Progümnasistideks pühitsemine VII D
13.jaanuaril toimus meie gümnaasiumis püha, pühendatud jõulu ja pühaduse nädalale.

Näidendi „Jõulumuinasjutt“ valmistas ette VII D klass kirjanduse õpetaja Žanna Narõškina juhendamisel. Samuti osalesid selle loomingulise väljamõeldise elluviimisest muusikaõpetaja Tatjana Varkki, rütmikaõpetaja Marina Dorofejeva ja VII D klassi klassijuhataja Jelena Ponomarjova.

Etenduses puudutatakse maailma hea suhtumise teemat, austust ümbritsevate vastu, tõelisi väärtusi, mõistetakse hukka egoismi, enesearmastust ja teiste üle üleoleku tunnet. Prints, kes kuulas rauk Tihhoni nõuandeid, muutus ja suutis saada õnnelikuks. Seni, kuni ta kuulas isa ja õpetajaid, oli ta kõigi poolt hukka mõistetud ja üksildane.
Kogu muinasjutu idee kehastasid suurepäraselt VII D klassi õpilased.

Gümnaasiumi kuuendate klasside õpilased (neid aga on umbes 100 õpilast) vaatasid etendust huviga, tähelepanelikult, andsid näidendi kohta väga positiivse hinnangu. Üks tütarlaps ütles: „Oli lõbus!“
See oli suurepärane, et pika kolmanda õppeveerandi algul oli lastel võimalus sukelduda loomingulisse heasse atmosfääri. Ja erilist rõõmu ja uhkuse tunnet valmistasid VII klassi lapsed muidugi nendele lapsevanematele, kellel oli võimalus tulla hommikul näidendit vaatama.

Täname kõiki, kes võtsid osa antud ürituse ettevalmistamisest!

Soovime kõigile nendel pühalikel päevadel rahu, heaolu, edukust, tervist!
1-8 | 9-16 | 17-24 | 25-32 | 33-39