
Ksenia Okuneva 8. с - III koht

Õnnitleme!
Integreeritud linnamäng "Meie Narva"
22. May 2017
I KOHT

Kirill Nitsenko 8. b
Kristiina Kutuzova 8. a
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с

Õpetajad: Y.Gordeev, Ž.Narõškina, J.Ponomarjova, N.Sazonova, J.Tsõvareva
Intellektuaalne Mäng „Mis? Kus? Millal?“
22. May 2017
I KOHT

Angelina Varšavskaja 9. c
Anna Pankevitšjute 9. c
Krystyna Panchenko 9. c
Maria Morozova 9. c
Nika Nazarova 9. c
Marija Talašmanova 9. c

Õnnitleme!
Esseekonkurss LAK-õppe kuu raames
22. May 2017
Anna Pankevitšjute 9. c - I koht
Roman Akulov 10. a - II koht
Kristina Vorobjova 9. b - III koht

Õpetaja: Inguna Joandi

Narva 2017.a. jalgpall
22. May 2017
I KOHT

Nikita Mardarovskiy 5. c
Mark Raskidajev 5. c
Daniil Durnev 5. c
Jevgeni Smirnov 5. c
Maksim Korotkov 5. c
Artur Sharapov 5. a
Oleg Gonsevich 5. c
Egor Zhuravlev 5. b
Nikita Egorov 5. c

Õpetaja: Vladimir Golubev

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT